Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(femme @ 2014 12 09, 20:33)
buvau pametus temą, nepastebėjau kaip baigėsi tongue.gif

oi prisikrištolinau čia besivydama biggrin.gif

šiaip man pačiai tokio stiliaus šviestuvai labiau į vonią, na dar miegamąjį, siekiant "paišdykauti", sukurti buduaro, prabangos įspūdį.... o visgi kabinant "rimtu veidu" tokius šviestuvus pagrindinėse erdvėse atsiranda tam tikra persūdimo rizika g.gif tuomet jau norsisi atitinkamos aplinkos, erdvių, marmuro ir kolonų...


O kokie sviestuvai, jusu nuomone, tinka?
Atsakyti
rabuska@, pas mane langai mediniai balti is isores, viduje skirtukai.
ar tikrai viduje skirtukai pagadina kokias langu silumos savybes abejociau... unsure.gif g.gif

aciu uz komplimentus visoms wink.gif 4u.gif

QUOTE(Rasytee @ 2014 12 09, 18:37)
prasom daugiau foto  bigsmile.gif  labai grazu pas Jus  wub.gif
uzuolaidos kokios drasios  bigsmile.gif

daugiau foto ateity wink.gif neturiu nei vieno uzbaigto kampelio, labai truksta detaliu, o joms nuolat pritruksta $ doh.gif ir vis dar sprendziu gincus pati su savim biggrin.gif tai man grazu vienaip, po to kitaip-kol susitariu su savim kaip geriau.... gerai, kad turiu mamagabi-padrasintoja smile.gif thumbup.gif be jos ir tu drasiu uzuolaidu nebutu ir tiek veidrodziu, kuriuose viskas atsispindi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dea @ 2014 12 09, 23:42)
rabuska@, pas mane langai mediniai balti is isores, viduje skirtukai.
ar tikrai viduje skirtukai pagadina kokias langu silumos savybes abejociau... unsure.gif  g.gif

aciu uz komplimentus visoms wink.gif 4u.gif


daugiau foto ateity wink.gif neturiu nei vieno uzbaigto kampelio, labai truksta detaliu, o joms nuolat pritruksta $  doh.gif ir vis dar sprendziu gincus pati su savim biggrin.gif tai man grazu vienaip, po to kitaip-kol susitariu su savim kaip geriau.... gerai, kad turiu mamagabi-padrasintoja smile.gif  thumbup.gif  be jos ir tu drasiu uzuolaidu nebutu ir tiek veidrodziu, kuriuose viskas atsispindi  blush2.gif


labai puikiai suprantu biggrin.gif
as ir kol susivokiu , kol 100 kart permastau , o dar finale nerandu pirkti ko noreciau doh.gif
beja man taip pat padejo mamagabi wub.gif
ji jauciu mane noretu issitrint jau is emeilo adresu , kiek as jai nervu prigadinus lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 12 09, 22:12)
Tai jau nesikuklinkit ax.gif Rodomės plačiau biggrin.gif  4u.gif


Aha, noreciau, ale kad ne mano tai namai mirksiukas.gif
Seimininke spauskit smile.gif
Atsakyti
Liolio, parodykit bent nameli savo - atsimenu pries griovima, labai smalsu, koks rezultatas blush2.gif jauciu silpnybe tokiems...
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 12 09, 23:25)
O kokie sviestuvai, jusu nuomone, tinka?

Pabandysiu suformuluot aiskiau - nesakau, kad tokie sviestuvai ( kalbu apie tuos " krepsius") netinka svetaineje ar virtuveje. Tiesiog yra daiktai saugus, neutralus, kurie dera tiesiog labai nepersistengiant, o yra pretenzingi. Tai tokie sviestuvai yra mano akimis super pretenzingi ir sukurti visuma, kur jie idealiai deretu, yra didelis issukis. Bet koks neypac tinkantis daiktas ar baldas salia tokio sviestuvo dar labiau isryskeja.
Is visu matytu pavyzdziu ploju Carpe diem voniai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 10 gruodžio 2014 - 09:12
QUOTE(dea @ 2014 12 09, 10:41)
user posted image

maniskis apie 50-55cm skersmens (nepasiekiu tiksliai pamatuoti ir nepamenu), bet atrodo vizualiai mazesnis.... labai priklauso nuo erdves kur kabos wink.gif
o lietuvoj pries metus niekur pigiau nimanoma buvo gauti tokiu...

Gražuolis thumbup.gif
Įdomus sprendimas su užuolaida, labai įdomu, kodėl būtent taip sugalvojot, kai langas sąlyginai mažas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(dea @ 2014 12 09, 11:30)
sita pirkau sendaikciuose prie urmo bazes wink.gif
user posted image

Puikus ir labai tinka virš valgomojo stalo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 10:18)
Gražuolis  thumbup.gif
Įdomus sprendimas su užuolaida, labai įdomu, kodėl būtent taip sugalvojot, kai langas sąlyginai mažas  ax.gif

O kaip jus darytumet su tokiu langiuku? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2014 12 09, 12:43)
Nezinau ar cia tik man taip, bet man sau beveik nieko nereikia, as abejinga rubams, kvepalams, kosmetikai (na, ne visisksi:)), bet va, namams man visko reikia:)...Galvoju, gal jau cia kokios ligos apraiska:) lotuliukas.gif

Aš tuomet irgi prie sergančių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aistukas @ 2014 12 09, 13:00)
user posted imageHosted on Fotki
Cia maniskis, dar nepakabintas. Jis tikrai ner didelis, bet kadangi skirtas voniai, tai tikiuosi tiks. smile.gif

Ar tiks vonioj galima pasakyti tik vonią pamačius mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 09, 13:20)
kaip manote, ar toks voniai tiktų? tik norėčiau maksimaliai jį sutrumpinti
user posted image

Nelabai g.gif o trumpinant tik prastėtų vaizdas.
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 12 09, 15:12)
Va maniškis  wub.gif ...

Juodai, gražus tikrai, internetinėj nuotraukoj toks gražus kaip ant jūsų stalo neatrodė, tai reiškia, kad gyvai dar gražesnis ko gero bigsmile.gif Sveikinu su brangoku, bet vykusiu pirkiniu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 12 09, 16:13)
Aš susižavėjau vienais tokias bra - irgi iš Turkijos  doh.gif . Čia turbūt ne Tiffany, bet lyg primena šiek tiek g.gif... Bet mano vyrui nepatiko  verysad.gif... ale, gal ir gerai  unsure.gif

Koks grožis bigsmile.gif man labai, ir pritaikyti juos gali būti ne taip sudėtinga kaip gali pasirodyti, tik ne visų spalvų gražūs mano akiai, bet kai kurie labai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 09, 17:23)
labai įdomus pasirodė, galvoju imsiu virš virtuvinio stalo bigsmile.gif

Aišku, reiktų visumą matyti, kur jie kabotų, bet patys šviestuvai man abu nelabai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Liolio @ 2014 12 09, 18:25)
Pas mane tiesa pasakius dar nei vieno sviestuvo nera. Bet patinka visai kitokio stiliaus, tokie gal industriniai daugiau. Grazu ir su paraitymais, ir su kristolu, bet ne is senienu.

Aš tai savo namuose pamaišiau įvairių biggrin.gif virtuvėj, tambūre ir ant vienos sienos yra industriniai, virš valgomojo stalo fisherman'ai, o va miegamajame, vonioje, būsimų vaikų kambary - senoviniai, su stiliukais, paraityti ax.gif
Sveitainėje pagrindinis šveistuvas - juodo metalo sietynas be gaubtelių, tai nei seniena, nei naujiena, manau, dera prie tų industrinių.

Papildyta:
QUOTE(Cererakennel @ 2014 12 09, 22:10)
parodysiu mano dukros mėlynąjį kambarį.. tiesą sakant galvojau kad bus blogiau.. bet apart baltų baldų nelabai kitokios spalvos įsivaizduoju ...

user posted image

Man net labai gera spalva atrodo thumbup.gif Tamsi medžiospalva ir juoda irgi tiktų, dar pilka.
Pvz.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 10 gruodžio 2014 - 10:04
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 10:54)

Man net labai gera spalva atrodo  thumbup.gif Tamsi medžiospalva ir juoda irgi tiktų, dar pilka.

aha, pritariu, ir dėl spalvos, ir dėl derinių. Vien balta kaip tik nuobodžiausiai žiūrėtųsi mano akimis. Bandyčiau maišyt baltą (arba man dar gražiau - balintą, pilkintą) ir tamsaus medžio.
Atsakyti
Smagu, kad daugeja palatos draugiu drinks_cheers.gif. biggrin.gif

Dea/Mamagabi smile.gif labai grazios grindys. Man labai patinka eglute sudetas parketas. Gailiuosi, kad kazkada susidejau kitaip. Uzmaciau dailia sofa atsispindincia, gal galima daugiau info?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 10:54)

Man net labai gera spalva atrodo  thumbup.gif Tamsi medžiospalva ir juoda irgi tiktų, dar pilka.



QUOTE(femme @ 2014 12 10, 11:04)
aha, pritariu, ir dėl spalvos, ir dėl derinių. Vien balta kaip tik nuobodžiausiai žiūrėtųsi mano akimis. Bandyčiau maišyt baltą (arba man dar gražiau - balintą, pilkintą) ir tamsaus medžio.

dėkui kolegės smile.gif tamsus medis sutinku kad tinka.. bet man kažkaip berniukiškas kambarys labiau su tokiais baldais.. taip norisi nors kiek mergaitišką jį padaryt.. tik turbūt panašu , kad čia tik mano norai, mano dukra to visai nenori doh.gif doh.gif
Atsakyti