Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Alexa @ 2014 12 13, 19:33)
Labas, gal galėtumėte priminti, kur reikia ieškoti tų plastikinių cokoliukų a la apvarvėjusių žvakių šviestuvams. Lietuvoje niekur nerandu. Kažkada buvom apie jas temoj kalbėjusios ir Cobre, berods, minėjo, kad iš Lenkijos juos siuntėsi. Bet kaip jie lenkiškai vadinasi g.gif ir kur jų ieškoti niekaip neatgaminu.



Yra pirkti Moki Veži, Ermitaže, prie jungtukų būna padėti apačioj, brangiau gaunas jei LT perki, bet man kaip labai čia ir dabar reikėjo tai ir pirkau smile.gif
Atsakyti
taip uzsimaniau dabar kokios grazios stalines lempos doh.gif ramybes nerandu biggrin.gif
turim tik viena , mazyles kambaryje
user posted image
Atsakyti
Ačiū visoms už gražius žodžius wub.gif

Iš tiesų gyvendama bute maksimum dirbtinę eglę lemputėm papuošdavau, kad vaikui būtų džiaugsmo... Dabar pamažu atsiranda poreikis kažkam daugiau - aišku, kol kas labai primityviai, elementariom priemonėm, nes kruopštukė tai tikrai nesu biggrin.gif reikia greit ir dabar, jei taip nesigauna, tai apseisiu cool.gif
sakyčiau namai mane įkvepia wub.gif o gal ir amžius lotuliukas.gif tuoj imsiu žemę knist ir gėles sodint, nuo ko buvau atsižegnojus kiek save pamenu hihihi.gif

Mūsų eglutė:

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 14 gruodžio 2014 - 19:00
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 14, 10:28)

o as nuo sitos negaliu akiu atitraukti wub.gif .




p.s. femme - kiekviena karta pamacius tavo namus galiu saukti - nuostabu !!!!!!!!!!!!!
Tik kaledinems dekoracijoms per mazai pastangu idejai, tie kaspineliai ant zidinio - ne tavo stiliaus atstovai. Pasakiau labai tiesiai blush2.gif , bet uztat is visos sirdies.
Katik pamaciau eglute - jau geriau thumbup.gif !
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 14 gruodžio 2014 - 19:06
QUOTE(vida777 @ 2014 12 14, 20:05)

Tik kaledinems dekoracijoms per mazai pastangu idejai, tie kaspineliai ant zidinio - ne tavo stiliaus atstovai.

blush2.gif pastangų tikrai minimaliai, tik tiek, kiek norėjosi blush2.gif
tiesą sakant mama ir puskė apskritai labai nustebo mano namuose tokius rankų darbo pasireiškimus išvydus, nu neturiu jokių tokių su rankdarbiais susijusių hobių - tiesiog jei yra poreikis, darau blush2.gif
bet už mandarinų sudžiovinimą ir konkorėžių beigi graikinių riešutų nupurškimą auksu (t.y. iš š... išspaudimą iki dekoro) duodu sau medalį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 14, 19:10)
blush2.gif pastangų tikrai minimaliai, tik tiek, kiek norėjosi blush2.gif
tiesą sakant mama ir puskė apskritai labai nustebo  mano namuose tokius rankų darbo pasireiškimus išvydus, nu neturiu jokių tokių su rankdarbiais susijusių hobių - tiesiog jei yra poreikis, darau blush2.gif
bet už mandarinų sudžiovinimą ir konkorėžių beigi graikinių riešutų nupurškimą auksu (t.y. iš š... išspaudimą iki dekoro) duodu sau medalį biggrin.gif

kaip tai? o lempu, bra dekoravimas? moki ir gali, neisisukinek mirksiukas.gif . Na, medali pasilik jau, tiek to, bus paskatinimui lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 14, 16:10)
aš vis neatsikabinu biggrin.gif bet ko gero kai turit tokią aistrą, tai jau įrengimo metu visur "matėt" stovinčias stalines lempas? ir tuomet natūraliai rinkotės tokio tipo apstatymą (plačias palanges), kad būtų tų jaukių kampelių (galų gale ir rozečių patogiame aukštyje) joms pastatyti?

nes vat vis mąstau, kad ir kaip dabar norėčiau jų, tektų specialiai pirkti komodas, o tada galvoti, ar yra rozetė logiškam kampe, nes per grindis dėl lempos prailgintuvo netempsi rolleyes.gif
ir tai svetainėje jau niekaip nepavyktų, nes visi sienų kampeliai jau apstatyti, o didžioji dalis - langai.

oi ne neturejau tokios vizijos, bet tiesiog pas mus rozečių buvo labai daug numatyta visuose kambariuose ir voniose, todėl dabar patogu ir pagal jas ir susistačiau sviestuvus, toršerus
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 14, 23:31)
oi ne neturejau tokios vizijos, bet tiesiog pas mus rozečių  buvo labai daug numatyta visuose kambariuose ir voniose, todėl dabar patogu ir pagal jas ir susistačiau sviestuvus, toršerus

Man labai grazu vakare uzdegtos lempos ant placiu palangiu, uz dieniniu uzuolaidu wub.gif ypac ziurint is lauko rolleyes.gif deja, naujos statybos name palanges tik kokiu 20 cm...
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 09:39)
Man labai grazu vakare uzdegtos lempos ant placiu palangiu, uz dieniniu uzuolaidu wub.gif ypac ziurint is lauko rolleyes.gif deja, naujos statybos name palanges tik kokiu 20 cm...

drinks_cheers.gif ir man
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 15, 09:39)
Man labai grazu vakare uzdegtos lempos ant placiu palangiu, uz dieniniu uzuolaidu wub.gif ypac ziurint is lauko rolleyes.gif deja, naujos statybos name palanges tik kokiu 20 cm...

wub.gif
tokiu atveju galima rinktis gaubtus ovalios arba staciakampio formos. Dar graziai atrodo mazi gaubteliai ant aukstu stovu.

Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 12, 15:23)
liuks thumbup.gif ir pagaliau pamačiau realią sienų spalvą, uff, net akyse šviesiau wub.gif nes iki šiol vaizduotėje buvo tokia purvina garstyčių unsure.gif

jauciu labai grazus vaizdas iki siol buvo doh.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 12 12, 15:25)
Na, apkalbėjom visai neseniai auksinį interjerą...  biggrin.gif . Tai sakau, treningiukai, cepas, zloto...  biggrin.gif . Shutka mirksiukas.gif .

aaaa biggrin.gif

QUOTE(AJIRA @ 2014 12 12, 15:50)
labai puikiai ziurisi austrijetes ir  suteike jusu namams jaukumo thumbup.gif

4u.gif

QUOTE(Rasytee @ 2014 12 12, 17:14)
Pupukas graziai atrodo  thumbup.gif 

4u.gif


QUOTE(Rabambule @ 2014 12 12, 19:54)
O privee tokiu stalu jau neturi?

jauciu nebe g.gif

QUOTE(TuDa @ 2014 12 12, 20:18)
O kam sukti galvą biggrin.gif  aš tai TIK už tokią pat austrijetę. nes dar viena skirtinga užuolaidėlė jau primins ekspoziciją 4u.gif

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ostė @ 2014 12 12, 23:04)
Sveikos mergaitės, prašiau jūsų kažkada patarimo dėl stalo

man tai nesipjauna wub.gif

QUOTE(sarune+ @ 2014 12 13, 13:06)
norejau pasiteirauti gal pasidalintumete kokio atspalvio balta ar bazine balta dazete lubas

paprasta balta 4u.gif

QUOTE(femme @ 2014 12 13, 15:06)

Na ir truputis švenčių laukimo nuotaikos visoms

nice wub.gif paveikslas galejo buti senos grafienes portretas kaip is Maria Lopez serjalo hihihi.gif
grazi pilaite pas jus wub.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 14, 12:28)
Merginos, as vis metaus del zaliuziniu duru

nufotografuosiu vakare musu vonios spintele su tom durim 4u.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 14, 17:01)
As tai save tramdau, kad tik atsilaikyciau nuo komentaro del Domus

ka cia tramdytis biggrin.gif kai kisenes plysta nuo slamanciu, tai per domus pereini ir apsistatai namus wub.gif bet kai ten nueini kaip i muzieju paziureti ir tada ziuri kur pigiau kazka panasaus gauti, tai ir iseina menas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupukas24: 15 gruodžio 2014 - 11:34
QUOTE(vida777 @ 2014 12 15, 10:52)
wub.gif
Dar graziai atrodo mazi gaubteliai ant aukstu stovu.

būtent tokių pirkau 'geles ir manufaktūra' parduotuvėlėse
Atsakyti