Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 17, 20:13)
Vaiku kambary  ax.gif

user posted image

Labai labai wub.gif man kažkodėl asociacija su Anderseno pasakos eglute biggrin.gif toks senoviškas vaizdas, kaip prie žvakių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 17 gruodžio 2014 - 20:10
Ar teisingai suprantu, duru spalva geriausia derinti su grindu spalva? O apvadus daryti tokius pat tiek duru, tiek grindu?
Nezinau, kaip man paciai seksis kurti namus doh.gif Man reikia kazkokiu taisykliu, aiskumo, kurybos pas mane 0. O ir elementariu ziniu truksta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 17, 11:00)
Kokie gražūs pirmieji bra bigsmile.gif Tuoj apsiverksiu, kad nebeturiu kur kabint sad.gif
http://m.skelbiu.lt/...i-20056457.html


femme, ant ju dar gaubteliu reiktu?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 12 17, 21:34)
femme, ant ju dar gaubteliu reiktu?

Reik žiūrėt kokie kiti šviestuvai erdvėje ir derint prie jų.
Man asmeniškai patinka gaubteliai, suteikia jaukumo, minkštumo įspūdį, išsklaido šviesą. Ypač jei bra kaba nelabai aukštai, nuoga lemputė labiau spigina į akis. Aišku gaubteliai čia mano akimis tie klasikiniai turėtų būti. Su korsetu biggrin.gif

Bet ne mažiau gražu ir be gaubtelių, skonio ir stiliaus reikalas.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 17, 21:45)
Reik žiūrėt kokie kiti šviestuvai erdvėje ir derint prie jų.
Man asmeniškai patinka gaubteliai, suteikia jaukumo, minkštumo įspūdį, išsklaido šviesą. Ypač jei bra kaba nelabai aukštai, nuoga lemputė labiau spigina į akis. Aišku gaubteliai čia mano akimis tie klasikiniai turėtų būti. Su korsetu biggrin.gif

Bet ne mažiau gražu ir be gaubtelių, skonio ir stiliaus reikalas.


bet kaip tada zinot koki diametra pirkt, pvz is ebejaus?
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 12 17, 21:48)
bet kaip tada zinot koki diametra pirkt, pvz is ebejaus?


Kai pati ieškojau, tai man atspirtis buvo sietyno gaubteliai, kurie buvo per platūs, tad ieškojau mažesnių. Dar pasimatavau plotį tarp bra šakų, kad daugmaž įsivaizduočiau, kokio dydžio reik. Pataikiau biggrin.gif
Atsakyti
Drąsu ir jaunatviška 4u.gif http://www.desiretoi...-beautiful.html
Atsakyti
QUOTE(Morkevic @ 2014 12 17, 21:22)
Ar teisingai suprantu, duru spalva geriausia derinti su grindu spalva? O apvadus daryti tokius pat  tiek duru, tiek grindu?
Nezinau, kaip man paciai seksis kurti namus  doh.gif  Man reikia kazkokiu taisykliu, aiskumo, kurybos pas mane 0. O ir elementariu ziniu truksta  blush2.gif

Klausimas - ko siekiate? Tada gal daugiau patars 4u.gif

Femm, aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2014 12 17, 21:56)

drinks_cheers.gif Ir brangu, man atrodo. Kas su jaunatviskumu nesisieja (nesipleciant).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 gruodžio 2014 - 21:05
žiūriu žiūriu aš į tą lempecka, visai norečiau ir rasčiau vietą su laiku, femme, o ten ne pajuodavus ji-ar man tik taip atrodo, visai neturiu nei patirties, nei akies šitoj sritį g.gif

Tuda, ačiu už vaizdus 4u.gif

tiesa, Žalia Rūta, eglutė oboldienna wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 17 gruodžio 2014 - 21:20
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 17, 20:13)
As vis eidama bandau ziureti pro zmoniu langus, kaip nenormali, baisiai idomu, kaip isirenge doh.gif  lotuliukas.gif

Papildyta:
Vaiku kambary  ax.gif
user posted image


As darau ta pati, tik man tai labiau profesinis nukrypimas - as analizuoju apsvietima lotuliukas.gif Tarp kitko naujakuriams labia sveika ta daryti, kad suprasti kas yra baltas/melynas/saltas apsvietimas ir kaip atrodo jaukesnes sviesos smile.gif

Eglutes forma tobula ir ziurisi labai jaukiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 12 17, 21:56)


Koridoriaus sviestuvas "vynuogiu keke" priesais laiptus ir dar su lubine rozete - suuuuper! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Meredita @ 2014 12 17, 21:01)
http://www.pirk.lt/b...t...&puslapis=4
aug sviestuvu, gal kas ka ras  mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif Daug matytu, bet radau ir idomesniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 17, 17:07)
Jei neklystu, Ardena prekiauja Marslojd sviestuvais:
http://markslojd.pl/en/products.html
Kazkas "is tos operos" psl. 137, 138.
Psl. 136 maciau "gyvai" ir jis nedidukas.

Ardena prekiauja Marslojd, tą, kur 136 psl. irgi mačiau ir nužiūrėjau, bet jis man per daug chrominis pasirodė, labai ta grandinė stora ir blizgi.
Bet ir tokių kaip 137 psl. yra.
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2014 12 17, 20:56)

bigsmile.gif vau wub.gif
Atsakyti