Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Elle_ @ 2014 12 22, 14:35)
magic bigsmile.gif o kiek abejojančių, spėliojančių ir taip nemanančių biggrin.gif


O ar tai blogai? smile.gif

Menas pats kartais yra speliones ir abejones, tiek gimstant kuriniui, tiek ji vertinanciam ziurovui mirksiukas.gif
Atsakyti
daugiau buvo ne spėlionių, o minčių, kad tas menas negali būti menu toks, koks jis yra, t.y. tos tuščios drobės niekaip jums nepanašios į užbaigtą mintį, o pasirodo mene ne viskas turi būti būtinai būti pagal šabloną tongue.gif
Papildyta:
tiesa, grįžtant į temą, savaitgalį išsirinkau parketą yahoo.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
eglute blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 22, 14:19)
suintrigavo tušti rėmai  bigsmile.gif 


o aš atkreipiau dėmesį, kad iš pateiktų pavyzdžių tik vienas, kuriame rėmai "tušti". O visų kitų tikrai tuščiais niekaip nepavadinsi schmoll.gif - juose veidrodžiai, daiktai, akstrakcijos, nuotraukos....

O prieš tai kalbėjom apie tuščią, baltą drobę, pavyzdyje jinai net be rėmo cool.gif

QUOTE(Elle_ @ 2014 12 22, 15:36)
tos tuščios drobės niekaip jums nepanašios į užbaigtą mintį, o pasirodo mene ne viskas turi būti būtinai būti pagal šabloną tongue.gif

tiesa, grįžtant į temą, savaitgalį išsirinkau parketą yahoo.gif

1. niekas man nepasakys, ką turėčiau laikyti menu, jei man atrodo kitaip biggrin.gif

2. Manau geras pasirinkimas mirksiukas.gif

QUOTE(dea @ 2014 12 22, 16:15)

gražuolė wub.gif
kaip ir Pupukas ir Cobre žaliaskarės thumbup.gif


o dabar apie romanečių virsmą į austrijetę su viena banga apačioje - šūds su bruknėm verysad.gif
Siūnant tokią austrijetę šonuose ties suraukimu paliekamos medžiagos klostės, kurios leidžia susiformuoti bangai, o šonai lieka tiesūs:
user posted image

o jei tų įsiuvų nėra, jos sukrenta į vidurį ir man asmeniškai negražiai atrodo. Jei dėti svarelius tai tiesiog nebus bangos.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dea @ 2014 12 22, 15:15)

Svajoniu eglute wub.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 12 22, 15:32)
o aš atkreipiau dėmesį, kad iš pateiktų pavyzdžių tik vienas, kuriame rėmai "tušti". O visų kitų tikrai tuščiais niekaip nepavadinsi  schmoll.gif - juose veidrodžiai, daiktai, akstrakcijos, nuotraukos....

Taip cia vienas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Femme, o pas jus neuztenka audinio tom klostem sumest? Gal tada, jei uzuolaida nebus kilnojama, galima sonuose iverti medines listeles, kad audinys nesigaubtu i vidu,o kristu tiesiai zemyn. g.gif

Grazios jusu visu eglutes ir kitos dekoracijos. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistukas: 22 gruodžio 2014 - 16:43
QUOTE(femme @ 2014 12 22, 15:32)
2. Manau geras pasirinkimas mirksiukas.gif


manau irgi, nes daugiau kažkaip niekas neužkliuvo arba jau kaina buvo per aukšta
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 21, 21:38)
Vilze, kaip grazu wub.gif kokia grazi zvakide, kur pirkote si grozi bigsmile.gif

Ačiū, pirkau ebay.uk. labai seniai tokio ieškojau, ir vieną kartą pavyko nukaut už patrauklią kainą ax.gif
beje, visų eglutės labai gražios, gaila, neturim tiek vietos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilze: 22 gruodžio 2014 - 16:58
QUOTE(aistukas @ 2014 12 22, 17:42)
Femme, o pas jus neuztenka audinio tom klostem sumest? Gal tada, jei uzuolaida nebus kilnojama, galima sonuose iverti medines listeles, kad audinys nesigaubtu i vidu,o kristu tiesiai zemyn.

Tada jau paprasčiau naują pasiūt, nes romanetė yra tokia, kokia yra, ir mechanizmas viršuje pagal jos plotį.
Tai šonuose įvėrus kažkokias lazdeles ar svarelius jinai bus tokia pati kaip dabar, bangos apačioj nebus biggrin.gif čia fizika, niekas iš niekur neatsiranda - tai jei apačioj banga, šonuose medžiaga sukrenta į vidų, iš to sukritimo banga ir susiformuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 22 gruodžio 2014 - 17:00
QUOTE(femme @ 2014 12 22, 17:59)
Tada jau paprasčiau naują pasiūt, nes romanetė yra tokia, kokia yra, ir mechanizmas viršuje pagal jos plotį.
Tai šonuose įvėrus kažkokias lazdeles ar svarelius jinai bus tokia pati kaip dabar, bangos apačioj nebus biggrin.gif čia fizika, niekas iš niekur neatsiranda - tai jei apačioj banga, šonuose medžiaga sukrenta į vidų, iš to sukritimo banga ir susiformuoja.

O tokios bangos neuztenka? Tik pacios klostes cia bele kaip, dabar jau sudeliojau taisyklingai.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 22, 18:16)
O tokios bangos neuztenka? Tik pacios klostes cia bele kaip, dabar jau sudeliojau taisyklingai.

user posted image

pas mane stotas GOBELENINIS audinys, tai jos tokios net nesimato.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 22, 18:30)
pas mane stotas GOBELENINIS audinys, tai jos tokios net nesimato.

Cia irgi storas audinys. Toli grazu ne dieninukes ir gavosi bangele elementariai, idejus tik viena lazdele apacioje unsure.gif
Aisku, as jau pameciau galus, is kokios romanetes darot, tai gal ir netinka pvz blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 22 gruodžio 2014 - 17:34