Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Avis @ 2015 06 15, 16:05)
apie chronocard aš rimtai.
Laimo ligai būdingi tam tikri ritmo ir laidumo sutrikimai, bet dažniausiai ne ekstrasistolės.
Nervams ir visam kam galima nurašyti, kai ištirs viską - nors kaip supratau Jums dar tik pradžia, tai dar daug daug laiko nutekės, kol ras arba ne priežastį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 06 15, 15:21)
QUOTE(Avis @ 2015 06 15, 16:05)
apie chronocard aš rimtai.
Laimo ligai būdingi tam tikri ritmo ir laidumo sutrikimai, bet dažniausiai ne ekstrasistolės.
Nervams ir visam kam galima nurašyti, kai ištirs viską - nors kaip supratau Jums dar tik pradžia, tai dar daug daug laiko nutekės, kol ras arba ne priežastį biggrin.gif


Kai gėriau antidepresantus, buvo 1 laipsnio AV blokas, o nutraukus jų vartojimą dingo ir blokas... Nekaltieji antidepresantai smile.gif

Sakot, dar tik pradžia... Na ką, vadinas, dar gal iki 40m ir datrauksiu. Gyvent tai norisi, o su kiekviena ekstrasistole atrodo, kad trumpėja tas mano galiojimo laikas.

Atsiprašau už dramatiškas beletristikas, bet jau mane užėdė šitie pojūčiai ir mirties baimė, momentais darbe vos susilaikau neapsižliumbus. Turėčiau pinigų - matyt, gyvenčiau su nuosava medikų komanda doh.gif
Atsakyti
o ekstrasistolių tada buvo? gal geriau gyvent su I* bloku, bet be ekstrasistolių?
Turiu pasakyt, kad pinigai šioj vietoj nepadeda sad.gif daugiau turi - daugiau išleidi, bet ar padeda - nežinau.
Na, planas minimum - K, skydliaukės hormonai, širdies echoskopija (1k/3m), Holterio tyrimas
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 06 15, 15:37)
o ekstrasistolių tada buvo? gal geriau gyvent su I* bloku, bet be ekstrasistolių?
Turiu pasakyt, kad pinigai šioj vietoj nepadeda sad.gif daugiau turi - daugiau išleidi, bet ar padeda - nežinau.
Na, planas minimum - K, skydliaukės hormonai, širdies echoskopija (1k/3m), Holterio tyrimas


Ačiū už patarimus.

Ekstrasistolių visad karts nuo užeidavo, bet ne tokiu dažnumu, kaip paskutines 3-4 dienas.

Holteris irgi darytas rudenį, berods, viskas normos ribose, per parą tada gal 2 ar 3 PVC užfiksavo, ir tiek. Bet gal pakartot?

Teks prašyt pakartotinės echoskopijos, nors sakė, kad už metų/dviejų kartot.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 06 15, 16:37)
širdies echoskopija (1k/3m)

Loram, aš čia jūsų pasiklausiu irgi ax.gif
Kaip dažnai (profilaktiškai) reiktų atlikti veloergometriją?
Man nuo stimuliatoriaus įdėjimo viskas lyg ir gerai, atsigavau, prisitaikiau, ėmiau sportuot.
Dalyvavau varžybose ir po jų pastebėjau, kad neatsistato pulsas g.gif Iškart baigus trasą (gal po 2-3 min.) buvo apie 150, o po 3 val. nuo finišo dar pulsas buvo apie 120-130 g.gif Stimuliatorius įsijungė finišuojant (kaip ir kasdien, testuojasi jis, ar kaip ten vadinasi..) ir nenustojo veikti visas tas 3 val. Ar gali būti, kad neleido nukristi pulsui iki normalaus? g.gif
O gal man reiktų kartoti veloergometriją? (daryta pernai, jokių nukrypimų nenustatyta - žmogiškai išvertus, tai sakė netreniruota širdis (hiperkinetinė r-ja ar pan.) ir laikas pradėti sportuoti biggrin.gif )

Noriu sportuoti, bet nesinori sau pakenkti. Kokius tyrimus šiaip idealiausia pasidaryti? EKG absoliučiai normali.

Radau BAK tinklapyje, kad privačiai (valstybinei medicinai neturiu tiek laiko blush2.gif ) daro tyrimus:
Fizinio krūvio testas su kvėpavimo dujų analize, EKG ir kalorimetrija
V-MAX ištyrimas
Veloergometrija su išsamiu būklės įvertinimu
Atsakyti
Rasma - priminkit man kodėl Jums įdėtas stimuliatorius? Ir ar tikrai stimuliatorius? ne defibriliatorius? ar pas Jus su telemetrija?
Šiaip paprastai stimuliatorius nustatomas pulsui iki 110k/min, o jei daugiau jis neturi veikti. Galbūt reiktų patį stimuliatorių patikrinti?
Veloergometrija yra tyrimas koronariniam nepakankamumui įvertinti, tai jei ritmo ir laidumo sutrikimai nesusiję su kraujagyslių nepakankamumu, tai nelabai jis iš viso reikalingas. Kartais daromas, kai yra širdies nepakankamumas, bet irgi - kai yra ženklus būklės pablogėjimas, staandartiškai nedaromas.
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2015 06 15, 17:48)

Ekstrasistolių visad karts nuo užeidavo

Man nuo chronocardo sumazejo permusimu, nedingo, bet tikrai maziau, kai imu jausti, tuomet pasiklausau -buna kas trecias duzis, tai isgeriu ketvirtuka rytmonormo, bet cia ju krastutiniu atveju.As tai esu nervuota asaba, nesveikai pedantiska ir manau,kad c ia slypi dalis mano sirdies permusimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 06 15, 20:33)

o Jūs vis dar vaistus gadinat ir pinigus vėjais leidžiat? biggrin.gif paprašykit, kad kas nors tą rytmonormą cukraus tabletėm pakeistų biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Skaitau, suprantu kiekviena sirdeles beda kelia nerima ir nesvarbu ar nuo nervu, ar nuo ko kito. Norisi, kad butu ok.

Ar yra cia turinciu/ turejusiu PV ir jauno amziaus. Turiu sita beda, vaistai nebepadeda, jokiu igimtu ar susijusiu ligu neturiu. Gydytojai pakraipo galva, kad retas egzempliorius, bet ramumo neprideda, idomu gal kam panasios bedos?
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 06 15, 21:59)
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 06 15, 20:33)

o Jūs vis dar vaistus gadinat ir pinigus vėjais leidžiat? biggrin.gif paprašykit, kad kas nors tą rytmonormą cukraus tabletėm pakeistų biggrin.gif

biggrin.gif tai as tik viena lapeli rytmonormo nusipirkusi, o siaip saziningai geriu chronocarda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 06 15, 18:32)
Rasma - priminkit man kodėl Jums įdėtas stimuliatorius? Ir ar tikrai stimuliatorius? ne defibriliatorius? ar pas Jus su telemetrija?
Šiaip paprastai stimuliatorius nustatomas pulsui iki 110k/min, o jei daugiau jis neturi veikti. Galbūt reiktų patį stimuliatorių patikrinti?
Veloergometrija yra tyrimas koronariniam nepakankamumui įvertinti, tai jei ritmo ir laidumo sutrikimai nesusiję su kraujagyslių nepakankamumu

Mobitz II blokada (įdėjo, nes alpdavau). Man sakė, kad dvikamerinis stimuliatorius (pažiūrėjau toje kortelėje, tai parašyta Zephyr XL DR, nežinau dėl telemetrijos blush2.gif Parašyta pacing rate min. 60, max. 110 ir dar ten visokie skaičiukai).
Tos blokados priežasčių man nerado, o darė tikrai daug tyrimų.

Ne, man ištyrė širdį echo, tai jokių patologijų nebuvo, tik tokios smulkmenos, kas nieko labai neįtakoja - MV prolapsas, aortos vožt. I laips. nesandarumas, o veloergometrija, tai irgi sakė buvo gera, tik kad širdis netreniruota, tai greit ten pašoko spaudimas, pulsas ir t.t.

Jokių širdies kraujagyslių patologijų man nebuvo diagnozuota, tai matyt neverta man mokėt už veloergometriją. Ačiū, kad pasakėt smile.gif

Stimuliatorių eisiu tikrinti vėlai rudenį, matyt reiks užklausti..gal jis ten ką nors įrašo dar, gal matosi gyd. dėl kokių priežasčių jis dirba g.gif Man buvo paskutinį kartą tikrintas profilaktiškai pernai, tai tada viskas buvo gerai.

Ačiū jums Loram, kad skiriate laiko ir mums atsakote 4u.gif
Atsakyti
[quote=Rasma,2015 06 15, 21:30]
Stimuliatorių eisiu tikrinti vėlai rudenį, matyt reiks užklausti..gal jis ten ką nors įrašo dar, gal matosi gyd. dėl kokių priežasčių jis dirba g.gif Man buvo paskutinį kartą tikrintas profilaktiškai pernai, tai tada viskas buvo gerai.

Cia tik is smalsumo smile.gif O kaip tikrina ta stimuliatoriu ? smile.gif
Atsakyti