Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(TuDa @ 2014 12 17, 08:35)
Apie lubų derinimą su grindim nieko nesupratau biggrin.gif , bet man grindjuostės yra durų apvadų tęsinys. Pagal Jūsų renkamą variantą- grindys balintas ąžuolas, durys rudos, grindjuostės taip pat galėtų būti rudos, bet toks sprendimas būtų labai drąstiškas. Galima būtų pagalvoti apie tai, kad grindjuostės ir durų apvadai grindų (balinto ąžuolo) spalvos g.gif , o pati durų varčia ruda. Arba pagal lietuvaičių tradicijas- grindys + grindjuostės, o jau durys su savo apvadais atskirai. Bet tokiame pasirinkime jokio stiliaus jau nematau biggrin.gif

Bet jei balintos grindys balintos, tai daryti apvadus baltus ir duris, tarkim, irgi baltas, tai toooooks sablonas, tooookia saldybe. Imi ir ciulpi biggrin.gif
Atsakyti
pas mus tamsiai rudos durys, parketas ir plintusai mediniai parketo spalvos
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 16, 23:13)
man norisi gylio truputi priduoti.
vat del to, kad jungsiu silta (lubas) su salta (grindim), mastau, kokios spalvos geriausiai derinti grindjuostes ir duris tuo paciu smile.gif

Jus gunkite bent jau sienas, o ne lubas su durimis..o jeigu durys na nebutu tikro sokolado, o tokios svelnios rudos..balinto azuolo tai as nesiulyciau duru, labai jau pribode..o gilumas...dekite ant sienu koridoriuje pasportus su apsvietimu..cia gal klausimas iskyla koks biudzetas duru. Jeigu tai paprastos, element durys tai sakyciau rimtai pagalvokite apie rudu nedejima, jeigu tai grazios, su daug filingu, tada svarstykite..o kodel norite tokiu grindu?
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 17, 08:49)
Bet jei balintos grindys balintos, tai daryti apvadus baltus ir duris, tarkim, irgi baltas, tai toooooks sablonas, tooookia saldybe. Imi ir ciulpi biggrin.gif

Sakyciau labai neblogas fonas bijant prisidirbt..o idejusi, nepatingejus, turint laiko auksines varcias senovines, rankenas vintage, ne toks ir saldainis gaunasi..cia kalbu ko norejau ir nepadariau:))))
Atsakyti
Kokie gražūs pirmieji bra bigsmile.gif Tuoj apsiverksiu, kad nebeturiu kur kabint sad.gif
http://m.skelbiu.lt/...i-20056457.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 17 gruodžio 2014 - 10:01
QUOTE(femme @ 2014 12 17, 08:04)
Toks variantas tikrai dažnas ir man labai puošnus. Pati galvoju, kai norėsis atsinaujinti, perdažyti durų varčias rudai.

Man toks irgi priimtinas atrodo, toks prabangus, kai apvadai balti, o durys tamsios.
Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2014 12 17, 07:35)
Arba pagal lietuvaičių tradicijas- grindys + grindjuostės, o jau durys su savo apvadais atskirai. Bet tokiame pasirinkime jokio stiliaus jau nematau biggrin.gif

Nu jau ko taip griežtai biggrin.gif Kažkur mačiau tokį variantą su salotinėm durim, nu neblogai atrodė, bet ten jau ne klasika smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 17, 08:49)
Imi ir ciulpi biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 16, 14:17)
gal tamsiai rudą medinę žaliuzę ant lango?

aciu uz patarima 4u.gif man po mano buto, kuris buvo juoda balta pilka, nebesinori tokiu drastisku spalvu kontrastu g.gif

QUOTE(Elle_ @ 2014 12 16, 15:08)
merginos, patarkite dėl grindjuosčių spalvos

mano akiai jei sienos kardamono, baltos graziausiai ziurisi, bet prie balinto azuolo grindu, noretusi kazkokio atspirties tasto, tai biski sunku su patarimu unsure.gif

QUOTE(mamagabi @ 2014 12 16, 18:24)
Maza vizualizacija smile.gif

aciu labai 4u.gif matau jau kad tamsiu zaliuziu tikrai nenoriu, baltos labai graziai ziurisi, bet tikrai per astru jau viskas, lieka uzuolaida 4u.gif

QUOTE(femme @ 2014 12 17, 11:00)
Kokie gražūs pirmieji bra

aga labai grazus, as galvoju apie kazka panasaus, bet sitie jauciu jau pas mane per daug pilies style, cia pas tave name labai graziai isipaisytu, o mano laiptinej g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 17, 09:49)
Bet jei balintos grindys balintos, tai daryti apvadus baltus ir duris, tarkim, irgi baltas, tai toooooks sablonas, tooookia saldybe. Imi ir ciulpi biggrin.gif


Jums saldybe , man pvz dvelkia ramybe toks derinys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2014 12 17, 09:35)
pas mus tamsiai rudos durys, parketas ir plintusai mediniai parketo spalvos

Pas mane antram aukšte irgi tamsiai rudos durys su tokiais pat apvadais, grindys - šviesi kiliminė danga (šilto atspalvio), tai plintusus dėjau durų spalvos.
Iš kiliminės dangos plintusai man labai nepatinka, baltų niekaip negalėjau dėti, tai liko rudi, atrodo išbaigtai g.gif
Ateity bandyčiau keisti apvadus ir plintusus baltais, bet duris palikčiau rudas.
Durys tokios, tik pavadai lygūs, be pagražinimų
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 17, 11:48)
Jums saldybe , man pvz dvelkia ramybe toks derinys  ax.gif

Tikrai nieko nenorejau izeisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 12 17, 07:35)
grindys balintas ąžuolas, durys rudos, grindjuostės taip pat galėtų būti rudos, bet toks sprendimas būtų labai drąstiškas.


ir pakankamai dažnas smile.gif
user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2014 12 17, 09:50)
Jus gunkite bent jau sienas, o ne lubas su durimis..


ne taip parašiau biggrin.gif sienos - caff arba cinamom spalvos, lubos - baltos spalvos (tradiciškai), grindys - balintas ąžuolas.
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2014 12 17, 09:50)
o kodel norite tokiu grindu?


gra-i man ta spalva, patinka labai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2014 12 17, 09:50)
dekite ant sienu koridoriuje pasportus su apsvietimu..


galima vaizdinės medžiagos pvz? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2014 12 17, 09:50)
cia gal klausimas iskyla koks biudzetas duru. Jeigu tai paprastos, element durys tai sakyciau rimtai pagalvokite apie rudu nedejima,


kolkas tik renkuosi, todėl galiu rinktis bet kokios spalvos ir dėkoju visoms už mintis, patarimus, labai smagu, kad padedate pradedančiąjai 4u.gif biudžetas nebus labai didelis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 17, 10:21)
Man toks irgi priimtinas atrodo, toks prabangus, kai apvadai balti, o durys tamsios.


man irgi gražu. tik klausimas, ar nebūtų per daug jau spalvų: grindų - balinta, lubų - balta, sienų - cinamom, varčia - tamsiai ruda, apvadai - balti ax.gif
Papildyta:
grindjuostės tuomet irgi baltos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 17, 12:55)

man irgi gražu. tik klausimas, ar nebūtų per daug jau spalvų: grindų - balinta, lubų - balta, sienų - cinamom, varčia - tamsiai ruda, apvadai - balti ax.gif
Papildyta:
grindjuostės tuomet irgi baltos? g.gif

Va čia panašiai marga, man labai gražu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 17, 13:31)
Va čia panašiai marga, man labai gražu:
user posted image

Tik esminis skirtumas - duru ir grindu spalva vieno kolorito, tik grindu sviesesne. Nieko net panasaus, kas yra saltas balintas azuolas. Ir durys net ne sokolodas, o tamsus riesutas.
Visai ne tokios spalvos minetos buvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 gruodžio 2014 - 12:36