QUOTE(Subjektyvi @ 2015 01 12, 09:37)
Kiek šeimų - tiek istorijų. Na nėra taip, kad jei vaikai visur visur, jie nemylimi.
Taip, kiek šeimų, tiek istorijų. Bet. Tas pastovus prikišimas - vaikai nieko nemato, kai kuriose šeimose virsta - vaikai mato per daug, turi per daug, lanko per daug. Kokia kaina? Tėvų užimtumo ir neturėjimo laiko vaikams. Va Flight kaip pavyzdys, ar jai kas liepė turint tris vaikus ir vieną tokį mažiuką, eiti TIEK dirbti? Kažkas nusprendė už ją, kažkokia knyga ar kaimynė, kažkokia sukurta teorija? Kam tada kalbėti ir kažką nebūtą kaltinti. Nusprendė jinai pati, jos šeima, KO ir KIEK reikia jos vaikams ir tiek. Kai kurios mamos dantim ir nagais gina savo teisę kuo ilgiau, turiu galvoje iki 2 m. , auginti savo vaiką, ir tikrai nepiniguose besimaudančios, o kitos po kelių mėn. jau darbe. Čia kažkas už jas nusprendė? Kažkas liepė? O paskui rėkia-pavargau, pervargau, neturiu savo gyvenimo.
Visko vaikams reikia ir būrelių, ir kelionių, ir daiktų, bet akivaizdu būna, kad visko per daug, kai visa tai jau kokiam 12 mečiui neteikia džiaugsmo, persisotinęs, kelionės tampa nuobodžios, nelieka pažinimo džiaugsmo, būreliai atsibodę, bet eina, nes mama gi šitiek į jį įdėjo, pinigų, savo laiko, o paskui prasideda depresijos ir t.t.
Aš pati kažkada per visa tai perėjau. Be galo džiaugiuosi, kad laiku sustojau. Atrodė, kad kuo daugiau vaikams duosiu-pirksiu, tuo jie laimingesni bus. Bet netapau jų ,,aptarnaujančiu personalu'', o daug darbų, pareigų užkroviau ir jiems. Kaip sakan ruošiau gyveniman viskuo-ir namų tvarkymu, ir indų plovimu, ir patys į būrelius pėdino/a ir patys labai daug visko daro. Dabar jau skinu vaisius. Savarankiškumo. Gal todėl nepavargau, kai visi kartu-našta lengvesnė. Va apie ką aš.