Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Merginos, klausiau, neatsaket: ar prie baltu plintusu derinate tik baltas duris?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elle_: 10 gruodžio 2014 - 10:18
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 10, 11:18)
Merginos, klausiau, neatsaket: ar prie baltu plintusu derinate tik baltas duris?

pas mus bus baltos
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2014 12 09, 22:10)
o aš varvinu seilę į šį šviestuvą.. jis 36 cm skersmens.. bet kaina jo gera.. galvoju miegamajam griebt.. ką manot? ryt spirgu, noriu nuvažiuot pasiimt smile.gif

user posted image


O kiek už jį nori? taip žiūriu, kitaip, lyg nieko, bet gal gyvai būtų aiškiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 10, 11:18)
Merginos, klausiau, neatsaket: ar prie baltu plintusu derinate tik baltas duris?

pas mane atsakymas - tik taip smile.gif

as pabusiu nepopuliari, bet nesakau kad negrazu, tiesiog man paskutinis interjeras ikeltas ne mano skonio, o apie to mazo kolidoriaus langiuko uzuolaida tai neturiu ka gero pasakyti, mano akiai ten kazkoks nesusipratimas blush2.gif nemegstu taip tiesiai sviesiai rezti, bet zinant kad ne pati forumiete dizainina namus, butu idomu suzinoti priesistore to derinio g.gif

Juodai, baisiai busiu dekinga uz kontaktus tu pardaveju 4u.gif arba jei pati jau nori parduoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 10, 09:11)
Is visu matytu pavyzdziu ploju Carpe diem voniai wub.gif

Ačiū blush2.gif
Atsakyti
dea, labai labai grazu, jau vien detales ko vertos, nebesvarbu net ta visuma wub.gif !
O jei dar ir mamagabi prie to prisidejo, uz tai jai didelis PLIUSAS 4u.gif . Super! Bet is karto matosi, pas ka ir uz kiek...
Mamagabi, laikyk savo kartele 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 10, 09:22)
O kaip jus darytumet su tokiu langiuku? 4u.gif

Ko gero nieko nmedaryčiau biggrin.gif panašu, kad nieko ten pro jį nesimato nei į vidų namo, nei iš namo, kad reiktų dengt.
Arba tik papuoščiau kokia ale austrijete imitacine lango viršų.
Atsakyti
Carpe diem, o galima foto jusu vonios?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 11:21)
O kiek už jį nori? taip žiūriu, kitaip, lyg nieko, bet gal gyvai būtų aiškiau  g.gif

atiduotų už 380 . foto yra foto.. pati važiuosiu gyvai pažiūrėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 10, 10:18)
Merginos, klausiau, neatsaket: ar prie baltu plintusu derinate tik baltas duris?

Jei norit baltų plintusų, o nenorit baltų durų, gražiai žūrisi tamsios durys, bet jų apvadai turi būti vis tiek balti. Pvz. durys
Man tokia dilema buvo doh.gif Gavom labai geras duris pigiai į antrą aukštą, bet tamsiai rudas, ir sudėjom, ir tik tada supratau, kad balti plintusai, kurių taip norėjau, jau niekaip doh.gif dar galvojau apvadus keisti, bet nemažai būt kainavę, tai sudėjau durų spalvos plintusus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 10 gruodžio 2014 - 10:34
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 09, 21:05)
Dar pasidziaugsiu savo laisvalaikiu ir aistra blush2.gif :

Labai wub.gif

QUOTE(TuDa @ 2014 12 09, 21:46)
Džiaugiamės, džiaugiamės, bet ramybės neduoda klausimas- tai kiek visgi kaštavo g.gif SUMA SUMARUM prašom įvardinti biggrin.gif

Oi, taigis jau vardijau... pardavėjui mokėjau 160GBP, importo PVM 152LT, paštui 30LT, itogo - ~874LT 4u.gif . Nelabai aiškiai man tuos mokesčius paskaičiavo g.gif . Pagal popierių suprantu, kad paėmė visą sumą su pristatymu (pristatymo mokestis buvo 50GBP), prie jos pridėjo mokestį paštui - 30LT, - ir nuo visos sumos apskaičiavo 21 proc PVM blink.gif ... Kažkokia pieva, bet ką padarysi. Galėjau nesutikti, rašyti raštą, tačiau tą raštą būt reikėję siųsti kartu su siuntiniu doh.gif ... Tad pataupiau nervus ir greičiau pasikabinau šviestuvą smile.gif . Jei kam dar įdomu, galit paveizėti, prikėliau nuotraukų visais rakursais biggrin.gif, nešviečiantį, šviečiantį - su LED ir su kaitrinėmis ax.gif . Iki Carpe diem ar kitų virtuozių lygio man dar toli, ale vistiek smagu... dabar sėdėdama ant puodo galiu grožėtis blizgučiais lotuliukas.gif .

QUOTE(Cererakennel @ 2014 12 09, 23:10)
labai gražus Juodai šviestuvas ..

4u.gif
QUOTE(Cererakennel @ 2014 12 09, 23:10)
parodysiu mano dukros mėlynąjį kambarį..

Gera spalva thumbup.gif

QUOTE(Cererakennel @ 2014 12 09, 23:10)
o aš varvinu seilę į šį šviestuvą.. jis 36 cm skersmens..

Žiūrėjau ir aš šitą smile.gif, bet tik niekaip nedavažiavau gyvai apžiūrėti. Mano voniai jis gal kiek per didelis būtų, per ilgas, dėl to ir stabdžiau... Beje, ta pati pardavėja turi diiiiidelį krištolinį sietyną - gal kam reikia svetainėje g.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 10:54)
Sveikinu su brangoku, bet vykusiu pirkiniu  smile.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 10 gruodžio 2014 - 10:44
O pas mus LT yra tokiu duru su baltais apvadais pirkti?
Ir dar klausimas: ar vwrta deti baltus apvadus, jeigu 3 dienu tapetai vanilla spalvos, o 4 siena su bezines spalvos juostom?
Atsakyti