Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Elle_ @ 2014 12 09, 18:45)

Todel kad permatomas didelis stiklas ir horizontaliai guli, daznai reikes valyti ir dar gana nepatogu. Aisku, jei turint namu tvarkytoja, tai baika rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 09, 15:12)
Va maniškis  wub.gif ... Visų dar neišpakavau, galvoju, gal pakabinus išpakuosiu. Bet, padėjus ant stalo atrodo, kad jis visai čia ir tiktų kabinamas  bigsmile.gif . Vyrui pasakiau, tas už galvos susiėmė - sako, ką, dar vieną reiks siųsdintis, tik didesnį  blink.gif  biggrin.gif

visa laika tylejau, nes tas sviestuvas nekele man visai jokiu emociju, bet dabar, ant stalo pastatyta pamacius atrodo, lyg jis cia turetu ir buti... g.gif
Atsakyti
Na, o mano klausimo nei viena nepastebejote....? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 12 09, 18:10)
Na negi as cia viena tokia, kuriai visi tokio tipo sviestuvai kaip vyrauja paskutinese temose absoliuciai negrazus?  blush2.gif

Bet jie klasikiniai g.gif tai kokius Jus kabinate namuose ?
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 12 09, 18:10)
Na negi as cia viena tokia, kuriai visi tokio tipo sviestuvai kaip vyrauja paskutinese temose absoliuciai negrazus?  blush2.gif

Būtų mažų mažiausiai keista, jeigu visiems vienodi daiktai patiktų smile.gif. Jau nebepykit, kad dėl šitų blizgučių nelabai įdomu skaityti šitą temą dabar... bet man euforija ir noriu pasigirt blush2.gif biggrin.gif . Praleiskit tiesiog...
Va, pagaliau išpakavau wub.gif . Kristalai kokie dideli...
Jūs irgi pasidžiaukit, tuom ką mėgstat ir parodykit mums 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2014 12 09, 19:06)
ant stalo pastatyta pamacius atrodo, lyg jis cia turetu ir buti...  g.gif

Man toks pat įspūdis buvo... bet realiai galvojant, jis kiek per mažas būtų - tik 34cm diametras, o ir grandiėns truktų, nes virš stalo reikia kokio 1,3-1,5m... Ir dar galvoju, gal nelabai gerai tokio tipo šviestuvas apšviestų stalą g.gif, jis toks bendram žaismingam apšvietimui labiau man atrodo... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 09 gruodžio 2014 - 18:14
Juodai, jus tik rodykites, kad skoniai skiriasi, tai cia tik idomiau thumbup.gif
Man tai laaaabai viskas idomu 4u.gif
Atsakyti
o kokio turi būti +/- skermens, kad gerai apšviestų 15 m2 kambarį?
Atsakyti
Pas mane tiesa pasakius dar nei vieno sviestuvo nera. Bet patinka visai kitokio stiliaus, tokie gal industriniai daugiau. Grazu ir su paraitymais, ir su kristolu, bet ne is senienu. Na, paieskosiu kada ir ikelsiu. Kazkas vis keldavo tokius ale industrinius i virtuve, i svetaine su gaubteliais, svarstem daug, bet nebepamenu kas kele tas foto. Va tie pasirinkimai man labai grazus buvo.

O namus vis kaupiuosi rodyt. Pradejau dalyvaut temoj kai dar tik pirkom nama griovimui. Dabar jau gyvenam. Tik va kol nei vieno nuolatinio baldo nera, nei uzuolaidu, nei sviestuvu, tai ka rodyt tuscias sienas su laikinai atitemptais baldais...

O jus tai diskutuokit apie visokius sviestuvus, tema netampa neidomi, visokiu skoniu reikia. Man tik keista, kad taip visos staiga i tokius pacius pasinese smile.gif
Atsakyti
Manau tikrai ne visos , tik pasisake tos , kurios tokius turi . Pas mane name tokie 4 , o kiti 6 nauji pirkti
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2014 12 09, 11:50)
Laba diena, merginos wink.gif

Namo dar neturim, bet pavasari jau liesim pamatus. Iki vidaus irengimo dar toli, bet 100% zinau, jog tai bus klasikinis stilius su provanso dvelksmu smile.gif
  Vis jus paskaitineju ir anksciau ar veliau tikrai jungsiuos i jusu buri-jus jau su patirtim- duodit  patarimu ir nauju ideju smile.gif

Norejau pagirti jusu sviestuva- man grazus thumbup.gif  Ir labai graziai pkavotas uzuolaidu karnizas!

Gal galite pasakyti kas ten per langai kvadratukais- ar ten plastikas ar medis? Ir ar tu profiliuku buna deti i vidu ar jie eina isoreje? Aciu 4u.gif
Papildyta:
Oj, biski ne ten pacitavau...


Ar klausima apie skirtukus reikejo pastebet? As pastebejau, bet galvojau kas jis dea buvo skirtas, nes ten jos interjeras.

Langai buna ir su skirtukais viduje, ir su isoreje. Kai isoreje, sunkiau valyt langus, bet man asmeniskai graziau. Kai viduj dedama tai labai suprasteja lango silumines savybes.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 12 09, 19:32)


Langai buna ir su skirtukais viduje, ir su isoreje. Kai isoreje, sunkiau valyt langus, bet man asmeniskai graziau. Kai viduj dedama tai labai suprasteja lango silumines savybes.


Dekui 4u.gif
Na man labai grazu tie langai, noreciau. O apie langu valyma iskart pagalvojau doh.gif Bet jie mediniai pas dauguma ,kur nuotraukose maciau??? Ar buna tokiu ir plastikiniu? Pas vienus zmones buvom namo apziureti, langai plastikniai, balti, o viduje idetas tok profilis su tais langiukais, bet auksines spalvos ir metaliniai- is tolo nieko atrodo, bet is arti nelabai... schmoll.gif
O isoreje tokie langai irgi balti, ar kitokios spalvos???
Atsakyti
[quote=dea,2014 12 09, 12:30]
Puikus! wub.gif thumbup.gif
Kur Jūs pirkot ir kiek mokėjot? Man labai dabar noris palyginti, ar labai žiaurisi permokėjau blush2.gif
[/quote]
pirkau is ebay (uk), bet sviestuvas is turkijos. dabar nepamenu kiek mokejau. apie 1000, gal truputi daugiau. bet tikrai nesieke 1500 wink.gif
o sita pirkau sendaikciuose prie urmo bazes wink.gif
user posted image
[/quote]

prasom daugiau foto bigsmile.gif labai grazu pas Jus wub.gif
uzuolaidos kokios drasios bigsmile.gif
Atsakyti