Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Rasytee @ 2014 12 13, 13:20)
parodykit savo grozius  bigsmile.gif

tai kad nera ka ten rodyti g.gif va bandziau, oi nesigauna su telefonu kokybiskiau padaryt doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 14 gruodžio 2014 - 10:31
Jezau, AJIRA, kokios lempos wub.gif tai pala, is kur cia viskas, negi is normaliu pardziu, tai kiek jos tada pakainuoja g.gif

femme, aciu uz geras emocijas wub.gif

o kaip Jums sita lempa?
http://www.ebay.co.u...=item3cee4c8822
Atsakyti
kažkada čia buvo įkeltas puslapis, sendinti baldai, gamintojas kemena, bet puslapis kitu vardu, neberandu niekaip doh.gif priminkit prasau, aciu is anksto 4u.gif

radau pati pagaliau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 14 gruodžio 2014 - 11:42
Merginos, as vis metaus del zaliuziniu duru, sakykite, kaip susiveikt pigesni varianta? Perki is senuku ir perdarai? Kaip unsure.gif Visai nesusigaudau, kas ir kaip turi buti, nei koks pirmas zingsnis unsure.gif Tik stalciu veidukus reiketu dar atskirai gamintis, bet cia ne beda, manau.
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 14, 11:28)
tai kad nera ka ten rodyti g.gif va bandziau, oi nesigauna su telefonu kokybiskiau padaryt doh.gif

user posted image


Sita tiesiog nuostabi wub.gif bet vat reik turet tu spintuciu, komodeliu, staliuku. As kol kas pora komodeliu mintyse regiu, kur galeciau pastatyt viena kita lempa...
Atsakyti
Ajira , lempos grazios bigsmile.gif visos mano skonio rolleyes.gif
ir namu krasteliai atrodo thumbup.gif
as tikriausiai esu praleidus tavo namu reporatazus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexa @ 2014 12 13, 20:33)
Labas, gal galėtumėte priminti, kur reikia ieškoti tų plastikinių cokoliukų a la apvarvėjusių žvakių šviestuvams. Lietuvoje niekur nerandu. Kažkada buvom apie jas temoj kalbėjusios ir Cobre, berods, minėjo, kad iš Lenkijos juos siuntėsi. Bet kaip jie lenkiškai vadinasi g.gif ir kur jų ieškoti niekaip neatgaminu.

Reikia ieškoti kažkaip taip: Candle Drips Covers For Chandeliers, va pavyzdžiui čia.
Femme, ačiū 4u.gif . Nuostabu pas Jus wub.gif .
AJIRA, kokie dailūs šviestuvai wub.gif ir , kaip Rasytee sakė, namų krašteliai taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 14 gruodžio 2014 - 14:09
QUOTE(dives @ 2014 12 14, 10:42)
Jezau, AJIRA, kokios lempos wub.gif  tai pala, is kur cia viskas, negi is normaliu pardziu, tai kiek jos tada pakainuoja g.gif

Is normaliu smile.gif is domus galerijos parduotuviu
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 12 14, 11:57)
Sita tiesiog nuostabi wub.gif bet vat reik turet tu spintuciu, komodeliu, staliuku. As kol kas pora komodeliu mintyse regiu, kur galeciau pastatyt viena kita lempa...

Aciu 4u.gif man patinka vietinis apsvietimas kur sedim ten apsisvieciam , o grazu ir visus sudegus, ir ant palangiu .
Papildyta:
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 14, 12:47)
Ajira , lempos grazios  bigsmile.gif  visos mano skonio  rolleyes.gif
ir namu krasteliai atrodo  thumbup.gif
as tikriausiai esu praleidus tavo namu reporatazus  doh.gif

Aciu 4u.gif ko turiu tai turiu, cia tik kelias idejau
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 12 14, 14:04)
Reikia ieškoti kažkaip taip: Candle Drips Covers For Chandeliers, va pavyzdžiui čia.
Femme, ačiū 4u.gif . Nuostabu pas Jus wub.gif .
AJIRA, kokie dailūs šviestuvai wub.gif ir , kaip Rasytee sakė, namų krašteliai taip pat drinks_cheers.gif

Dekui 4u.gif
Atsakyti
As vis paskaitineju, pasigroziu jusu namais ir nesusilaikiusi noriu pasakyti, kad Femme jusu namai tiesiog pasakiski, labai silti ir jaukus, tikrai atrodo, kad vartyciau koki kataloga. O Ajiros lempos taip pat nuostabios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneškė: 14 gruodžio 2014 - 15:44
As tai save tramdau, kad tik atsilaikyciau nuo komentaro del Domus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 14, 15:41)

Aciu 4u.gif man patinka vietinis apsvietimas kur sedim ten apsisvieciam , o grazu ir visus sudegus, ir ant palangiu .

aš vis neatsikabinu biggrin.gif bet ko gero kai turit tokią aistrą, tai jau įrengimo metu visur "matėt" stovinčias stalines lempas? ir tuomet natūraliai rinkotės tokio tipo apstatymą (plačias palanges), kad būtų tų jaukių kampelių (galų gale ir rozečių patogiame aukštyje) joms pastatyti?

nes vat vis mąstau, kad ir kaip dabar norėčiau jų, tektų specialiai pirkti komodas, o tada galvoti, ar yra rozetė logiškam kampe, nes per grindis dėl lempos prailgintuvo netempsi rolleyes.gif
ir tai svetainėje jau niekaip nepavyktų, nes visi sienų kampeliai jau apstatyti, o didžioji dalis - langai.

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 14, 17:01)
As tai save tramdau, kad tik atsilaikyciau nuo komentaro del Domus lotuliukas.gif

Nesivarzykit bigsmile.gif
Visos nuomones gerbtinos rolleyes.gif
Atsakyti