Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(dea @ 2014 12 11, 17:43)
abieju sofu gamintoju nerekomenduociau... vienos direktorius (jauciu nebaiges net 9klasiu) ir vadybininke (bijo paskambinti klientui, pasakyti, kad veluos uzsakymas) - bendravimo prasme tikras kosmaras. sako viena, daro kita, meluoja istisai. 4-6 sav uzsakymas issitese iki 12-18sav. ar pan... va su jais kariavau...galiausiai gavau ne itin kokybiska, brangia sofa, bet laaaabai patogia biggrin.gif
kita kokybiskesne sofa, tvirtesne ir geriau aptraukta, bet pagamino lenkta vietoj tiesios, kai simta kartu kartojau, kad nenoriu lenktos, o ji simta kartu bande man iteikti, kad lenkta graziau. daugiau nei puse metu pas ja uzeidavau (niekaip nebuvau apsisprendus del spalvos, tai vis su paletem laksciau) kiekviena savo apsilankyma teigdavau, kad tik ne lenktos noriu. kai atveze lenkta blink.gif -pasakiau, kad veztusi atgal. gavau atsakyma, kad nauja (tiesiaja) gamins dvigubai ilgiau, ji bus 1000 brangesne, nes per ta laika pabrango medziagos blink.gif niu zodziu...liko pas mus lenkta  doh.gif  bet dbr jau beveik pripratau  ax.gif
tai ar kam nors noretusi kurioj nors is siu imoniu gamintis koki balda
lotuliukas.gif





Aciu dea, supratau. biggrin.gif
Atsakyti
merginos, kokius firmos dažus rinkotės luboms? žiūriu kainų įvairovė nuo 20 iki 200 lt
Atsakyti
na prisiruosiau nufotografuoti uzuolaidas biggrin.gif

https://www.dropbox....cgysBcoXHE47wNa

https://www.dropbox....bktB4uS9_xznvLa

https://www.dropbox....ZIgbs6wKx27S0Xa

https://www.dropbox....NLmDkYtscRDZCva

dabar bus galvosukis su virtuves g.gif nors jau turiu vizija rolleyes.gif

QUOTE(Rabambule @ 2014 12 11, 22:58)
vaziavau girliandu namui pirkti

mums irgi reikia, gal kur geru kainu yra? 4u.gif

pas mus dazai visur fluger 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 12:57)
pas mus dazai visur fluger 4u.gif


ir kokie būtų atsiliepimai? bigsmile.gif renkuosi tarp beckers, tokkurila ir flugger ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 13:57)
na prisiruosiau nufotografuoti uzuolaidas  biggrin.gif

Man tai labai gražu wub.gif
Atsakyti
Pupukas24, užuolaidos labai gražios wub.gif
ir labai patiko sienų spalva, kaip suprantu flugger dažai, o numeriukas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 12, 14:02)
ir kokie būtų atsiliepimai? bigsmile.gif renkuosi tarp beckers, tokkurila ir flugger ax.gif

mums flugeris rekomendavo vyro draugai, kurie dirba sioje sferoje daugiau nei 10 metu, sako geriausia ir dazyti ir nesiojasi geriausiai, aisku yra dar sustresniu, bet kaina jau nenormali biggrin.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 12 12, 14:07)
Man tai labai gražu  wub.gif

aciu 4u.gif as dar nezinau kaip man biggrin.gif tik viena zinau, kad pakeisti tikrai nekeisiu, nes kainavo visa stuka doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 14:11)
aciu 4u.gif  as dar nezinau kaip man biggrin.gif tik viena zinau, kad pakeisti tikrai nekeisiu, nes kainavo visa stuka  doh.gif  unsure.gif

O kam keist? Kaip tik pagyvinot erdvę, įnešėt žaismo thumbup.gif. Tos austrijetės, kaip ir sietyniukas - tokie išdykėliai biggrin.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 12 gruodžio 2014 - 13:16
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 12, 14:11)
Pupukas24, užuolaidos labai gražios wub.gif
ir labai patiko sienų spalva, kaip suprantu flugger dažai, o numeriukas? bigsmile.gif

aciu 4u.gif jo flugeris, pavadinimas kardemonas, numeriuko dabar nepasakysiu, reikia pasikrapsyti garaze biggrin.gif bet jie yra stende kaip populiari spalva, tai bent jau siaures miestelyje ju salone jums is karto paarodytu 4u.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 12 12, 14:13)
O kam keist? Kaip tik pagyvinot erdvę, įnešėt žaismo  thumbup.gif. Tos austrijetės, kaip ir sietyniukas - tokie išdykėliai biggrin.gif ...

va tas ir yra, kad as su savo treningais nebetinku tame zaisme biggrin.gif mama sako, cia jau su aukstakulniais po namus vaikscok hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 12, 13:18)
aciu  4u.gif jo flugeris, pavadinimas kardemonas, numeriuko dabar nepasakysiu, reikia pasikrapsyti garaze biggrin.gif bet jie yra stende kaip populiari spalva, tai bent jau siaures miestelyje ju salone jums is karto paarodytu 4u.gif


žukausko g? dėkui už rekomendaciją, važiuosiu ryt dažų luboms, tai tuo pačiu ir tą spalvą pažūrėsiu, nes pas jus labai gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti
labai grazios austrijietes
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 12 11, 21:40)
O del stalvirsio ir palanges. Niekaip nesuprantu, o tai kodel baldu aukstesniu nepadare, kad tiesiai iki lango stalvirsis nueitu?

as irgi uz tai, kad palange butu isvien su stalvirsiu - taip padaugeja vietos, automatiskai isplateja stalvirsis, nes lango plotis pas mus beveik 2 m, tai ir papildomo ploto vistik susidaro.
Mano stalvirsio aukstis irgi 91cm su mano 167 ugiu, bet zemesnio nenoreciau niekaip. Kazkada turejau zemesni, nepatiko, ypac prie plautuves dirbant ar ka nors pjaustant jausdavosi, kad kunas palinkes i prieki buna ir tai vargina.

QUOTE(Liolio @ 2014 12 11, 22:04)
O pas mus atvirkscia situacija - langas padarytas per zemai. Tai buvo tik dvi iseitys - arba daryti nuzemejima ties langu, arba visa virtuve pazeminti (stalvirsi visa pazeminti). Nenorejom to nuzemejimo, darom visa virtuve zemesne. Abi blogybes, jauciu prakeiksiu ta virtuve kai pazeme reikes nuolat dirbti.

as jokiu budu nezeminciau spinteliu per visa perimetra, jeigu jau kito sprendimo nerasit, tai tik ties langu. Esu maciusi tokiu variantu, visai neblogai/idomiai atrodo.
Atsakyti