Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Kur perkat stalines lempas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2014 12 12, 17:49)
Kur perkat stalines lempas? ax.gif


irgi ieškosiu, kai jau pastatys lova, ištapetuos sienas, sudės grindis, tuomet jau žinosiu, kokių būtent noriu
Atsakyti
Pupukas24, negavau tu girliandu, as tokia inoringa, kad nieko negaunu..man reikia geltonos, gelsvos spalvos, daug metru, lauke, besijungianciu, pigus variantas tik masinis, bet nuo 18d.galima tik atsiimti.
O privee tokiu stalu jau neturi? Noreciau paciupineti, bet pardeje neber kaip matau..
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 12:57)
dabar bus galvosukis su virtuves g.gif  nors jau turiu vizija  rolleyes.gif

O kam sukti galvą biggrin.gif aš tai TIK už tokią pat austrijetę. nes dar viena skirtinga užuolaidėlė jau primins ekspoziciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 12 12, 18:54)
Pupukas24, negavau tu girliandu, as tokia inoringa, kad nieko negaunu..man reikia geltonos, gelsvos spalvos, daug metru, lauke, besijungianciu, pigus variantas tik masinis, bet nuo 18d.galima tik atsiimti.
O privee tokiu stalu jau neturi? Noreciau paciupineti, bet pardeje neber kaip matau..

Mano dar reikalavimas buvo kad nemirksetu doh.gif praktiskai he sansu.... Gelsvos ledu ner sad.gif teko tenkintis standartiskai... nes islaikymas irgi kainuoja.... Kazkada turejom ne ledine, tai buo 800w.... Nu tai sazine grauzdavo ijungiant.. O dabar isvis virs 100 m reikejo, nes norejau ir nama ir ukini ir vaiku aikstele apsviest.... Tai liko tik ledinis variantas... Kad nemirksetu vyras kiekviena perdaryt tureejo.... Siemet jau irgi uzkbinom, bet man kazkaip per anksti dar...,
Atsakyti
O kur tas lemputes perkat ?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2014 12 12, 13:32)
imesiu kai isdzius pasiurpint visus smile.gif

Kokie žmonės biggrin.gif kaip pasiilgau friends.gif Labai lauksiu vaizdų. Dar ir lovytę čia parodyk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2014 12 12, 19:19)
Mano dar reikalavimas buvo kad nemirksetu  doh.gif  praktiskai he sansu.... Gelsvos ledu ner sad.gif teko tenkintis standartiskai... nes islaikymas irgi kainuoja.... Kazkada turejom ne ledine, tai buo 800w.... Nu tai sazine grauzdavo ijungiant.. O dabar isvis virs 100 m reikejo, nes norejau ir nama ir ukini ir vaiku aikstele apsviest.... Tai liko tik ledinis variantas... Kad nemirksetu vyras kiekviena perdaryt tureejo.... Siemet jau irgi uzkbinom, bet man kazkaip per anksti dar...,

Tai as nuo geltonu iki siltai baltu nusileidau, vistiek nera, nes noriu storu laidu..na ok, kad bent spalva butu gera..off topikas jau cia..
Atsakyti
Sveikos mergaitės, prašiau jūsų kažkada patarimo dėl stalo, sulaukiau jo šiandien, širdis džiaugiasi, na bet neatitaikė man stalviršio spalvos su kėdučių kojų spalva, o užmanymas buvo būtent toks, žiūriu ir negaliu apsispręsti perdažyti man kėdžių kojas ar visgi palikti taip kaip yra. Jūsų teismui 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Savaitgaliui 4u.gif http://www.southshor.....orating Blog)
Atsakyti
blogas superinis wub.gif
merginos, kur galima tokius plintusus nusipirkti? kas cia, medzio lenta?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elle_: 13 gruodžio 2014 - 09:41
QUOTE(dives @ 2014 12 12, 17:49)
Kur perkat stalines lempas? ax.gif

Pas mus daug tu lempu, nes man patinka, dauguma is lejos, bet yra ir is dubingiu, retroformos
Atsakyti