Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 19, 13:15)
pasirodom ir mes savo zaliaskare vakaro tamsoj  biggrin.gif
user posted image

Kaip graziai papuoset wub.gif belieka laukt dovanu po egle
Atsakyti
Femme, as uz tai puikiai tave supratau del sviestuvo, tiesiog jau is nevilties ir ta burbula nagrinejau net:))) Liolio, pas mane aukstos lubos, norisi kai kur svelnumo, taciau kuo toliau tuo labiau matau, kad linkstu prie kitokiu formu. Del tingejimo narvelius dar turiu, bet bent mazesnis man per daug gelezies turi, norisi keturiu strypu ne keturiolikos..
Atsakyti
Kur daugiau egluciu ir kitu groziu? lens.gif Prasom nesikukulinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 19, 09:53)
jei nesupratot, tai pasiūlymas buvo su jumoru biggrin.gif Rabambule kalbėjo apie burbulus, o ten susuktos nuogos matinės lemputės - burbulai.



A, atsiprasau, nesupratau blush2.gif Priemiau uz gryna piniga. Bet kad tiek buvo mano skoniui negraziu sviestuvu prideta, tai ir apie si pagalvojau, kad kitiems grazus. Aciu Dievui bajeris buvo biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinot, is kur sis kilimas? http://www.interjera...yvenamasis-1289
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 19, 22:02)

Deja, nežinu, bet man klausimas dėl paveikslų, tiksliau - tuščių paveikslų g.gif pirmą kartą matau, nustebau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 20, 19:31)
Deja, nežinu, bet man klausimas dėl paveikslų, tiksliau - tuščių paveikslų  g.gif pirmą kartą matau, nustebau smile.gif


esu mačius ne vieną kartą, bet dideliose erdvėse, kur sukuria labai gražų vaizdą, čia man nesižiūri būtent dėl mąsto stokos
***
merginos, kas dar vilniuje užsiima klasikių baldų gamyba? nes tas auksarankis iš fcb, užsiprašė nesvietišką sumą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elle_: 20 gruodžio 2014 - 20:08
Pasirodau ir as su savo egle iki lubu smile.gif

bandysiu su nuoroda, jei nesimatys, tada teks padirbeti blush2.gif

https://www.facebook.../...4053&type=1

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 20 gruodžio 2014 - 21:41
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 19, 13:53)
Mamagabi, o piesiat vaikus is foto?


Nea ax.gif Tam reikia profo smile.gif

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 19, 14:15)
man jusu piesiniai asocijuojasi su labai sviesia alisos stebuklu salyje temos vaikyste  wub.gif

pasirodom ir mes savo zaliaskare vakaro tamsoj  biggrin.gif
user posted image


Aciu 4u.gif

QUOTE(Cobre @ 2014 12 20, 22:27)
Pasirodau ir as su savo egle iki lubu smile.gif


Bais grazios tos jusu eglutes wub.gif - siemet negraziu gal net nebus g.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 20, 20:31)
Deja, nežinu, bet man klausimas dėl paveikslų, tiksliau - tuščių paveikslų  g.gif pirmą kartą matau, nustebau smile.gif


Cia gali buti ir tas atvejis, kai parodoma paveikso/u kabinimo galimybe. Tsakant - ekspozicija smile.gif
O gal net patys buto gyventojai yra "prie meno" - ir tos baltos drobes kazkada virs namiskiu menu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 20 gruodžio 2014 - 23:30
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 20, 23:30)
Cia gali buti ir tas atvejis, kai parodoma paveikso/u kabinimo galimybe. Tsakant - ekspozicija smile.gif
O gal net patys buto gyventojai yra "prie meno" - ir tos baltos drobes kazkada virs namiskiu menu rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ir mes pasipuošėm savo "pasakų namelį" smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2014 12 21, 19:08)
Ir mes pasipuošėm savo "pasakų namelį" smile.gif



nu labai labai grazu wub.gif taip ziemiska wub.gif gal pas jus sniego yra? biggrin.gif
Kaip as jum tu lauko baldeliu pavydziu blush2.gif wub.gif
Atsakyti