Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 13:18)
mama sako, cia jau su aukstakulniais po namus vaikscok hihihi.gif

lotuliukas.gif dazau pagaliau svetaines sienas ir prisiminiau sia tema smile.gif galvoju ilisiu paziuret kuo ponios gyvena smile.gif
Dazau ir dziaugiuos kad isdrisau pasidaryt tokias sienas kaip noooooorejau, bet beveik metus nedrisau pabaigt, del to poziurio, o ka kiti pasakys.... Stovejo jos lygios grazios, bet nedazytos, o as varvinau seile i viena siena ir vis nesiryzau visu sienu taip apdirbt.... Na bet kaledos ant nosies, kiek galima doh.gif ir visg ikvepiau ir pasidariau kaip AS noriu, o ne ka kiti pagalvos.... Nu sirdis dziaugias, nors vakar vyrui juokiaus kad pas mano baba tvarte tokios fakturos sienos buvo lotuliukas.gif imesiu kai isdzius pasiurpint visus smile.gif ale va aukstakulniu uztai nereiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 14:18)
va tas ir yra, kad as su savo treningais nebetinku tame zaisme biggrin.gif mama sako, cia jau su aukstakulniais po namus vaikscok hihihi.gif

Nea, su treningais netinka schmoll.gif ... trūksta aukso unsure.gif
O dėl aukštakulnių... o Jums stalviršis ne per aukštai g.gif ?Vat dviguba nauda būtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 12 gruodžio 2014 - 13:37
Pupukas, labai jauku pas Jus 4u.gif
Pasidalinkit, kokio pločio salos stalviršis?
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 12:57)
na prisiruosiau nufotografuoti uzuolaidas  biggrin.gif

blink.gif bigsmile.gif Mano svajoniu uzuolaidos (austrijetes) wub.gif !

O virtuves langui uzuolaidu reikia uzsidengti ar tik del grozio?
Jei tik del grozio, as asmeniskai nebedeciau daugiau tekstiles, dekoruociau ji kitaip. Kabinciau arba dekoratyvines lekstes/ornamentus virs lango po apsvietimu, arba deciau dekoratyvini rema virs arba aplink lango nisa.
Kabinsite uzuolaidas, suzeminsite langa, o man ji noretusi kaip tik kuo auksciau iskelti - priartinti prie lubu karnizo.
Jei reikia uzsidengti, deciau kokius visai nematomus roletus, bet ta siena tarp lango ir karnizo vistiek dekoruociau g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 12, 12:02)
ir kokie būtų atsiliepimai? bigsmile.gif renkuosi tarp beckers, tokkurila ir flugger ax.gif


Pas mus beckers. Patys geriausi atsiliepimai. Kai lipde krosni apvare moliu sienas jau du kartus dazytas. Galvojau, kad reiks trecia karta dazyt. Neprireike - viskas kuo puikiausiai nusiplove su vandeniu, neliko ne demeles.
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2014 12 12, 12:32)
as jokiu budu nezeminciau spinteliu per visa perimetra, jeigu jau kito sprendimo nerasit, tai tik ties langu. Esu maciusi tokiu variantu, visai neblogai/idomiai atrodo.


Kad jau per velu - ir langas imontuotas, ir virtuve uzsakyta, turetu artimiausiu metu montuot. Bet sala darysim aukstesne (dar neuzsakem), tai ten pagrindinis darbastalis ir bus. Labai jau nenorejau, kad ties langu pasidarytu izeminimas i apacia. O siaip as irgi tik uz kuo aukstesnius stalvirsius (proto ribose aisku)
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2014 12 12, 14:32)
lotuliukas.gif  dazau pagaliau svetaines sienas ir prisiminiau sia tema

labai smalsu bus bigsmile.gif pasiilgom jusu cia 4u.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 12 12, 14:33)
Nea, su treningais netinka  schmoll.gif ... trūksta aukso unsure.gif
O dėl aukštakulnių... o Jums stalviršis ne per aukštai g.gif ?Vat dviguba nauda būtų  biggrin.gif

ta prasme aukso? unsure.gif
ne ne, su stalvirsiu viskas ok biggrin.gif

QUOTE(vida777 @ 2014 12 12, 14:58)
blink.gif  bigsmile.gif  Mano svajoniu uzuolaidos (austrijetes)  wub.gif !

O virtuves langui uzuolaidu reikia uzsidengti ar tik del grozio?
Jei tik del grozio, as asmeniskai nebedeciau daugiau tekstiles, dekoruociau ji kitaip. Kabinciau arba dekoratyvines lekstes/ornamentus virs lango po apsvietimu, arba deciau dekoratyvini rema virs arba aplink lango nisa.
Kabinsite uzuolaidas, suzeminsite langa, o man ji noretusi kaip tik kuo auksciau iskelti - priartinti prie lubu karnizo.
Jei reikia uzsidengti, deciau kokius visai nematomus roletus, bet ta siena tarp lango ir karnizo vistiek dekoruociau  g.gif .

4u.gif
del virtuves lango, aciu uz idejas 4u.gif siaip manau kad jo uzdengti nereikia, nes is jo matosi kiemas, kuris baigiasi aukstomis eglemis ir tik uz ju kelias, tai gal tada palauksiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(BevardeX @ 2014 12 12, 14:42)
Pupukas, labai jauku pas Jus 4u.gif
Pasidalinkit, kokio pločio salos stalviršis?

aciu 4u.gif
sala 90 ant 200 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 13:57)
na prisiruosiau nufotografuoti uzuolaidas  biggrin.gif

dabar bus galvosukis su virtuves g.gif  nors jau turiu vizija  rolleyes.gif


liuks thumbup.gif ir pagaliau pamačiau realią sienų spalvą, uff, net akyse šviesiau wub.gif nes iki šiol vaizduotėje buvo tokia purvina garstyčių unsure.gif

o dėl virtuvės lango, tai jau tikrai nebesiūlyčiau galvoti trečio tipo užuolaidų vienoje erdvėje schmoll.gif juolab kad su valgomojo langu virtuvės langas sueina kampu, matomi greta vienas kito.

TIK tokios pačios austrijetės turi būti jei būtinai norit užuolaidų, o jei nebūtinai - tai pritariu vida777 nuomonei:

QUOTE(vida777 @ 2014 12 12, 14:58)
Kabinciau arba dekoratyvines lekstes/ornamentus virs lango po apsvietimu, arba deciau dekoratyvini rema virs arba aplink lango nisa.



P.S. spiriu sau į užpakalį į einu kurt kalėdinės nuotaikos namuose blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 12 gruodžio 2014 - 14:26
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 15:15)
ta prasme aukso? unsure.gif

Na, apkalbėjom visai neseniai auksinį interjerą... biggrin.gif . Tai sakau, treningiukai, cepas, zloto... biggrin.gif . Shutka mirksiukas.gif .
O jei rimtai, tai austrijetės kaip tik išlaisvina nuo aukštakulnių, priešingai, nei solidžiai parištos užuolaidos bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 12:57)
na prisiruosiau nufotografuoti uzuolaidas  biggrin.gif

labai puikiai ziurisi austrijetes ir suteike jusu namams jaukumo thumbup.gif
Atsakyti
Pupukas graziai atrodo thumbup.gif
nors iki siol man tai buvo pacios negraziausios uzuolaidos , bet dabar galvoju o gal ir man tokias pakabinti virtuvei g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2014 12 12, 16:14)
Pupukas graziai atrodo  thumbup.gif 
nors iki siol man tai buvo pacios negraziausios uzuolaidos , bet dabar galvoju o gal ir man tokias pakabinti virtuvei  g.gif  biggrin.gif

bet jos suteikia namas jaukumo, puosnumo, ypac man grazu virtuveje
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 12 gruodžio 2014 - 17:27
Vat kad visiems skirtingai doh.gif man jos tooookios saldzios cool.gif
Nors pas mane namie pilna dalyku , kurie cia butu nusvilpti . Gi skonis visu skirtingas . Ir cia gi ne doleris , kad visiems patiktu biggrin.gif
Atsakyti