Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(dives @ 2014 12 12, 17:49)
Kur perkat stalines lempas? ax.gif

As sendaikciuose.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2014 12 13, 11:28)
As sendaikciuose.

Kol kas tik viena is sendaikciu turiu ir ta pati be vietos, nera pas mus jokiu tam tinkamu baldu, miegamuosiuose kitoks apsvietimas suplanuotas...
Atsakyti
labas klasikos gerbejos,

norejau pasiteirauti gal pasidalintumete kokio atspalvio balta ar bazine balta dazete lubas?bijau padaryti klaida pasirinkdama balta spalva. Kiek skaiciau, pataria rinktis ne visiskai balta, o su kreminiu atspalviu, bet zinok koki ta kremini atspalvi rinktis, kai sienu spalva rusvai pilksva. Pasidalinkit patirtimi....
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 13, 10:44)
Pas mus daug tu lempu, nes man patinka, dauguma is lejos, bet yra ir is dubingiu, retroformos


parodykit savo grozius bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Prisiruošiau prieš naujus pradėt atidavinėt skolas ir pafotkinau ką buvau žadėjus rolleyes.gif tiesa, su mobiliaku, tai už kokybę atsiprašau blush2.gif
Paveikslas fone matosi, Žaliai Rūtai cool.gif
Šviečiantis šviestuvas lyg Juodai, arba kažkas kitas prašė.

Na ir truputis švenčių laukimo nuotaikos visoms wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Femme, viskas labai grazu wub.gif Apsimesiu, kad tos balos lauke nematau ir visai nepavydziu, kad grazu pas juos nuo iki schmoll.gif cool.gif tongue.gif
Atsakyti
Femme, man jusu labai grazus namai, lyg is kokio katalogo.... wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Femme , visa laika malonu pamatyti tavo namus wub.gif aciu , kad rodaisi 4u.gif
Atsakyti
Labas, gal galėtumėte priminti, kur reikia ieškoti tų plastikinių cokoliukų a la apvarvėjusių žvakių šviestuvams. Lietuvoje niekur nerandu. Kažkada buvom apie jas temoj kalbėjusios ir Cobre, berods, minėjo, kad iš Lenkijos juos siuntėsi. Bet kaip jie lenkiškai vadinasi g.gif ir kur jų ieškoti niekaip neatgaminu.
Atsakyti
As tai piktas ant zarahome mad.gif Uzakyta lapkricio 28 d., sekimo linkas neveikia, vezejai is UK negavo, o siuncia is Ispanijos gun_bandana.gif Aisku, issiunte tik po savaites... unsure.gif
Atsakyti
femme, jaukūs jūsų kalėdiniai namučiai, dekoracijos paprastos, bet dvelkia šiluma 4u.gif
Atsakyti
femme labai labai grazu pas jus thumbup.gif o jau tas vaizdas pro langa thumbup.gif
Atsakyti