Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 15, 21:09)
Sakykite ka norit, bet nei kilimas, nei baldams, ty abi reiksmes netinka uzuolaidoms 4u.gif Jei ju kibti prie sintakses. Nes pas mane butent gobelenas - didziausia klaida!

Persiprašau, bet aš užuolaidų gobelenu ir nevadinu biggrin.gif aš vadinu AUDINĮ cool.gif
Ir audinys mano svetainės užuolaidų ir vonios romanetės yra būtent GOBELENAS. Skirtas baldams wink.gif

ir beje, aš pati filologė su laipsniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 15, 19:13)
nepatinka spalva ir pati proporcija

Aš visada sakau, kad plati romanetė primena garažo vartus biggrin.gif O jei pabandyti ištraukti tuos strypukus g.gif tada dingtų tas griežtumas. Užuolaidėlė taptų "minkšta"...
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2014 12 15, 20:14)
vis mastau, kad visai noreciau raudonu. bet ne skaisciai  biggrin.gif  tai turiu menka vilti, kad gal bus imanoma su ta spalva ka sumastyt.

Tai galima lotuliukas.gif vasarą ant saulės palieki ir turi ne skaisčiai raudonus gaubtelius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 15, 21:09)
naktiniu tai medziaga kieta , bet tokios ir norejau , toks jos kritimas man grazus , o va ta romanetes medziaga plona , nes norejau , kad praleistu sviesa , bet dabar tokios neimciau . o ir spalva murzinoka  g.gif
o kainavo nepigiai  doh.gif

namie niekur nebus dieniniu uzuolaidu , man tiesiog nepatinka jos ,o gal ir bereikalo  unsure.gif


Niu vat Rasytee kas buna, kaip neklausai doh.gif lotuliukas.gif
Kad nenori ilgu dieniniu uzuolaidu - pirma kart girdziu smile.gif
As visur jas tau kad siulau, kad siulau, o se tau rolleyes.gif
Tikrai be reikalo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 15, 21:44)
Niu vat Rasytee kas buna, kaip neklausai doh.gif  lotuliukas.gif
Kad nenori ilgu dieniniu uzuolaidu - pirma kart girdziu smile.gif
As visur jas tau kad siulau, kad siulau, o se tau rolleyes.gif
Tikrai be reikalo mirksiukas.gif


ai cia mes su mb taremies ir prisitarem biggrin.gif
sio varianto jis labai norejo ir jam dabar labai patinka bigsmile.gif

todel dieniniu pas mane nei vienam kambary ir nera ax.gif KOLKAS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 12 15, 20:41)

Tai galima lotuliukas.gif vasarą ant saulės palieki ir turi ne skaisčiai raudonus gaubtelius biggrin.gif

patareja! gun_bandana.gif biggrin.gif biggrin.gif pablukusiu irgi nenoriu, noriu tamsesniuuuu tongue.gif biggrin.gif galu gale bus dubingiskiai gaubteliai ir baigsis visos mandrystes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 21:32)
Persiprašau, bet aš užuolaidų gobelenu ir nevadinu  biggrin.gif aš vadinu AUDINĮ cool.gif
Ir audinys mano svetainės užuolaidų ir vonios romanetės yra būtent GOBELENAS. Skirtas baldams wink.gif


Mano miegamajam irgi buvo ne kas kitas, o gobelenas...baldinis, kad nakti butu aklinai tamsu smile.gif Tuo metu buvo svarbi spalva ir dar labiau kaina - metro kaina tik 35lt ir nereikia jokio pamusalo (ko paprastai reikia naktiniai uzuolaidai) ax.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 15, 21:48)
ai cia mes su mb taremies ir prisitarem  biggrin.gif
sio varianto jis labai norejo ir jam dabar labai patinka  bigsmile.gif

todel dieniniu pas mane nei vienam kambary ir nera  ax.gif KOLKAS  mirksiukas.gif


Psio jasno - is diideles meiles vyrui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 15, 21:58)
Mano miegamajam irgi buvo ne kas kitas, o gobelenas...baldinis, kad nakti butu aklinai tamsu smile.gif Tuo metu buvo svarbi spalva ir dar labiau kaina - metro kaina tik 35lt

mums konkrečiai reikėjo tūrio, svorio, apimties, minkštumo, kad parišta portjera atrodytų solidžiai.

deja, dėl kainos išlošt nepavyko, nes metras baldinio audinio kainavo tiek pat, kiek ir metras užuolaidinio - o jo plotis tai tik 1,4, o ne 2,7 ar 3....

Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 21:32)
Ir beje, aš pati filologė su laipsniu biggrin.gif

su laipsniu, tai su laipsniu alc.gif

PS: magistras - nera laipsnis.
PPS: jei doktarka, tai kaaaaaa jau cia cool.gif

QUOTE(TuDa @ 2014 12 15, 21:41)
Aš visada sakau, kad plati romanetė primena garažo vartus biggrin.gif O jei pabandyti ištraukti tuos strypukus g.gif  tada dingtų tas griežtumas. Užuolaidėlė taptų "minkšta"...


Kaip dziaugiuos, kad del audinio plocio neatsisakiau to audinio ir pasidariau tris mazesnes (vizualiai vienodo dydzio), o ne viena placia, viena siaura thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 15, 22:05)
su laipsniu, tai su laipsniu alc.gif

PS: magistras - nera laipsnis.



Kodel gi - magistro kvalifikacinis laipsnis biggrin.gif
Antrosios pakopos studijos (magistrantūra) skiriamos pasirengti savarankiškam mokslo (meno) darbui arba kitam darbui, kurį atlikti reikia mokslo žinių ir analitinių gebėjimų. Šios pakopos studijos yra universitetinės ir jas baigus suteikiamas magistro kvalifikacinis laipsnis.
http://www.skvc.lt/content.asp?id=323
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 15 gruodžio 2014 - 21:15
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 22:14)
Kodel gi - magistro kvalifikacinis laipsnis biggrin.gif

Jei rimtai kalbant, magistras - ne mokslinis laipsnis.
poster_offtopic.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 15 gruodžio 2014 - 21:21
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 15, 22:20)
Jei rimtai kalbant, magistras - ne mokslinis laipsnis.
poster_offtopic.gif

nieko tokio irnesakyk.gif

užteks man ir paprasto laipsnio hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 15 gruodžio 2014 - 21:28
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 15, 22:20)
Jei rimtai kalbant, magistras - ne mokslinis laipsnis. poster_offtopic.gif


Nesiparinkit merginos 4u.gif As pvz. bakalauras ir man gerai lotuliukas.gif O kam dar tai rupi - ogi niekam mirksiukas.gif irnesakyk.gif
Manau asmenybe cia svarbiau..."faina" arba nelabai rolleyes.gif
Atsakyti