Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Ziuriu visos dabar kristoliniais sviestuvais susidomeje...o man atradimas Tiffany sviestuvai...Labai ieskau i miegamaji dvieju pastatomu Tiffany sviestuvu. Gal kuri matete sendaikciuose uz padoria kaina?


QUOTE(Juodai @ 2014 12 09, 15:12)
Panašu, kad temoj krištolo era atėjo  biggrin.gif . Žiūriu, ne aš viena čia tais grožiais užsikrėtus  wub.gif - Aistuk, Elle_thumbup.gif .
Ką tik parsivežiau sąvajį. Jau koks smagus tas išpakavimo jausmas  thumbup.gif . O supakuotas kad skrupulingai - kiekvienas stikliukas atskitrai apsuktas, dar atsarginių kristalų įdėta  thumbup.gif . Va maniškis  wub.gif ... Visų dar neišpakavau, galvoju, gal pakabinus išpakuosiu. Bet, padėjus ant stalo atrodo, kad jis visai čia ir tiktų kabinamas  bigsmile.gif . Vyrui pasakiau, tas už galvos susiėmė - sako, ką, dar vieną reiks siųsdintis, tik didesnį  blink.gif  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 09, 15:12)
Panašu, kad temoj krištolo era atėjo  biggrin.gif . Žiūriu, ne aš viena čia tais grožiais užsikrėtus  wub.gif -


wub.gif


aš tai tokį iš LT turgaus nugriebiau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 09, 16:44)
as ne itema, man kedutes tokios reikia mazyliui, gal zinok tocke, kur ne us stukele galima gauti? biggrin.gif

Šiaip man jau gal reiktų ją stumti lauk... ale bijau, kad mažoji užprotestuos biggrin.gif . Jai dabar trys metai, didžiuojasi, kad jos kėdutė kitokia, ir nors pati kartais sėdi ne ant jos, niekam kitam atsisėsti neleidžia schmoll.gif biggrin.gif .
Aš pirkau pas kauniškius, kurie veža prekes iš Vokietijos. Man ji gavos gal kokia 220Lt, jei gerai pamenu unsure.gif . Paminkštinimą atskirai pirkau, bet kad jo labai trumpai reikia. Paieškosiu kontakų tų žmonių, gal rasiu. Per juos tokią pat kėdutę nusipirko mano sesuo ir draugė, tad manau kad jie visdar veža jas.
Papildyta:
QUOTE(Idda @ 2014 12 09, 17:07)
wub.gif
aš tai tokį iš LT turgaus nugriebiau

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(birzelis @ 2014 12 09, 16:57)
o man atradimas Tiffany sviestuvai..

Gražūs wub.gif . Aš susižavėjau vienais tokias bra - irgi iš Turkijos doh.gif . Čia turbūt ne Tiffany, bet lyg primena šiek tiek g.gif... Bet mano vyrui nepatiko verysad.gif... ale, gal ir gerai unsure.gif
Atsakyti
Jo, sitie sviestuvai is Turkijos is tos pacios serjos, alia Tiffany. Man irgi jie l. grazus...Bet dideliu importo mokesciu nesinori moketi...smile.gif




Gražūs wub.gif . Aš susižavėjau vienais tokias bra - irgi iš Turkijos doh.gif . Čia turbūt ne Tiffany, bet lyg primena šiek tiek g.gif... Bet mano vyrui nepatiko verysad.gif... ale, gal ir gerai unsure.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2014 12 09, 17:17)
Bet dideliu importo mokesciu nesinori moketi...smile.gif

Na, tik menki importo 21 proc PVM smile.gif. Ir 30Lt už tai administravimą biggrin.gif ...
Ai, žinokit, aš jau nebesigailiu nė lito schmoll.gif. Teip aš to šviestuvo norėjau, teip nepasisekė per aukcioną doh.gif ... paskui apsidžiaugiau, kad relist'ino jį, na ir grobiau biggrin.gif . Pamanyk tik, kažkam daugiau uždirbti daviau irnesakyk.gif, laimingas dabar žmogelis biggrin.gif . Pasėdėsiu pora/tris vakarus be gero butelio vyno ir išsilygins balansas biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2014 12 09, 14:23)

Elle, pirktas Vilniuj, Traku gatvej,


o taip, taip, žinau tą viečikę, kaip tik vasarą ten buvo neblogi išpardavimai, tik kaip visad ir būna, nieko nereikėjo biggrin.gif
QUOTE(vilze @ 2014 12 09, 15:03)
Aciu  4u.gif  bet ir grozybiu!


tai jau tikrai wub.gif drinks_cheers.gif Juodai, žiauriai geras wub.gif aš dabar sau miegamajam ieškau pakabinamo krištoliuko, kuris duotų švelnią šviesą
Atsakyti
Na negi as cia viena tokia, kuriai visi tokio tipo sviestuvai kaip vyrauja paskutinese temose absoliuciai negrazus? blush2.gif
Atsakyti
sveikos,merginos,
Gal kas gali parekomenduoti i ka galeciau kreiptis nedideles pagalbos del svetaines kambario akcentiniu sienu dekoro?
Aciu wub.gif
Atsakyti
labai įdomus pasirodė, galvoju imsiu virš virtuvinio stalo bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 12 09, 18:10)
Na negi as cia viena tokia, kuriai visi tokio tipo sviestuvai kaip vyrauja paskutinese temose absoliuciai negrazus?  blush2.gif

kokie jums grazus? ax.gif

QUOTE(Elle_ @ 2014 12 09, 18:23)
labai įdomus pasirodė, galvoju imsiu virš virtuvinio stalo bigsmile.gif
user posted image

Man atrodo, kad labai nepraktiskas, ypac, jei virtuvej blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 09, 17:33)
Man atrodo, kad labai nepraktiskas, ypac, jei virtuvej blush2.gif


kodėl?
Papildyta:
va toks dar patiko virš virtuvės stalo, tik nzn ar neatrodys labai pigiai (nors pigus ir yra biggrin.gif smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 12 09, 17:10)
Na negi as cia viena tokia, kuriai visi tokio tipo sviestuvai kaip vyrauja paskutinese temose absoliuciai negrazus?  blush2.gif


Vat vat, aš šitą periodą jau pragyvenau.
Nėra, kad negražu. Gražu.
Bet NE MANO.
Atsakyti