Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(akvilyte @ 2014 12 18, 13:07)
cray.gif sveikos merginos....


Man tai tik pirmosios wub.gif tos su širdutėm tokios labai jau sakyčiau banalios console.gif
va tokios man dar pas Jus žiūrėtųsi
http://www.ebay.co.u...ar=470393847243
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilze: 18 gruodžio 2014 - 16:10
Pritariu vilze, man pirmosios labiau tinkamos atrodo, o tos nurodytos ebay labai tiktų thumbup.gif
Atsakyti
O juodos skyles vakare efekta manau galima sumazinti ant palangiu sviestuvu pridejus..cia kol issirinksi sau idealias uzuolaidas tongue.gif puikios ebejaus..
Atsakyti
Romanetė atrodytų panašiai jei ištrauki strypukus, pasidaro ne tokia griežta biggrin.gif

romanetė
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 12 18, 20:29)
Romanetė atrodytų panašiai jei ištrauki strypukus, pasidaro ne tokia griežta biggrin.gif

romanetė

Nerodo verysad.gif

Kas cia bus lens.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 18, 19:56)
Nerodo  verysad.gif

Kas cia bus lens.gif

didele kaledine dekoracija biggrin.gif

Jei kas pamatysite sendaiktinius sieninius gana didelius triju saku sviestuvus, o tiksliau ju pora, tai rekit garsiai. Nauji nedomina. Kai tiek visko ieskau, tai neabejoju, kad ir praleidziu nemazai. Daugiau nei viena pora akiu butu didele paspirtis paieskose smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 18 gruodžio 2014 - 22:00
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 18, 19:56)

Pasitaisau biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 18 gruodžio 2014 - 22:10
Akvilyte, Vilzes įdėtas pvz. tikrai labai tiktų pas jus, arba kažkas panašaus, bet tik ne tos dvi ateivės 4u.gif


QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 18, 20:56)
Nerodo  verysad.gif

Kas cia bus lens.gif


auksinio berniuko auksinis įmontuojamas šaldytuvas lotuliukas.gif


Cobre, aš ir mielai priglausčiau du vienodus šviestuvus, bet poromis identiškų man dar neteko užmatyt schmoll.gif Labai panašių - esu kažkada anksčiau mačius, bet tai tik panašūs. Čia nebent femme žino kokių slaptų vietų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 12 18, 21:56)
didele kaledine dekoracija biggrin.gif

Jei kas pamatysite sendaiktinius sieninius gana didelius triju saku sviestuvus, o tiksliau ju pora, tai rekit garsiai. Nauji nedomina. Kai tiek visko ieskau, tai neabejoju, kad ir praleidziu nemazai. Daugiau nei viena pora akiu butu didele paspirtis paieskose smile.gif  4u.gif


http://www.skelbiu.lt/20366200.html čia kiek matau yra ir trijų ir net penkių šakų jei akys neapgauna ax.gif

aš tai nebeišsirenku bra, o gal jau net nebežinau kokių noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2014 12 18, 15:07)
sveikos merginos....
nuteiskit arba isteisinkit  g.gif 


Jei sirdis verkia, reiskia negerai ir tai pati pripazysti, todel "ta skausmo sakni" reikia rauti kuo greicia, nes kitaip - raudosi vis i jas ziuredama smile.gif
pritariu nuomonei, kad cia laimetu paprastumas ir subtilumas, o ne mereskuotumas...

Ale uztatai kokis Čiainykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 12 18, 22:08)
Cobre, aš ir mielai priglausčiau du vienodus šviestuvus, bet poromis identiškų man dar neteko užmatyt  schmoll.gif 

yra tu identisku, bet va niekaip nerandu tokiu, kokio reiktu. kazkada buvau lenkuose radusi, bet galiausiai aukcione jo kaina uzkilo iki keliu tukstanciu. O dar kai pagalvoju, kiek praleidi neuztaikes! doh.gif taip, kad ju tikrai buna, tiesiog reikia atrasti.

QUOTE(Idda @ 2014 12 18, 22:51)
http://www.skelbiu.lt/20366200.html  čia kiek matau yra ir trijų ir net penkių šakų jei akys neapgauna  ax.gif

aš tai nebeišsirenku bra, o gal jau net nebežinau kokių noriu doh.gif

tas penkiu geras beveik butu. reiks pasidomet ar kaina tinkama ir ar yra pora jam, ruosiausi kazkada pas ja vaziuoti, bet papirkau sviestuva, tai taip ir likau neapsilankiusi smile.gif 4u.gif visi kiti deja, deja... verysad.gif Aciu uz nuorodas, jei kada kas kris i aki, tai imeskit i tema, jei ne man, tai gal kitam bus nauda.
Atsakyti
Rabambule, juk pas jus stilius kiek as suprantu nera tikroji klasika. Kodel jus taip i tuos senamadiskus sviestuvus dairotes? Kad grazu? Kur Femme pasiule tai as toki namie turedama is viso pagalvociau kad nieko vertas ir tiesiai i siukslyna keliautu pirmaja diena, o pasirodo yra kam patinka. Izeist tikrai nenoriu, tiesiog nustebau, kad kazkam gali patikti. Kokie skoniai skirtingi. O prie jusu virtuves, holo ir St.Sofi labai graziu pasiule. Nepatinka tokio stiliaus? Arba kad ir industriniai daugiau? Net ir jusu tureti narveliai labai grazus buvo, daug geriau nei visos tos senienos.
Papildyta:
O del Akvilytes pritarsiu kitoms. Nei vienos, nei antros uzuolaidos netinka. As is viso nedeciau dieniniu jei norisi uzsidengti tik vakarais. Langai grazus, angokrasciai ypac, nesinori uzdengti, vakarais deciau sviestuvus, zvakides, kad nesviestu juodi langai. O jei jau vis tiek butinai norisi uzdengti naktinius langus, tai deciau naktines, o ne dienines uzuolaidas. Grazios ir ebayines pasiulytos, o galetu but ir su kokiom gelytem (prie jusu WC deretu), storesnio audinio. Kaimiskas interjeras ir apskritai jusu namai labai wub.gif
Atsakyti