Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 09, 13:00)
man sitoj vietoj sis sviestuvas nelabai tinka  blush2.gif jis pats labai grazus, bet mano akiai laiptu zonoje nilabai blush2.gif
sitas bais grazus  wub.gif


Laba diena, merginos wink.gif

Namo dar neturim, bet pavasari jau liesim pamatus. Iki vidaus irengimo dar toli, bet 100% zinau, jog tai bus klasikinis stilius su provanso dvelksmu smile.gif
Vis jus paskaitineju ir anksciau ar veliau tikrai jungsiuos i jusu buri-jus jau su patirtim- duodit patarimu ir nauju ideju smile.gif

Norejau pagirti jusu sviestuva- man grazus thumbup.gif Ir labai graziai pkavotas uzuolaidu karnizas!

Gal galite pasakyti kas ten per langai kvadratukais- ar ten plastikas ar medis? Ir ar tu profiliuku buna deti i vidu ar jie eina isoreje? Aciu 4u.gif


Papildyta:
Oj, biski ne ten pacitavau...
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2014 12 09, 13:43)
Ech, gal ir gerai,kad pas mus to ebejaus nera- man , tokiai sviestuvu ligonei butu labai sunku...smile.gif
Nezinau ar cia tik man taip, bet man sau beveik nieko nereikia, as abejinga rubams, kvepalams, kosmetikai (na, ne visisksi:)), bet va, namams man visko reikia:)...Galvoju, gal jau cia kokios ligos apraiskasmile.gif lotuliukas.gif


Tada prasom mane guldyti i ta pacia palata friends.gif lotuliukas.gif
Mano dauguma sviestuvu is sendaikciu ax.gif Nuo amerikietisku iki vokisku ir francuzisku padulkejusiu smile.gif Beda tik ta, kad kai kuriu ju cokoliukai mazesni ir tinka tik pvz. JAV lemputes arba turi keisti visa cokoli, bet pas mus jie tokie "riebesni" ir tada "grubiau" atrodo...
Atsakyti
user posted imageHosted on Fotki


Cia maniskis, dar nepakabintas. Jis tikrai ner didelis, bet kadangi skirtas voniai, tai tikiuosi tiks. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2014 12 09, 14:00)
user posted imageHosted on Fotki
Cia maniskis, dar nepakabintas. Jis tikrai ner didelis, bet kadangi skirtas voniai, tai tikiuosi tiks. smile.gif


Voniai labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2014 12 09, 13:00)
Cia maniskis, dar nepakabintas. Jis tikrai ner didelis, bet kadangi skirtas voniai, tai tikiuosi tiks. smile.gif


gražuolis wub.gif kur pirktas?
kaip manote, ar toks voniai tiktų? tik norėčiau maksimaliai jį sutrumpinti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2014 12 09, 13:43)
bet man sau beveik nieko nereikia, as abejinga rubams, kvepalams, kosmetikai (na, ne visisksi:)), bet va, namams man visko reikia:)...Galvoju, gal jau cia kokios ligos apraiska:)

pas mane tas pats biggrin.gif tik kiekviena ryta iejus i spinta verkti norisi, nes nera ka rengtis biggrin.gif

QUOTE(aistukas @ 2014 12 09, 14:00)
Cia maniskis, dar nepakabintas.

bigsmile.gif labai bus idomu paziureti i ji pakabinta

QUOTE(Elle_ @ 2014 12 09, 14:20)
kaip manote, ar toks voniai tiktų? tik norėčiau maksimaliai jį sutrumpinti

viskas prikrauso nuo priderinimo/nepriderinimo, bet pirmam ispudziui nelabai 4u.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif

Elle, pirktas Vilniuj, Traku gatvej, Antiquebrocante sendaiktyne, jie ten turi daug sviestuvu ir idomiu, nematytu. Kainos biski kanda, bet pasitaiko ir neblogu. smile.gif
Atsakyti
Ar cia forumiete Skaidra? ax.gif http://www.interjera...ajunienes-namai
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 09, 15:39)

jo, ta pati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 09, 11:06)
Antique Vıntage Big French Basket Style Crystal Chandelier, ar kažką panašaus.

Aciu 4u.gif bet ir grozybiu!
Atsakyti
Panašu, kad temoj krištolo era atėjo biggrin.gif . Žiūriu, ne aš viena čia tais grožiais užsikrėtus wub.gif - Aistuk, Elle_ - thumbup.gif .
Ką tik parsivežiau sąvajį. Jau koks smagus tas išpakavimo jausmas thumbup.gif . O supakuotas kad skrupulingai - kiekvienas stikliukas atskitrai apsuktas, dar atsarginių kristalų įdėta thumbup.gif . Va maniškis wub.gif ... Visų dar neišpakavau, galvoju, gal pakabinus išpakuosiu. Bet, padėjus ant stalo atrodo, kad jis visai čia ir tiktų kabinamas bigsmile.gif . Vyrui pasakiau, tas už galvos susiėmė - sako, ką, dar vieną reiks siųsdintis, tik didesnį blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 09 gruodžio 2014 - 15:14
QUOTE(Juodai @ 2014 12 09, 16:12)
maniškis  wub.gif ...

wub.gif wub.gif
as ne itema, man kedutes tokios reikia mazyliui, gal zinok tocke, kur ne us stukele galima gauti? biggrin.gif
Atsakyti