Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

QUOTE(Loram @ 2015 05 29, 08:11)
Ponia Delovej - pagailękit savo kepenų, pinigų ir negadinkit vaistų biggrin.gif



norėčiau ir aš pagailėti kepenų, pinigų, bet išeitį galit pasiūlyti? blush2.gif
Atsakyti
tai jei reikia, tai reikia,. bet tada reikia gert jau normaliom dozėm, kad susidarytų normali vaisto koncentracija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 05 29, 11:11)
Ponia Delovej - pagailękit savo kepenų, pinigų ir negadinkit vaistų biggrin.gif

Tai apskritai ju negerti, ar varyt visa norma? biggrin.gif
Daktaras sako :-na, tai gal jums jau klimaksas, tai ir sirdis jauciasi?
As: - nu, kad gal jau baigiasi...
O jis paziuri i kortele ir sako: - a, as galvojau, kad jus jaunesne.
Cia man komplimenta pasake biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 29, 10:26)
Tai apskritai ju negerti, ar varyt visa norma? biggrin.gif
Daktaras sako :-na, tai gal jums jau klimaksas, tai ir sirdis jauciasi?
As: - nu, kad gal jau baigiasi...
O jis paziuri i kortele ir sako:  - a, as galvojau, kad jus jaunesne.
Cia man komplimenta pasake biggrin.gif

As sakyčiau,jums reikia gero placebo,na,kad juomtiketumet.Pav.jus turit patiket,kad jums tikrai pades kokios gudobeles tab.su česnaku,arba homeopatinej nusipirkit yra cardiacum-Hell.Beje,gal ir tikrai jos pades,man kažkada padejo.Kol yra tik 4000 ex,bandykit išsiversti be chemijos.Žolių kokių ciklą galit pagert.Na,tikrainyra daug būdų be vaistukų.Kai jau viską išbandysit,dada dar aš ką nors galėsiu patart,nes tikrai labai daug ko bandžiau. Ir tik, kai jau nieko nepageres,tada...
Atsakyti
chronocard nėščioms labai padeda, gal ir Jums padės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 05 29, 14:29)
chronocard nėščioms labai padeda, gal ir Jums padės biggrin.gif

Jei Jus rimtai, tai tikrai pirksiu, juk ar klimaksine ,
ar nescia vistiek tas pats -PMS nera.biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(glossi @ 2015 05 29, 14:24)
As sakyčiau,jums reikia gero placebo,na,kad juomtiketumet.Pav.jus turit patiket,kad jums tikrai pades kokios gudobeles tab.su česnaku,arba homeopatinej nusipirkit yra cardiacum-Hell.Beje,gal ir tikrai jos pades,man kažkada padejo.Kol yra tik 4000 ex,bandykit išsiversti be chemijos.Žolių kokių ciklą galit pagert.Na,tikrainyra daug būdų be vaistukų.Kai jau viską išbandysit,dada dar aš ką nors galėsiu patart,nes tikrai labai daug ko bandžiau. Ir tik, kai jau nieko nepageres,tada...

Nu ir as taip galvoju...virs 4000 ekstrasistoliu, o gerti rimtus vaistus baisoka, tuo labiau, kad kai tik refliuksas atsirado, tai ir permusimai islindo.Loram jau minejo, kad refliuksas gali refleksiskai padidinti permusimus, bet kad man netipinis refliuksas ir omepai nieko nepadeda.Yra dar vienas vaistas - DIETA smile.gif, bet labai jau neskanus.
Atsakyti
Dėl "Chronocard", tai rimtai. Man kelios kardiologės sakė, kad stebėtinai padeda. Ir po ligoninės (kardiologinio) man jį vietoj propranolol, metaprolol siūlė pagert. Bet ir be to aprimo negerumai, nespėjau išbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 05 29, 13:29)
chronocard nėščioms labai padeda, gal ir Jums padės biggrin.gif

Sakykit, o panangin tai juk tas pats k ir mg ? Pas mane kalis idealus 4.5 ar nepadauginsiu ji vartodama ?
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 05 29, 18:49)
Sakykit, o panangin tai juk tas pats k ir mg ? Pas mane kalis idealus 4.5 ar nepadauginsiu ji vartodama ?

Toki pat klausima as kazkada uzdaviau savo gydytojai, nes mano kalis buna 5 ar 5,5.Sake, kad ten to kalio mazai, tai leidausi, bet man netiko, o gal ir nereikejo, keistas jausmas po suleidimo budavo, kazkoks sirdies nerimas...
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 29, 18:52)
Toki pat klausima as kazkada uzdaviau savo gydytojai, nes mano kalis buna 5 ar 5,5.Sake, kad ten to kalio mazai, tai leidausi, bet man netiko, o gal ir nereikejo, keistas jausmas po suleidimo budavo, kazkoks sirdies nerimas...

Na man sake gert tabletem. Bet nelabai suprantu jo paskirties.
Atsakyti
Kad ne taip paprasta geriant kalio papildus tą kalį kraujyje užkelt ax.gif Bet čia man tos įspūdis iš asmeninės patirties. Kaip ir nėra paprasta, kai kalis prie max., jį sumažint.

O kaip jūs kalį leidotės? :
Man reikėjo dienos stacionare gulėt ir lašinė kapsėdavo ne mažiau nei 6 val. doh.gif Lašas nukrenta ir lauki lauki lauki kito...Aš tą kalio leidimą prisimenu kaip košmarą, pragulos gali atsirasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 05 29, 20:08)
Kad ne taip paprasta geriant kalio papildus tą kalį kraujyje užkelt ax.gif Bet čia man tos įspūdis iš asmeninės patirties. Kaip ir nėra paprasta, kai kalis prie max., jį sumažint.

O kaip jūs kalį leidotės?  :
Man reikėjo dienos stacionare gulėt ir lašinė kapsėdavo ne mažiau nei 6 val. doh.gif Lašas nukrenta ir lauki lauki lauki kito...Aš tą kalio leidimą prisimenu kaip košmarą, pragulos gali atsirasti biggrin.gif

Jei cia klausimas man, tai as panangina leidausi i vena, o ne kali.Tai greit viskas vyko.O is kur tas kalis toks nemazas mano, tai nzn., net tikrino kreatina ir dar kazka, bet viskas ok.O va, magnio vis truksta, tai vis pageriu ji daznai.
Atsakyti