Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Rasytee @ 2014 12 09, 20:37)
uzuolaidos kokios drasios  bigsmile.gif

Tamsios ne mano skonio, bet sitos idomios geraja prasme ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 09, 20:37)
prasom daugiau foto  bigsmile.gif  labai grazu pas Jus  wub.gif
uzuolaidos kokios drasios  bigsmile.gif


Kol Dea susiruos pafotkinti, arba isileis mane su fotiku, as idesiu viena jos foto wub.gif Gudresnes supras kodel ax.gif
user posted image

Dar pasidziaugsiu savo laisvalaikiu ir aistra blush2.gif :

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 09 gruodžio 2014 - 20:12
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 09, 21:05)

Julyte Roberts biggrin.gif
Atsakyti
buvau pametus temą, nepastebėjau kaip baigėsi tongue.gif

oi prisikrištolinau čia besivydama biggrin.gif

šiaip man pačiai tokio stiliaus šviestuvai labiau į vonią, na dar miegamąjį, siekiant "paišdykauti", sukurti buduaro, prabangos įspūdį.... o visgi kabinant "rimtu veidu" tokius šviestuvus pagrindinėse erdvėse atsiranda tam tikra persūdimo rizika g.gif tuomet jau norsisi atitinkamos aplinkos, erdvių, marmuro ir kolonų...
pavyzdžiui Rasytes namuose iškart atkreipiau dėmesį į šviestuvo fone esančius laiptus - man jie gerokai per "modernūs" pagal šviestuvo užduotą "toną". Ir aplink esantys daiktai, baldai, kažkaip vizualiai "supaprastėja", nors gal čia tik mano įspūdis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 09 gruodžio 2014 - 20:37
QUOTE(Juodai @ 2014 12 09, 18:17)
Jūs irgi pasidžiaukit, tuom ką mėgstat ir parodykit mums  4u.gif

Džiaugiamės, džiaugiamės, bet ramybės neduoda klausimas- tai kiek visgi kaštavo g.gif SUMA SUMARUM prašom įvardinti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 12 09, 20:33)
na dar miegamąjį, siekiant "paišdykauti", sukurti buduaro, prabangos įspūdį....

Taip g.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 09, 21:33)
buvau pametus temą, nepastebėjau kaip baigėsi tongue.gif

oi prisikrištolinau čia besivydama biggrin.gif

šiaip man pačiai tokio stiliaus šviestuvai labiau į vonią, na dar miegamąjį, siekiant "paišdykauti", sukurti buduaro, prabangos įspūdį.... o visgi kabinant "rimtu veidu" tokius šviestuvus pagrindinėse erdvėse atsiranda tam tikra persūdimo rizika g.gif tuomet jau norsisi atitinkamos aplinkos, erdvių, marmuro ir kolonų...
pavyzdžiui Rasytes namuose iškart atkreipiau dėmesį į šviestuvo fone esančius laiptus - man jie gerokai per "modernūs" pagal šviestuvo užduotą "toną". Ir aplink esantys daiktai, baldai, kažkaip vizualiai "supaprastėja", nors gal čia tik mano įspūdis.


taip laiptai nera klasikiniai , nes kitokie isvis niekur netilpo arba reikejo smarkiai uzgosti erdves, sviesa , todel pasirinkom atvirus .
baldu ten nesimato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2014 12 09, 12:43)
wub.gif 
Nezinau ar cia tik man taip, bet man sau beveik nieko nereikia, as abejinga rubams, kvepalams, kosmetikai (na, ne visisksi:)), bet va, namams man visko reikia:)...Galvoju, gal jau cia kokios ligos apraiska:) lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif galvojau man vienai si liga
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 09, 21:07)
Julyte Roberts biggrin.gif


Tai visai neblogai jei i Julyte mirksiukas.gif

Kristolai ivairiose erdvese:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 09, 20:52)
baldu ten nesimato  mirksiukas.gif

Matos, matos biggrin.gif Pamenu, kaip bandėt prisijaukinti 'Liudviko' sofutes. Dabar žiūriu jau kiti baldai stovi ax.gif Ar ką sumaišiau biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 09, 20:05)
Gudresnes supras kodel ax.gif

Tai jau nesikuklinkit ax.gif Rodomės plačiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu va, kristolai musa skaitovu rekordus biggrin.gif
Atsakyti
Tuda tai buvo vienas is 3 bandymu biggrin.gif
Atsakyti
labai gražus Juodai šviestuvas .. aš tiesą sakant niekad negalvojau kad susirgsiu va tokiais šviestuvais.. o dabar pamenu, toks su kristalais pas mano babytę kabėjo... ech kad dabar jį man... smile.gif

parodysiu mano dukros mėlynąjį kambarį.. tiesą sakant galvojau kad bus blogiau.. bet apart baltų baldų nelabai kitokios spalvos įsivaizduoju ...

user posted image

dea, namučiai labai thumbup.gif
mamagabi super kūryba wub.gif nenuostabu kad kūrybingam žmogui ir namus kurt lengviau smile.gif

elle įdėtas šviestuvas man toks blizgutis, mano akimis ne itin nei provancui nei klasikai blush2.gif

kas klausė apie skirtukus langams.. Pas mus plastikiniai su skirtukais viduje. Tėvai su tokiais pačiais žiemoja jau antrą žiemą.. jei sudėt gerus paketus, tikrai normaliai sulaiko šilumą.

o aš varvinu seilę į šį šviestuvą.. jis 36 cm skersmens.. bet kaina jo gera.. galvoju miegamajam griebt.. ką manot? ryt spirgu, noriu nuvažiuot pasiimt smile.gif

user posted image

beje matėt, Senukai užsivežę va tokiu va kopijų šviestuvų po 1500 lt smile.gif dar fotkę šian padariau nesusilaikius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 09 gruodžio 2014 - 22:27