Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(mamagabi @ 2014 12 17, 23:38)
As darau ta pati, tik man tai labiau profesinis nukrypimas - as analizuoju apsvietima lotuliukas.gif Tarp kitko naujakuriams labia sveika ta daryti, kad suprasti kas yra baltas/melynas/saltas apsvietimas ir kaip atrodo jaukesnes sviesos smile.gif

Eglutes forma tobula ir ziurisi labai jaukiai thumbup.gif

Kambario apsivietimo cia nera visai, visos sviesos isjungtos. O pati sienos spalva nedekinga tokiai foto. Keistas sviesu zaismas tik del fotografes pagauto skambesio cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 gruodžio 2014 - 23:46
user posted image

Sveikos mergaites, ieskau tokio kilimo, gal kas kur matete?
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 12 17, 21:56)


labai geras bigsmile.gif
o va ko noriu pajurio namuose bigsmile.gif o kaip taip drasiai pasielgti g.gif nezinau nei nuo ko pradet
Atsakyti
Žalia rūta, eglutė kaip iš Spragtuko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2014 12 18, 00:52)
user posted image

Sveikos mergaites, ieskau tokio kilimo, gal kas kur matete?

Akį užmetus, tai šitas:
http://www.dubingiai...hi-2-00-2-90-7/
Atsakyti
QUOTE(Grikute @ 2014 12 18, 00:52)
user posted image

Sveikos mergaites, ieskau tokio kilimo, gal kas kur matete?

as maciau 99proc. Dubingiuos, paklauskit ten pirmiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 12 17, 22:19)
žiūriu žiūriu aš į tą lempecka, visai norečiau ir rasčiau vietą su laiku, femme, o ten ne pajuodavus ji-ar man tik taip atrodo, visai neturiu nei patirties, nei akies šitoj sritį g.gif


Tai kad ir pajuodavus vietomis, man tai tik gražiau wub.gif Žalvaris juoduoja, aš ir naujas rankenėles Gritijoj apjuodavusias pirkau smile.gif

Vyrą buvau uždegus jau keist bra ant židinio, bet po to nuvėsau, ribotas plotis ten, bijau, kad netilptų.

O dėl ko susimąstyčiau, tai dėl pajungimo - pastebėjau, kad po ta lempa extra mažai vietos paslėpt laidams g.gif kaladėlės tikrai netilps, reiks susukinėt izoliacija ir visai laidus išimt iš kabelio. Taip pat nematau tvirtinimo, ko gero viršutinė karūna sukasi varžtais, tuomet apačia, kur laidų prigrūsta, bus atvipus, reiks gręžt ir ją.

Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 12 17, 20:56)

atrodo idomiai ir isskirtinai, ne kaip visuose interjeruose
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 18, 07:20)
O dėl ko susimąstyčiau, tai dėl pajungimo - pastebėjau, kad po ta lempa extra mažai vietos paslėpt laidams  g.gif kaladėlės tikrai netilps, reiks susukinėt izoliacija ir visai laidus išimt iš kabelio. Taip pat nematau tvirtinimo, ko gero viršutinė karūna sukasi varžtais, tuomet apačia, kur laidų prigrūsta, bus atvipus, reiks gręžt ir ją.

labai ačū, kaip reikia viską žinot, net nepagalvojau apie tai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 18 gruodžio 2014 - 08:24
QUOTE(dives @ 2014 12 18, 07:04)
as maciau 99proc. Dubingiuos, paklauskit ten pirmiausia 4u.gif

o tas 1 proc.-Senukuose, atsimenu labai gerai šitą kilimą, nes ilgai varčiau, man, rodos, kad jis nebrangus buvo..bet tai buvo pavasario pabaiga/vasaros pradžia
Atsakyti
O kaip viskozes kilimu prieziura?

Aciu uz pagyras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 18, 11:36)
O kaip viskozes kilimu prieziura?

net nežinau, vieną turiu kokį pusmetį, tai tarnaus tikrai trumpiau nei prieš tai turėti vilnoniai, bet lengvumas wub.gif , prieš tai-atrodo nedideli kilimai buvo, bet pagalbos reikėjo-norint užmesti ant turniko išdaužyt, jaukiau su žinoma su vilnoniais, apie šilkinį galiu tik pasvajot..
Atsakyti