Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 16, 13:00)
as tai manau kad ta su svareliais juostele idejus vietoj lazdos ir nukirpus vidurini troseli visai idomus variantas gautusi  bigsmile.gif

bandysiu kažką meistraut, nes dabartinis varianatas man toks "iš bėdos" ir pataikaujant vyro reikalavimams. Jam matai labai nejauku neprisidengus gamtinius reikalus atilikinėt biggrin.gif todėl tos dieninės reikalavo.... O man alergija radiatoriams schmoll.gif irgi norisi pridengt. Bet kai vonia taip "įsibrauna" po langu, tai normalaus varianto nesigauna, o trumpos dieninės tai baisiau nei baisu.

nebežinau.

O šitokios austrijetės visas grožis sutrauktos, paleidus vėl ta pati skarda ant lango sad.gif

gal tamsiai rudą medinę žaliuzę ant lango?
Atsakyti
QUOTE(St.Sofi @ 2014 12 16, 00:17)



Jeigu kam reikia užmačiau, kad tokio tipo šviestuvą kaip yra nuorodose kaip tik pardavinėja Brocante Antiques 4u.gif ir kaina manau pamanoma g.gif
Atsakyti
merginos, kaip padaromos tos juostutės ant sienų?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 16, 14:30)
merginos, kaip padaromos tos juostutės ant sienų?
user posted image


klijuojami specialūs profiliai (pas mus poliuretano), glaistoma kartu su sienom, dažoma 4u.gif
Atsakyti
femme, 4u.gif o kur yra jų pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 16, 14:44)
femme,  4u.gif o kur yra jų pirkti?


http://classiclinede...boms_ir_sienoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 16 gruodžio 2014 - 13:47
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 15, 19:13)
ok  biggrin.gif
user posted image

nepatinka spalva ir pati proporcija

Aha, keistokai, kad abiejų - užuolaido sir romanetės paskirtis ta pati - aklinai uždengti langą g.gif
Baisiai tikrai neatrodo, pati romanetė man tai graži, užuolaidos irgi, bet man labiau kreta į akis tai, kad nelabai dera su sienų spalva, t.y. man kažkaip dryžuotumas čia netinka, bet čia gali būti mano problemos, nes tokio dryžuotumo nemėgstu g.gif
Žodžiu, nėra ko labai pergyventi, o dieninių veltui nemėgstat mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 19:09)
Galiu parodyt savo liapsuso su vonios užuolaida istoriją:
Romanetė man buvo tragiška - kaip močiutės gobeleno likutis pakabintas, visai ne to norėjau, o ta portjera, nu baisiau negu baisu, skuduriukas doh.gif

Aš tai būčiau ko gero tiesiog peršviečiamą šviesią romanetę kabinusi, man kažkaip prie sienų margumo margo lango uždangalo jau nebesinori 4u.gif
Nu bet skonis toks dalykas, gal ir gyvai kitaip atrodo.
Kažkas tokio
user posted image

Dar kokių įdomesnių variantų užtikau:
user posted image
user posted image
user posted image
Nu tie langai į viršų atsidarantys pasaka wub.gif


Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2014 12 15, 19:29)
femme, tu mat kitokio vaizdo siekei su savo sviestuveliais, o as kiek kitokio. mano tie zvakiu "kotai" ilgesni ir as noriu tokiu kepureliu labiau, todel ir klausiau, koks tavo dydis. vat matau sviestuvu dydi, zinau gaubteliu dydi ir galesiu dabar jau drasiau rinktis  doh.gif
as va panasaus vaizdelio noriu. na kiek kitaip, bet panasiai.
user posted image

O kur tokių grožių ieškot? ax.gif
Atsakyti
merginos, patarkite dėl grindjuosčių spalvos 4u.gif

sienos spalva (dar renkuosi arba cardamom arba cliff, čia bus nedidelis siaurokas koridorius:):
user posted image
***
parketlentės: balintas ąžuolas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elle_: 16 gruodžio 2014 - 14:12
QUOTE(Rabambule @ 2014 12 15, 21:42)
Na magistres nuteiskite ar isteisinkite, vyrui net liepiau laikinam pajungt:
sviestuvas
Man jis lyg per mazas, kitas variantas deti salia esanciame prieangyje, ten lyg per zemai, nes 20 cm zemiau lubos. Terasos durys matomai gus baltos medines zaliuzes. Siaip labai graziai sviecia..vyras uz..

Aš irgi paantrinsiu, kad šviestuvas gražus, bet toj vietoj, kur numatėt, galima ir labiau tinkantį rasti smile.gif jis man irgi virš salos labiau tiktų.
Papildyta:
QUOTE(St.Sofi @ 2014 12 16, 00:17)
Esu tyli skaitytoja, bet pamačius jūsų patalpą nesusilaikiau  biggrin.gif Man cia labai tiktu zibintai (lantern)

Pritariu visom keturiom drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 15, 22:11)
imetu musu vonios foto, labai sunku nufotografuoti kai kambarys ne kvadratinis  doh.gif  prie progos uzklausiu, kokias uzuolaidas jus cia matot? norejau baltu placiu zaliuziu, bet sakau gal bandyti su kokia rastuota dienine storesne, alia provansa g.gif  unsure.gif

https://www.dropbox.....08.05.jpg?dl=0

https://www.dropbox.....09.27.jpg?dl=0

Tik garsiai pamąstysiu - o jei medinės žaliuzės, bet ne baltos, o tamsaus medžio spalvos g.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 12 16, 10:34)
Kaip jums spintelės makiažas? bigsmile.gif

Labai bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 12 16, 13:17)
gal tamsiai rudą medinę žaliuzę ant lango?

Mano akiai tiktų rolleyes.gif
Atsakyti
beieškodama kėdžių, radau nedidelį staliuką už neblogą kainą. Gaila, man per mažas verysad.gif Nu o didelis ir kainuoja atitinkamai doh.gif Tai gal kam kitam bus tinkamas variantas smile.gif
user posted image
pilna nuoroda čia
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 12 16, 17:05)
beieškodama kėdžių, radau nedidelį staliuką už neblogą kainą. Gaila, man per mažas  verysad.gif  Nu o didelis ir kainuoja atitinkamai  doh.gif  Tai gal kam kitam bus tinkamas variantas  smile.gif
user posted image
pilna nuoroda čia

Daugely pardziu tas pats stalas - urmu visi nuolaida paleido biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 16, 11:59)
o koki jusu akis mato cia ? 4u.gif blush2.gif


Maza vizualizacija smile.gif
user posted image

Audinys neimantrus - toks, kaip kad vyraujantis jusu namuose smile.gif
Jei jis bus traukomas, tai pageidautinas audinio sviesos pralaidumas.
Jei yra poreikis dengtis, tai audinys gali buti tankesnis ir labiau kaip dekoras, o po juo gali sleptis pats elementariausias lygutelis roletas (sviestinio popieriaus sviesos pralaidumo). Zodziu, yra galimybe rinktis smile.gif
Jei nusprestumete i vonia ivesti spalvos, pvz. grindu kilimelis, ranksluosciai ir t.t., tai ir tame audinyje gali buti tos spalvos.

Audinuka vizualizacijai emiau is pirmos foto, todel jo pilksva spalva:
user posted image
user posted image

O cia situacija, panasi kaip pas Femme smile.gif
Taip ja sprende rusu dizaineriai:
user posted image
Atsakyti