Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 15, 12:35)
kai kisenes plysta nuo slamanciu, tai per domus pereini ir apsistatai namus  wub.gif bet kai ten nueini kaip i muzieju paziureti ir tada ziuri kur pigiau kazka panasaus gauti, tai ir iseina menas  biggrin.gif

žiūrinėju šviestuvų, tai Rumšiškių balduose kainos sparčiai vejasi Domus blink.gif
nors yra gražių dalykų:
http://www.rumsiskiu...uvas-kr380.html
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 13:29)
žiūrinėju šviestuvų, tai Rumšiškių balduose kainos sparčiai vejasi Domus blink.gif
nors yra gražių dalykų:
http://www.rumsiskiu...uvas-kr380.html

Tai bent kainos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 13:29)
žiūrinėju šviestuvų, tai Rumšiškių balduose kainos sparčiai vejasi Domus blink.gif
nors yra gražių dalykų:
http://www.rumsiskiu...uvas-kr380.html



swoon.gif jaučiu, net jei ir turėčiau pinigų, tokio varianto nesirinkčiau g.gif Na, kai būna antikvariniai, vos ne vienetiniai dalykai, tada dar galiu suprasti, bet šiuo atveju tai pakankamai nesenas (sąlyginai) dalykas, bet ir ne naujas, o naudotas. O kaina tai lyg už naują unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 12 15, 13:56)
swoon.gif jaučiu, net jei ir turėčiau pinigų, tokio varianto nesirinkčiau  g.gif Na, kai būna antikvariniai, vos ne vienetiniai dalykai, tada dar galiu suprasti, bet šiuo atveju tai pakankamai nesenas (sąlyginai) dalykas, bet ir ne naujas, o naudotas. O kaina tai lyg už naują  unsure.gif

drinks_cheers.gif taip taip, kainos Rumšiškių balduose visiškai neadekvačios schmoll.gif
jei gerai atpažįstu, čia Bassano keramika - viename lombarde savanorių pr. buvo užkliuvus akis už tokių vazų, ten pat limoge porceliano lempą už 130 lt pirkau.
Šitą irgi pajamčiau už kokį 150 lt biggrin.gif
Atsakyti
Apsicekavinau kaip graziai namai sutvarkyti thumbup.gif

Mano kalediniai namu sargai wub.gif
user posted image

I sviestuvu tema ir as pasirodysiu savo gyventojas kelias ax.gif
Rodau draugystes poromis 1.
user posted image
user posted image

2. user posted image

user posted image kojyte melyna kaip ir pakabinamo porcelianas.

Virtuves gyventoja
user posted image

Naujakure dar neturinti savo vietos smile.gif user posted image

Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2014 12 15, 14:19)

2. user posted image

user posted image kojyte melyna kaip ir pakabinamo porcelianas.


šitie originalūs, nematyti thumbup.gif

kokį stilių kuriate? bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu viena dabar galvos skausma, reikia uzuolaidu i miegama ir net neisivaizduoju kur ju pradet ieskot, norisi tamsesniu ir sunkesniu naktiniu, ir dieniniu dar reikia doh.gif Gal kas zinot ar matet kur graziu uzauolaidu? Laikiklius uzuolaidom jau nusipirkom user posted image

O cia mano sirdies skausmas, negaliu kaip gaila, o i namus nebetelpa sad.gif reik koki kambari dastatyt...
user posted image
Atsakyti
laikikliai labai dailūs 4u.gif
tai kad nuotraukoj puikiai telpa tas stalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 15, 14:39)
laikikliai labai dailūs 4u.gif
tai kad nuotraukoj puikiai telpa tas stalas smile.gif


Stalas cia buvo priglaustas tik pas gimines biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 14:23)
šitie originalūs, nematyti thumbup.gif

kokį stilių kuriate? bigsmile.gif


Del stiliaus tai nera tokio kazkokio isgryninto.. Skandinaviskas minimalizmas sumises su klasika, gal taip pasakydama nesuklysciau ax.gif
Atsakyti
Kas turite gaubtelius sieniniu sivestuvu, gal galit pamatuot. Man rodos, kad pas femme prie zidinio kabo ir man ten kaip ir tiktu tokio dydzio gaubteliai. Femme, gal nesudetinga butu pamatuoti ir is arciau pafotografuoti? prasauuuuu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 12 15, 15:52)
Kas turite gaubtelius sieniniu sivestuvu, gal galit pamatuot. Man rodos, kad pas femme prie zidinio kabo ir man ten kaip ir tiktu tokio dydzio gaubteliai. Femme, gal nesudetinga butu pamatuoti ir is arciau pafotografuoti? prasauuuuu  4u.gif  biggrin.gif

pafotkint šviežiai neturiu priemonių, iškirpau iš senos nuotraukos, gal matosi, tiek, kiek reik.

user posted image

Išmatavimai - aukštis 12,5 cm, skersmuo apačioje 12,5 cm, viršuje - 8 cm.

Pirkau iš JAV per tarpininkę gal 12 vnt., pigiau vienodų neradau, vienas gaubtelis su viskuo apie 20 lt man kainavo. Jie dvigubi, su pamušalu, kokybiški, skalbiau jau kartą muilinam vandeny, puikiai išsiskalbia visi musių nutupėjimai biggrin.gif
http://www.ebay.com/...s...K:MEBIDX:IT

Miegamajam vienos šakos Bra ir tokie masyvūs, su aukšta žvake, tai visai kitokius gaubtelius pritaikiau, beveik stalinės lempos rolleyes.gif
user posted image

http://www.spalvinga...25-1-47351.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 15 gruodžio 2014 - 15:17
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 15:08)


Aciu labai, tu tikrs draugs biggrin.gif 4u.gif

As jau buvau besumastanti kazka mazdaug taviskiu tipo pirkti, bet pagalvojau, kad gal ko paprasciau noriu, na, kad butu sioks toks kontrastas. gal gailesiuosi, bet bandysiu blush2.gif
Labai pagelbejai su ismatavimais, meginsiu mazesnius, nei tavo, ziuresim, ar atrodys taip, kaip noriu smile.gif
4u.gif
Atsakyti