Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

femme, tu mat kitokio vaizdo siekei su savo sviestuveliais, o as kiek kitokio. mano tie zvakiu "kotai" ilgesni ir as noriu tokiu kepureliu labiau, todel ir klausiau, koks tavo dydis. vat matau sviestuvu dydi, zinau gaubteliu dydi ir galesiu dabar jau drasiau rinktis doh.gif
as va panasaus vaizdelio noriu. na kiek kitaip, bet panasiai.
user posted image

man Downton Abbey bloga itaka daro doh.gif biggrin.gif
user posted image

QUOTE(femme @ 2014 12 15, 18:07)
o jei ne, tai tokie dalykai kaip "norėjau, bet nesigavo, nes..." labai padeda kitiems išvengti klaidų.

va todel ir norejosi zalios rutos romanete pamatyti. taip, kaip ir tavo sviestuvelius rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 15 gruodžio 2014 - 19:35
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 21:09)
persiprašau, jei pataikiau į skaudamą vietą unsure.gif

bet juk būna, kad rezultatas NE TOKS, kokio tikėjaisi, bet pats savaime jis nėra blogas wink.gif ir kitas žmogus, nežinodamas, kaip turėjo būti, net neįtaria, kad čia kažkas negerai, nes viskas gerai biggrin.gif

aš būtent apie tai galvojau, kai prašiau įdėt iliustraciją.

Galiu parodyt savo liapsuso su vonios užuolaida istoriją:
norėjau austrijetės kaspino formos - tik viena banga apačioje per vidurį.
kažko tokio:
user posted image
bet pagal mano pasakojimą kažkaip siuvėja suprato, kad noriu romanetės. O kas padekoruot ir dienos metu pasislėpti nuo akių, dizainerė pasiūlė portjerą iš organzos.

Romanetė man buvo tragiška - kaip močiutės gobeleno likutis pakabintas, visai ne to norėjau, o ta portjera, nu baisiau negu baisu, skuduriukas doh.gif
user posted image



as tyli klasikos gerbeja. jusu vonios lango romanete su pamusalu?
tenka susidurti su uzuolaidu romaneciu siuvimu " skuduriuku" vaizda keicia standus pamusalas.
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 15, 19:13)
nepatinka spalva ir pati proporcija

Rasytee, man rodos, kad tokiam atvejui labiau tiktu palaidos uzuolaidos. dabar matosi dalis soniniu sienu, langu remai. pas mano vaiki kambaryje tokia pati situacija, buvau parisusi uzuolaidas bet dabar palaidas laikau, geriau atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 15 gruodžio 2014 - 19:43
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 19:50)
nei gerai nei blogai, šneku apie situacijas, kai audinys tiesiog netinka tam vaizdui,

Taip taip, supratau, tik man skaudus zodis gobelenas, nes jau gobeleno tai nereikia uzuolaidom lotuliukas.gif 4u.gif

QUOTE(Rasytee @ 2014 12 15, 20:13)
nepatinka spalva ir pati proporcija

O kas netinka su proporcija? unsure.gif Man gal kritimas per kietas, ar nera kieta medziaga? Brangiai kainavo? blush2.gif

Jei galima, toks klausimas - kodel ir romanete, ir naktines uzuolaidos? Abi naktines, ta prasme.. Man taip norisi diena to jaukumo su nuleistom uzuolaidom rolleyes.gif
Atsakyti
Cobre, supratau dabar, ko sieki.
Bet tikiuosi tie kalpokai kaip foto realiai ir bus keli (trys, keturi) biggrin.gif nes jei vienas, tai kaip grybukas vienišas biggrin.gif

Rasyte, romanetė ir jos spalva man patinka, ypač tas dekoras puošia.
Portjeras gal platesnes būčiau darius, daugiau užleidus iš šonų ant lango g.gif

bet suma sumarum gali būt kaip yra, viskas gerai wink.gif


QUOTE(Ribbena @ 2014 12 15, 20:33)
as tyli klasikos gerbeja.  jusu vonios lango romanete su pamusalu? 
tenka susidurti su uzuolaidu romaneciu siuvimu  " skuduriuku" vaizda keicia standus pamusalas.

romanetei standumo netrūksta, jinai standi gobeleninė, kaip tik man daugiau minkštumo norėjosi, tos bangos.... Skuduriukas buvo tas nesusipratimas iš šono biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 12 15, 20:41)
Rasytee, man rodos, kad tokiam atvejui labiau tiktu palaidos uzuolaidos. dabar matosi dalis soniniu sienu, langu remai. pas mano vaiki kambaryje tokia pati situacija, buvau parisusi uzuolaidas bet dabar palaidas laikau, geriau atrodo.

Dabar GAL ir as matau, bet pirmu zvilgsniu labiau spalva ir kritimas man matosi. Bet siaip situacija nera is tu labai bloguju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 15, 20:50)
Taip taip, supratau, tik man skaudus zodis gobelenas, nes jau gobeleno tai nereikia uzuolaidom lotuliukas.gif  4u.gif


gobelenu ne tik tie austiniai paveikslai vadinami biggrin.gif
yra ir audinio reikšmė wink.gif

gobelènas (2)
1. rankomis austas meninis kilimas su paveikslu.
2. dekoratyvinis audinys baldams

va, net visi gobeleno namai yra: www.gobelenonamai.lt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 15 gruodžio 2014 - 19:56
seniai jau tokiu vaizdu bebuvo smile.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 19:52)
Cobre, supratau dabar, ko sieki.
Bet tikiuosi tie kalpokai kaip foto realiai ir bus keli (trys, keturi) biggrin.gif nes jei vienas, tai kaip grybukas vienišas biggrin.gif

Rasyte, romanetė ir jos spalva man patinka, ypač tas dekoras puošia.
Portjeras gal platesnes  būčiau darius, daugiau užleidus iš šonų ant lango g.gif

bus dvisakiai ir gana nedideliu atstumu trys biggrin.gif tai viso sesi tokie makaluosis. Esu maciusi ir pavieniu, toks jau tai stiliukas ir man jis patinka. Bet cia jau skonio reikalas, svarbu gauciau ko pati noriu

nekas butu ir su platesnem, nes del kambario (zemejancios lubos, pas mus panasi situacija) tas ju pustumas-platumas ta langa dar platina, o kambari zemina. tiesios uzuolaidos vizualiai kiek pagerina situacija, tarsi prideda sienai aukscio. tuo paciu ir soniukus graziai uzdengtu, langa pasiaurintu. Juolab, kad neparistos uzuolaidos lygiai tokia pati klasika ir prabanga, nereikia bijoti ir galvoti, kad parisus atrodo gal prabangiau. Paristom uzuolaidom reikia labai daug papildomu salygu, o paleidi jas ir ramu biggrin.gif Bet jei jau svajone tos paristos, tada teks arba tobulinti, arba susitaikyti su esamu vaizdu.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 15, 19:53)
Dabar GAL ir as matau, bet pirmu zvilgsniu labiau spalva ir kritimas man matosi. Bet siaip situacija nera is tu labai bloguju 4u.gif

Ane? O man labai gerai svetimose fotkese matosi jog kazkas NE TAIP. tada puolu ieskoti kas ne taip biggrin.gif kad taip pas save gerai matyciau biggrin.gif doh.gif Bet is principo tai taip, tragisko nieko tose uzuolaidose nera, bet jei jau seimininke sako, kad nera tai, ko norejo, tai ir apkalbam ta reikala, guosti sakant, jog viskas ciki-piki kazkaip siuo atveju nelabai tinkama butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 15 gruodžio 2014 - 20:10
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 15, 20:50)
Taip taip, supratau, tik man skaudus zodis gobelenas, nes jau gobeleno tai nereikia uzuolaidom lotuliukas.gif  4u.gif
O kas netinka su proporcija?  unsure.gif Man gal kritimas per kietas, ar nera kieta medziaga? Brangiai kainavo? blush2.gif

Jei galima, toks klausimas - kodel ir romanete, ir naktines uzuolaidos? Abi naktines, ta prasme.. Man taip norisi diena to jaukumo su nuleistom uzuolaidom rolleyes.gif

naktiniu tai medziaga kieta , bet tokios ir norejau , toks jos kritimas man grazus , o va ta romanetes medziaga plona , nes norejau , kad praleistu sviesa , bet dabar tokios neimciau . o ir spalva murzinoka g.gif
o kainavo nepigiai doh.gif

namie niekur nebus dieniniu uzuolaidu , man tiesiog nepatinka jos ,o gal ir bereikalo unsure.gif
o placiau nepavyko del slaitiniu sienu , karnyzas jau iki pat pat sienos .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytee: 15 gruodžio 2014 - 20:11
QUOTE(Cobre @ 2014 12 15, 19:29)
as va panasaus vaizdelio noriu. na kiek kitaip, bet panasiai.

Mačiau Dubingiuose mažučių gaubtelių, tai galima parsinešti ir pamatuoti 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 20:55)
gobelènas (2)
1. rankomis austas meninis kilimas su paveikslu.
2. dekoratyvinis audinys baldams

Sakykite ka norit, bet nei kilimas, nei baldams, ty abi reiksmes netinka uzuolaidoms 4u.gif Jei ju kibti prie sintakses. Nes pas mane butent gobelenas - didziausia klaida!
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 12 15, 20:09)
Mačiau Dubingiuose mažučių gaubtelių, tai galima parsinešti ir pamatuoti 4u.gif

tuda, ten ir nuziurejau. bet dar vaziuosi i kita vieta, ten irgi galesiu paimti ir prisimatuoti namuose, jei kas kris i aki. o gal bus galimybe net ir spalvotus uzsisakyti, vis mastau, kad visai noreciau raudonu. bet ne skaisciai biggrin.gif tai turiu menka vilti, kad gal bus imanoma su ta spalva ka sumastyt. jei ne, tai tada dubingiai, ju dydi ir turejau omenyje, kai femme rasiau, kad noriu mazesniu. klausimas tik ar pardeje yra? kad nebutu tik internete g.gif
Atsakyti