Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 29, 19:16)
Jei cia klausimas man, tai as panangina leidausi i vena, o ne kali.Tai greit viskas vyko.O is kur tas kalis toks nemazas mano, tai nzn., net tikrino kreatina ir dar kazka, bet viskas ok.O va, magnio vis truksta, tai vis pageriu ji daznai.

Taip, aš jūsų klausiau. Ačiū, kad atsakėte 4u.gif

Paklausiau, nes man su tuo kaliu tokia įdomi patirtis. Nors tyrimai rodė gan ženkliai per mažą kiekį, bet jokių leidžiamų neskyrė, o geriami nelabai kuo padėjo. Jau kai uždusdavau užlipus 0.5 aukšto ir turėdavau pastovėt, kad atgaučiau spalvą (o buvau jaunutė), tada skyrė lašinę.
Bet dėl tos vienos lašinės kalis pakilo virš nustatytos max. normos ir kol susinormalizavo (grįžo į normos ribas) praėjo beveik 8 metai g.gif

Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 05 29, 19:25)
Taip, aš jūsų klausiau. Ačiū, kad atsakėte 4u.gif

Paklausiau, nes man su tuo kaliu tokia įdomi patirtis. Nors tyrimai rodė gan ženkliai per mažą kiekį, bet jokių leidžiamų neskyrė, o geriami nelabai kuo padėjo. Jau kai uždusdavau užlipus 0.5 aukšto ir turėdavau pastovėt, kad atgaučiau spalvą (o buvau jaunutė), tada skyrė lašinę.
Bet dėl tos vienos lašinės kalis pakilo virš nustatytos max. normos ir kol susinormalizavo (grįžo į normos ribas) praėjo beveik 8 metai g.gif

Pas mane vienu metu labai krito kalis vos 3siekdavo. Tai triko ritmas,bet nesilasinau. O geriau skysta. O db visalaik ji auksta apie 4.5-5. O vistiek dusulys vistiek lenda.
Atsakyti
Ar labai blogas dalykas, jei EKG trijose derivacijose T dantelis neigiamas? Ka tai rodo? Kiek klausiu gydytoju,niekas niekas normaliai nepaaiskina,o greitoji,pamaciusi tokia EKG tuoj veza i skyriu.
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 05 30, 18:48)
Ar labai blogas dalykas,  jei EKG trijose derivacijose T dantelis neigiamas? Ka tai rodo? Kiek klausiu gydytoju,niekas niekas normaliai nepaaiskina,o greitoji,pamaciusi tokia EKG tuoj  veza i skyriu.

As tik is savo patirties kazkiek galiu pasakyt.Gydytoja padarius kardiograma sunerimo, eme begioti, tartis, o man dzin viskas, sirdis kaip laikrodukas , nieko nejauciu o ji sako , kardiograma rodo infarkta, nes t neigiamas,tik nzn kokiose ten derivacijose.Kardiologas man pasake, kad nieko baisaus, tas t neigiamas buna juodaodziams, vaikams ir kartais moterims.O dar kitas kardiologas is santariskiu irgisake, nekreipt demesio.Tas t dantelis teigiamas pasidaro kai mini "dvirati", zodziu po kruvio, o kai tik kruvio nelieka jis vel neigiamas.Tai tokia mano istorija.Bet jei jums kas nors rimto tada gal kitaip.Sako t neigimas dar buna prie miokardito.
Atsakyti
1. dėl T dantelio - tai labai priklauso nuo to, kokiose konkrečiai derivacijoje jis yra neigiamas; apskritai jis gali rodyti ligas, ypač jei atsirado naujai arba keičiasi priklausomai nuo krūvio - tada reikia atidesnio tyrimo; būna, kad jis tiesiog yra ir nieko nerodo; jei yra jau senai - tai neverta pergyventi smile.gif Jei GMP veža jau ne pirmą kartą, tai vertėtų turėti senesnę EKG, kad jie turėtų su kuo palyginti ir nebeveš biggrin.gif

2. dėl kalio (net paskaičiavau biggrin.gif)
1 tab KCl 750mg turi 390mg gryno kalio
10ml 10proc leidžiamo KCl turi ~500mg gryno kalio (paprastai lašinama 10-30ml)
1 tab Panangino turi 36mg gryno kalio
1 amp Panangino turi ~100mg gryno kalio
kiek kalio yra maisto produktuose
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 05 30, 17:45)
1. dėl T dantelio - tai labai priklauso nuo to, kokiose konkrečiai derivacijoje jis yra neigiamas; apskritai jis gali rodyti ligas, ypač jei atsirado naujai arba keičiasi priklausomai nuo krūvio - tada reikia atidesnio tyrimo; būna, kad jis tiesiog yra ir nieko nerodo; jei yra jau senai - tai neverta pergyventi smile.gif Jei GMP veža jau ne pirmą kartą, tai vertėtų turėti senesnę EKG, kad jie turėtų su kuo palyginti ir nebeveš biggrin.gif

2. dėl kalio (net paskaičiavau biggrin.gif)
           1 tab KCl 750mg turi 390mg gryno kalio
           10ml 10proc leidžiamo KCl turi ~500mg gryno kalio (paprastai lašinama 10-30ml)
           1 tab Panangino turi 36mg gryno kalio
           1 amp Panangino turi ~100mg gryno kalio
           kiek kalio yra maisto produktuose


Pasirodo, net ne trijose derivacijose neigiami T danteliai. Gerai, kad nelabai cia ka suprantu, turbut susinervinciau smile.gif.Beje, gydytoja, paziurejusi sita EKG pasake "ideali" g.gif .

user posted image


Papildyta:
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 30, 17:03)
As tik is savo patirties kazkiek galiu pasakyt.Gydytoja padarius kardiograma sunerimo, eme begioti, tartis, o man dzin viskas, sirdis kaip laikrodukas , nieko nejauciu o ji sako , kardiograma rodo infarkta, nes t neigiamas,tik nzn kokiose ten derivacijose.Kardiologas man pasake, kad nieko baisaus, tas t neigiamas buna juodaodziams, vaikams ir kartais moterims.O dar kitas kardiologas is santariskiu irgisake, nekreipt demesio.Tas t dantelis teigiamas pasidaro kai mini "dvirati", zodziu po kruvio, o kai tik kruvio nelieka jis vel neigiamas.Tai tokia mano istorija.Bet jei jums kas nors rimto tada gal kitaip.Sako t neigimas dar buna prie miokardito.

Man vieni sake, jog truksta kalio,nors kalio tada buvo 4,4. Kiti sake, jog buvusi isemija, dar kiti, jog bus isemija (suprask, infarktas doh.gif ). Ir ne kaimo ambulatorijoije tyriausi, o kauno klinikose. Tiesa slypi kazkur anapus biggrin.gif .
Tiesa, as turiu mitralinio voztuvo prolapsa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 30 gegužės 2015 - 18:43
QUOTE(Demetra @ 2015 05 30, 19:36)
he he he smile.gif tikrai neverta jaudintis; čia dalinės dešinės Hiso pluošto kojytės blokados požymiai biggrin.gif
beje, kiek Jums metų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 30 gegužės 2015 - 18:42
QUOTE(Loram @ 2015 05 30, 18:41)
QUOTE(Demetra @ 2015 05 30, 19:36)
he he he smile.gif tikrai neverta jaudintis; čia dalinės dešinės Hiso pluošto kojytės blokados požymiai biggrin.gif
beje, kiek Jums metų?


Man 41 -eri. Tokios diagnozes dar negirdejau biggrin.gif . Ar pavojinga? Reikia imtis kazkokiu priemoniu?
Beje, ar galima prie tokio sutrikimo vartoti ivabradina ar metoprololi, nes man daznos tachikardijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Demetra: 30 gegužės 2015 - 18:55
QUOTE(Demetra @ 2015 05 30, 19:44)
Man 41 -eri.  Tokios diagnozes dar negirdejau  biggrin.gif . Ar pavojinga? Reikia imtis kazkokiu priemoniu?
Beje, ar galima prie tokio sutrikimo vartoti ivabradina ar metoprololi, nes man daznos tachikardijos?

galima. Dešinės Hiso pluošto kojytės blokada būna pas daug vaikų >50proc tikrai, paskui augant daug išauga, ją turi ~30proc 18m., ir kuo vyresni, tuo mažiau.
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 05 30, 19:02)
galima. Dešinės Hiso pluošto kojytės blokada  būna pas daug vaikų >50proc tikrai, paskui augant daug išauga, ją turi ~30proc 18m., ir kuo vyresni, tuo mažiau.


O tureti vyresniame amziuje pavojinga? ax.gif
Atsakyti
ne; jei atsiranda naujai ir visiška, o ne dalinė - tai gali būti tam tikrų ligų požymis, bet gali atsirasti ir be ligos
Atsakyti
QUOTE(Demetra @ 2015 05 30, 21:06)
O tureti vyresniame amziuje pavojinga?  ax.gif

Neimkit i galva, as irgi turiu t neigiama, mitral.voztuvo prolapsa ir vyresne uz jus 18 m.Taip, kad gyvensit.biggrin.gif
Noriu padekot Loram uz patarima gerti chronocard - permusimai reti, o ir kepenims svente, vadinasii tikrai dar neatejo eile vartoti rytmonorm (tfu, tfu, tfu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 30 gegužės 2015 - 19:36