Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(dives @ 2014 12 18, 11:40)
net nežinau, vieną turiu kokį pusmetį, tai tarnaus tikrai trumpiau nei prieš tai turėti vilnoniai, bet lengvumas wub.gif , prieš tai-atrodo nedideli kilimai buvo, bet pagalbos reikėjo-norint užmesti ant turniko išdaužyt, jaukiau su žinoma su vilnoniais, apie šilkinį galiu tik pasvajot..

man kas nepatinka, kad jie dėl to lengvumo labai susibruka. Turim nediduką vilnonį kilimėlį svetainėje, tai jei jį pastumsi, jis visas ir pasistums, storis koks 1,5 cm. O šitie tai pereini ir bangos.

O dėl valymo kaip? vilnonis tai sako kažkaip ir savaime turi apsauginį sluoksnį ir šiaip labai lengvai valosi.

Rabambule, kaip šits biggrin.gif
nereiks nė burbulų ieškot biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 18 gruodžio 2014 - 10:51
Grikute, kilimas - 100% is Dubingiu, cia musu draugu butas :-) Senukai bei ermitazas, ma regis, jais ir prekiauja.

As po viskoziniu kilimu esu pakisus ta spec paklota, kad jis nejudetu,nes mane labai besino kai jis "plavinejo" po kambari. Dabar guli kaip prikaltas. Siaip kojytem jis mielas, bet jauciu, kad nera toks ilgaamzis kaip vilnonis. Bet nera ir toks brangus. Lengvesnis uz vilnoni, o tai kai kada pliusas, o kai kada minusas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 18, 06:55)
Akį užmetus, tai šitas:
http://www.dubingiai...hi-2-00-2-90-7/


dabar tik pamačiau, kad Femme įmetėt nuorodą į jį, bet man kažkaip vaidenas, kad jis pigesnis buvo, o gal nuolaida kokia jam buvo g.gif

visgi aš už vilnonius kilimus, viskozinių pliusas tik lengvumas,nes man patinka į kiemą išnešti išpurtyt kaip reikalas, tų storųjų vilnonių aš galima sakyt viena neįveikiu..
Atsakyti
Kilimas Kaledoms prie stalo

user posted image
Atsakyti
cray.gif sveikos merginos....
bliaunu kaip mazas vaikas... susimoviau su uzuolaidom... zinai kad tai tik uzuolaidos, bet asaros kaip pupos nuo vaka vakaro ir nzzn ka daryt... vakar specialiai vaziavau kaunan.. issirinkau du patinkancius variantus... viena is senu viziju, o kitas buvo tikriausiai tos minutes emocija, pastarasias ir nusipirkau cry.gif ir vaizdelis aisku nedziugina... viena vertus gal ir i tema.. tokios visiskai klasikines...
vyra priverciau atnest is miegamo uzuolaidas, kur yra gabaliukas tokiu, kurios ir buvo mano vizijoj nuo padziu ir kuriu vakar nepirkau... na skiriasi jos... kaip vyras sako- tos is miegamo kaip naktinukai, o tos kitos tokios svetainines uzuolaidos... man ziurint i jas kartu visgi tie naktinukai labiau patinka ir tinka.... nezinau ka daryt.... bandyciau vaziuot vel ryt i kauna, gal priimtu atgal... nezinau.. negaliu patiket kad tiek del to susinervavau... HELP verysad.gif

cia abejos:
user posted image
cia tos kur nusipirkau... kur suimta dar puse bedos, bet kur matosi rastas tai man pravalas doh.gif tiesiai kabes ant abieju stikliniu duru, ant langu bus suimtos:
user posted image
user posted image
ilgoji siena:
user posted image

nuteiskit arba isteisinkit g.gif

kad visai niuriai nebutu tai bent jau arbatinuku pasidziaugsiu wub.gif kp sakant neieskok.... jis pats tave suras smile.gif tai va visai netyciau radau tai ko tiek ilgai ieskojau wub.gif
user posted image
Atsakyti
Specialiai pradzia paskaicius ziurejau is karto foto, kad nesusidaryti nuomones, kur kurios.. Man tai gana vienos svorio kategorijos, bet tikiu, kad isigilinusiam zmogui, gal labai net skirtumas jauciasi. O vat man, prasalaiciui - nieko jos nesiskiria. Abi kaimietukes ir tiek blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 18 gruodžio 2014 - 14:16
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 18, 14:16)
Abi kaimietukes ir tiek blush2.gif  biggrin.gif

Kaimietukes man ne izeidimas smile.gif pas mane butent kaimietiskas trioba ir reik kaimietisku uzuolaidu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 18 gruodžio 2014 - 14:18
QUOTE(akvilyte @ 2014 12 18, 15:18)
Kaimietukes man ne izeidimas smile.gif pas mane butent kaimietiskas trioba ir reik kaimietisku uzuolaidu tongue.gif

Tai gi matau, todel ir zinojau, kad neizeisiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ai ai, as nuteisiu blush2.gif bet nera ko cia verkt..kaip nieko nesuprantaciai man I akis krenta uzuolaidu paraitymai- kaip vaikiskos sirdeles, kazkaip negrazu. Kitas dalykas jeigu jau jus norite tu neriniu lengvu, nes mano manymu cia linas, ar stora medziaga graziai ziuretusi, neziurejote ne aklinai baltu? Man samanos, I ruduma lyg prasosi..ir is viso, kam jum dieniniu uzuolaidu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 12 18, 10:47)
Rabambule, kaip šits biggrin.gif
nereiks nė burbulų ieškot biggrin.gif

Ziurejau ir sita balvona, bet mane is karto tie raiziniai atbaido pagrindiniame stikle, nelemta man sviestuvu turet..
Atsakyti
Akvilyte, o man norisi austriječių tokių su viena banga pas jus 4u.gif blush2.gif

tie nėrinukai pas jus tai kaip kokia napoleono meilužė pas paprastą kareivį lovoj blush2.gif kažkaip suprastina vaizdą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 18 gruodžio 2014 - 14:56
QUOTE(Rabambule @ 2014 12 18, 14:54)
Ai ai, as nuteisiu blush2.gif  bet nera ko cia verkt..kaip nieko nesuprantaciai man I akis krenta uzuolaidu paraitymai- kaip vaikiskos sirdeles, kazkaip negrazu. Kitas dalykas jeigu jau jus norite tu neriniu lengvu, nes mano manymu cia linas, ar stora medziaga graziai ziuretusi, neziurejote ne aklinai baltu? Man samanos, I ruduma lyg prasosi..ir is viso, kam jum dieniniu uzuolaidu tongue.gif
Papildyta:

Ziurejau ir sita balvona, bet mane is karto tie raiziniai atbaido pagrindiniame stikle, nelemta man sviestuvu turet..

Na jos nera baltos smile.gif as kadangi turiu visokiu likuciu tai prideliojau jau visko ant tu langu.... Norisi kazko lengvo... Uzuolaidu reik, nes vakarais nejauku.... Tos juodos akys mane nervina... Galu gale man uzuolaidos jaukuma suteikia...
Ai... Buna uzeina proto uztemimai sad.gif
Nebliauciau, ale ir laiko gaila ir siaip toli trenktis.... O durniausia kad kazkada dirbau su uzuolaidom ir toks nusivylimas savim kad sitaip susimoviau mad.gif
Atsakyti
Akvilyte, jei jums pati idėja šitų užuolaidų patinka, tada aš nematau skirtumo tarp tų dviejų blush2.gif Tai todėl nemanau, kad verta vežti jas atgal, nes bendras vaizdas iš esmės vistiek nepasikeis.
Bet man pati užuolaidų medžiaga, ta visa sintetika nesiderina prie visos jūsų būsto vizijos. Man atrodo, kad čia geriausiai tiktų linas ar linas/medvilnė mišinys. Tada žiūrėtųsi organiškai, nes dabar tai tos abi man kaip svetimkūniai blush2.gif O jei norisi, kad naktį nebūtų tų 'juodų akių', tai ant stiklinių durų kabinčiau užuolaidą, o ant paprastų langų romanetes/austrijetes. Tai nakčiai galėtumėt 'užsidaryt', o dieną - užuolaidas parišt, romanetes/austrijetes pakelt ir mėgautis vaizdais. Galima gi tas linines pirkti margas, ne vienspalves, arba vienspalves, bet dekoruoti lininėm ažūrinėm (dekoratyvinėm, nežinau kaip jos tiksliai vadinasi doh.gif, gal vistik mezginukai būtų arčiausiai tiesos) juostelėm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latifa: 18 gruodžio 2014 - 15:57