Įkraunama...
Įkraunama...

Širdelės bėdos

O gal kuri leidziasi mildronata ? Galvoju gal kiek palengvintu sirdies darba ? Buvo man jo israse gert, bet taip ir negeriau,tai galvoju ar nebus blogiau jei susileisiu po 10ml. 5dienas ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 05 25, 00:59)
O gal kuri leidziasi mildronata ? Galvoju gal kiek palengvintu sirdies darba ? Buvo man jo israse gert, bet taip ir negeriau,tai galvoju ar nebus blogiau jei susileisiu po 10ml. 5dienas ? smile.gif

As leidausi.Ir dabar daznai pageriu.Nzn. ar jis ten ka labai man padeda, bet ka zmogus del savo sveikatos nepadarysi.Bet ji leidzia i vena, man leisdavo laboratorijoj.
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2015 05 24, 22:59)
O gal kuri leidziasi mildronata ? Galvoju gal kiek palengvintu sirdies darba ? Buvo man jo israse gert, bet taip ir negeriau,tai galvoju ar nebus blogiau jei susileisiu po 10ml. 5dienas ? smile.gif

Aš geriu mildronatą kapsules,manau blogiau tikrai nebus jei susileisi,aišku jei yra galimybė pasitark su kardiologu ar šeimos gydytoju,bet šiaip jis duoda deguonies širdžiai,gal kažkokio poveikio juntamo stipriai ir nėra,bet širdeliai manau gerai.Ar nebuvai pas kardiologą pasirodyt?
Atsakyti
QUOTE(Miglute66 @ 2015 05 25, 11:02)
Aš geriu mildronatą kapsules,manau blogiau tikrai nebus jei susileisi,aišku jei yra galimybė pasitark su kardiologu ar šeimos gydytoju,bet šiaip jis duoda deguonies širdžiai,gal kažkokio poveikio juntamo stipriai ir nėra,bet širdeliai manau gerai.Ar nebuvai pas kardiologą pasirodyt?

Nebuvau, praita sav.ji atostogavo. O ir siap svarsau ar verta, kazkokiu lb rimtu bedu ner, tai galvoju gal pasileist mildronato, sumazes kiek dusulys ir tas krutines spaudimo jausmas ir bus ciki. Man tik 26m.tai kazkaip rimtu ligu ir taip ner, tik del to mildronato dvejoju.....
Atsakyti
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 23, 21:11)
Laba,
is tikruju permusimu sumazejo ir net labai.Buvau pripratus, kad kairej pusej kazkas spurda, o dabar tokia tustuma, nesakau, kad tai blogas jausmas, bet toks neiprastas, atrodo, kad nera sirdies.Beje, geru tik po puse ir du kt.dienoj.Ir dar  - kazkoks jausmas krutinej, taip lyg sumaudzia, niekad to nebuvo, tik pradejus gerti rytmanorm atsirado.As po supermamos praeiti pasiknaisiojau,  tai suzinojau, kad cia pasalinis poveikis.Bet as vis dar galvoju, kad man permusimai nuo refliukso, refleksiskai padidina ekstraistoles.Zodziu, gydyt reikia refliuksa, bet jis nera rugstinis, tai omepai man sustabdo skrandzio darba...bandysiu dirbti su dieta.O uzbaigiant mano pasisakyma  - rytmanormas tikrai nuima permusimus  smile.gif

Man ritmonormas padėjo tik laikinai,o po to nebe schmoll.gif Dabar laukiu kol atsiųs is Vokietojos Sotalolį. Labai tikiuosi,kad šitas padės.
Atsakyti
BUvau nuejus pas kardiologe, sake, kad panasu i kalio trukuma, bet mano tyrimai visi idealus, tai leidziuos mildronata ir panangin sake pagert. Jei nepageres tai pasirodyt pasinagrines atidziau. Nes db tik aki uzmete i EKG ir paklause, tai girdejo permusimus.
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2015 05 26, 18:14)
Man ritmonormas padėjo tik laikinai,o po to nebe  schmoll.gif  Dabar laukiu kol atsiųs is Vokietojos Sotalolį. Labai tikiuosi,kad šitas padės.

As jo geriu po ketvirtuka ryte ir vakare, zodziu, ne gydausi o zaidziu.Bijau priprasti ir bijau , kad veliau irgi nepades.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 27 gegužės 2015 - 21:50
QUOTE(Ponia Delovej @ 2015 05 27, 22:48)
As jo geriu po ketvirtuka ryte ir vakare, zodziu,  ne gydausi  o zaidziu.Bijau priprasti ir bijau , kad veliau irgi nepades.

Ir tau padeda tokios mažos dozes? bigsmile.gif
Atsakyti
kai nori pasigerti, bet geri po stikliuką ryte ir vakare smile.gif čia tas pats
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 05 29, 10:06)
kai nori pasigerti, bet geri po stikliuką ryte ir vakare smile.gif čia tas pats

Jus teisi.Bet as taip bijau siu vaistu, kad negaliu perzengti per ta baime, tuo labiau, kad man keletas daktaru pasake, jog tos 4000 skilveliniu ekstrasistoliu nera reikalingos rimtesniu vaistu.O kadangi jos nepraejo nuo lokreno ir metoprololo, tai velgi kitas gydytojas paskyre, kaip as suprantu rimtesni vaista -rytmanorma...bet buna dienu kai permusa, bet as ju nejauciu, tai negeriu.Nu zinau, kad saviveikla...
Papildyta:
QUOTE(glossi @ 2015 05 29, 09:13)
Ir tau padeda tokios mažos dozes?  bigsmile.gif

Na geriau nei anksciau, sumazejo permusimu.Tik kavos kai isgeriau vel pradejau truputi jausti, nu bet tris tb.dienoj tai gersiu kai paskutinioji ateis biggrin.gif ir svarbiausiai - kuo daugiau fiziskai dirbu, tuo maziau permusimu.
Atsakyti
o man kaip tik atvirkščiai, jeigu tik daugiau pajudu, palakstau, ar tiesiog namie jei užsiimu tvarkymusi ir viską nuo iki susitvarkau, tai vakare jau širdelė makaluojasi. Sakyčiau sutapimas, bet kad taip praktiškai kiekvienas tvarkymasis gaunasi.

O jei užtenka tokių mažų dozių tai valio, nors juokingai atrodo. Greičiau gal psichologiškai suveikia.
Nes rytmonormo maximali dozė yra 2 tab. 3 kart dienoje. Man dar neteko tokių gerti, nors rytmonormą geriu jau beveik 1,5 metų.
Atsakyti
Ponia Delovej - pagailękit savo kepenų, pinigų ir negadinkit vaistų biggrin.gif
Atsakyti