Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 30, 19:29)
Neimkit i galva, as irgi turiu t neigiama, mitral.voztuvo prolapsa ir vyresne uz jus 18 m.Taip, kad gyvensit.biggrin.gif
Noriu padekot Loram uz patarima gerti chronocard - permusimai reti, o ir kepenims svente, vadinasii tikrai dar neatejo eile vartoti rytmonorm (tfu, tfu, tfu)


Gyvensiu, kurgi desiuos biggrin.gif .
As irgi vartoju Chronocard - sirdis ramesne, maziau tachikardijos priepuoliu ir spaudimo sokinejimo.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 05 30, 20:57)
Gyvensiu, kurgi desiuos  biggrin.gif .
As irgi vartoju Chronocard - sirdis ramesne, maziau tachikardijos priepuoliu ir spaudimo sokinejimo.

Labas,
sakykit jeigu aukstas pulsas ir spaudimas nemazas galiu be gydytojo pagerti Chronocard? Ir taip ziuriu jus apie visokius vaistus kalbat, tariates, o juos be recepto parduoda...?
Atsakyti
Gal kuri esat susidurus
Ar negali ta sirdis tabaluotis nuo skrandzio
Jau kelios dienos be proto silpna,lankstantis svaigsta galva, toks bendras silpnumas atrodo,kad viskas taip suletinta aplink,dusulys. Bet viskas paastreja po valgio,atsiranda kartu ir pykinimas
Galvoju gal isties cia skrandzio bedos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kramtuskee1: 01 birželio 2015 - 09:54
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 06 01, 09:53)
Gal kuri esat susidurus
Ar negali ta sirdis tabaluotis nuo skrandzio
Jau kelios dienos be proto silpna,lankstantis svaigsta galva, toks bendras silpnumas atrodo,kad viskas taip suletinta aplink,dusulys. Bet viskas paastreja po valgio,atsiranda kartu ir pykinimas
Galvoju gal isties cia skrandzio bedos.

Sveiki,aš tyriausi skrandį dėl širdies permušimų,nes buvo pykinimas,raugejimas,tačiau gastro gydytojas paneigė,kad tai gali būti nuo skrandžio,nes skrandis tai kaip atskiras organas,o širdis irgi.Nemoku paaiškint kaip tiksliai jis pasakė,bet esmė tame,kad širdį itakoja kiti impulsai,bet tikrai ne skrandis. schmoll.gif .
Atsakyti
Sveikos,
si men chronocard nuolaida.Cia toms, kam aktualu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Miglute66 @ 2015 06 01, 12:26)
Sveiki,aš tyriausi skrandį dėl širdies permušimų,nes buvo pykinimas,raugejimas,tačiau gastro gydytojas paneigė,kad tai gali būti nuo skrandžio,nes skrandis tai kaip atskiras organas,o širdis irgi.Nemoku paaiškint kaip tiksliai jis pasakė,bet esmė tame,kad širdį itakoja kiti impulsai,bet tikrai ne skrandis.  schmoll.gif .

O temoj apie Gerl yra parasyta, kad gali nuo skrandzio refliukso permusti sirdis, nes jo rugstis kazkaip kenkia voztuvams.Ir nuoroda ideta.Todel as ir metausi nuo skrandzio prie sirdies... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 01 birželio 2015 - 10:37
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 06 01, 10:31)
Sveikos,
pareklamuosiu-si men chronocard nuolaida, o e-camelia isvis 6,50 €.Cia toms, kam aktualu smile.gif
Papildyta:

O temoj apie Gerl yra parasyta, kad gali nuo skrandzio refliukso permusti sirdis, nes jo rugstis kazkaip kenkia voztuvams.Ir nuoroda ideta.Todel as ir metausi nuo skrandzio prie sirdies... doh.gif

Šiaip aš irgi skaičiau,kad nuo skrandžio ir nuo stuburo gali būti blogybės su širdim,bet aš tyriausi pas vieną iš geriausių Klaipėdos gastro gydytojų Žindžių,tai kažkaip patikėjau juo blink.gif ,kardiologė irgi mano, kad problemos daugiau nuo nervų,išrašė raminančių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute66 @ 2015 06 01, 11:44)
Šiaip aš irgi skaičiau,kad nuo skrandžio ir nuo stuburo gali būti blogybės su širdim,bet aš tyriausi pas vieną iš geriausių Klaipėdos gastro gydytojų Žindžių,tai kažkaip patikėjau juo  blink.gif ,kardiologė irgi mano, kad problemos daugiau nuo nervų,išrašė raminančių ax.gif

Tai va, kad as visokiu nuomoniu prisiskaiciua. Siaip su skrandzi bedu turiu labai senai, bet niekad nebuvo tokiu dalyku, kad svaigtu galva ar pan.
Bet galvoju gal ci avisai ne sirdele sustreikavo, o paumejo skrandzio ligos ir tik atrodo, kad sirdis...
Nusipirksiu irgi ko nors nuo nervu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jau treti metai kai kartais permusineja sirdi. Sirdies tyrimai geri. Po kurio laiko supratau kad tai susije su skrandziu. Labiausiai permusa po valgio pasilenkus ar atsigulus nes pakyla skrandzio diafgrama ir uzspaudzia sirdies plota. Kazkur internete skaiciau kad stemples isvarza sukelia tokius pozymius. Ir gastrologas ta pati patvirtino.
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2015 05 31, 22:56)
Labas,
sakykit jeigu aukstas pulsas ir spaudimas nemazas galiu be gydytojo pagerti Chronocard?

Chronocard augalinis (gudobelių) preparatas, nereceptinis.
http://ligos.sveikas...i/chronocard_n/

Geriant rekomenduojamas dozes vaistažolėm nenusinuodysi ax.gif
Nebūtina gi pas gyd. eit, kad pagert gudobelių tinktūros ar valerijonų dražė.

Tik reik atlikt tyrimus, konsultuotis su gyd. ir būt tikrai, jog tachikardija ir spaudimas nėra kokios rimtos ligos priežastis, kur jau gudobelės nepagelbės.

Atsakyti
Atėjau ir aš paverkt, kadangi tuoj nuprotėsiu su mintim 'o jeigu tas/anas'... Taip taip, valerijono turiu ir pavartoju smile.gif

Kažkada jau rašiau, bet dar parašysiu, kad širdies echoskopija (prieš gerą pusmetį) rodė truputį padidėjusį kairį prieširdį ir sutrikusią kairio skilvelio relaksacją, bet kardiologė ir šeimos gydytoja sako, kad čia š... Numetus svorį (baisiai didelis antsvoris, bet per pusmetį jau -19kg), atseit, turėtų normalizuotis širdis. Spaudimas visąlaik būdavo 100/70-110/70, paskutiniu metu pakilo 115/70, kartais iki 120/75.

O bet tačiau, nepaisant kardiologės ir gydytojos paguodos žodžių, nusiskundimai, į kuriuos nedavė jokių atsakymų:

1. Laikantis dietos arba kartais tiesiog ilgiau pabuvus ramiai (sėdint/gulint) pulsas sulėtėja gerokai (50-60) ir žiauriai nemalonus jausmas, diskomfortas krūtinėj/gerklėj, muša lėtai su permušimais, oro trūkumas visą laiką. Kai pradedu daugiau valgyt - kaip ir atsistato, nors tie oro trūkumai neretai užeina (gal ir nerviniu pagrindu).

2. Prieš kokias 3-4 dienas dar naujų bajeriukų pradėjo skaldyt širdis - ekstrasistolės kas kelias, kartais kas kelioliką minučių, o kartais ir kelios per minutę. Širdis stabt, 'persiverčia' gerklėj, ir vėl normaliai.

Gal jau čia man prastėja ta širdies būklė, vis tiek ne be trūkumų ji... Vien rašant šį postą buvo kokie 5 permušimai (sustoja ir vėl normaliai). Pasiskaitau čia istorijų, kaip daug kam mėgsta ant nervų nurašinėt, o paskui rimtas bėdas atranda, ir dar baisiau pasidaro. Kodėl iš niekur nieko tokie dažni permušimai kilo?... Stresas/nerimas pas mane visada padidintas, tai man jau normalu ta būsena, nieko 'aštresnio', kas išprovokuotų.

Geriu širdies lašus po buteliuką į kelias dienas, rūkymą užraukiau, kavą, matyt, irgi teks, bet be galo baisu, kad neužkluptų infarktas ar dar kažkas...

Į priimamąjį gėda važiuot, kad išjuoks, bet su šitais 'sustojimais' sėdėt irgi nebegaliu, kiekvienas permušimas varo į neviltį, taip ir laukiu, kada ims ir galutinai sustos.

Varyčiau privačiai, nes sulaukt tyrimų poliklinikoj tai nudvėst arba iš nervų išprotėt galima, bet nė vieno laisvo euro nėra sad.gif Jaučiuos taip beviltiskai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Avis @ 2015 06 15, 15:44)

1. ekstrasistolės ir infarktas nesusiję
2. priėmime tikrai išjuoks ir reiks mokėti pinigus (jei be siuntimo)
3. pagerkit chronocard (SM mamytėms jis super veikia biggrin.gif )
4. negerkit tiek valerijono - ten daug alkoholio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 06 15, 14:52)
QUOTE(Avis @ 2015 06 15, 15:44)

1. ekstrasistolės ir infarktas nesusiję
2. priėmime tikrai išjuoks ir reiks mokėti pinigus (jei be siuntimo)
3. pagerkit chronocard (SM mamytėms jis super veikia biggrin.gif )
4. negerkit tiek valerijono - ten daug alkoholio biggrin.gif


Loram, Jūsų postai man visad įkvepia pozityvumo thumbup.gif

Žinau, kad tiesiogiai infarkas ir extrasistoslės nesusiję, bet baimės, kad širdis sustos (o kokio velnio ji čia pradėjo makaluotis iš oro??) tas nepanaikina.

Na, jei Chronocard turi tokį superinį placebo efektą SM mamoms, tai gal ir man tiktų lotuliukas.gif Už teigiamą poveikį, net jei ir jis psichologinis, man pinigų negaila lotuliukas.gif

Juokas juokais, bet kame ieškot 'šaknų'? Negi vėl viską nurašyt nervams?

Veloergometriją buvo skyrę, bet taip ir nenuėjau, nes vaikas sirgo, nebuvo kur palikt.
Kraują žiūrėt? Skydliaukės hormonus? Kalį/magnį, gliukozę, cholesterolį? |Šeimos gydytoja net yra minėjus, kad gal reiktų dėl Laimo ligos išsitirt, nors ir nesu radus įsisiurbusios erkės, bet galėjau gal kada nepastebėt ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avis: 15 birželio 2015 - 15:07