Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(AJIRA @ 2014 12 11, 20:36)
Aciu 4u.gif ,  man tas su gaubteliais labai grazus wub.gif

Na gaubtelius nesunku uždėt ir ant to ebėjinio būtų. Nuimt dalį kristalų ir būtų panašus į pastarąjį.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 11, 21:59)
Tai dar kreipkites! Koks garantinis? Buna kokie 4 metai langams. Nors kiek musu, nezinau lotuliukas.gif Pas mus mediniai langai, tai su jais ypac sudetinga, nes medis vaiksto. Rudupis imone. Langai nerealiai sandarus, tai vargstam del vedinimo doh.gif  lotuliukas.gif
O jus butinai kreipkites, jei nepades, tai gi visada yra Vartotoju tarnyba ax.gif Uzteks labai trumpa laiskeli parasyti, kad nesilaiko sutarties salygu del garantinio aptarnavimo 4u.gif

drinks_cheers.gif mediniai yra mediniai, mums Alseka gamino, irgi vienas langas neuzsidarineja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2014 12 11, 16:43)
Carpe diem, kur kabo Morris'o romanetė? Ta prasme, kokiam kambaryje?  ax.gif  Ir bijūnai ar rožės ar kokie ten kvietkai mėlynam dugne? Aš apie langų rūbus, nužiūrėtus jūsų albumėlyje.. Labai jaukūs visi jūsų vaizdai 4u.gif
Ai, ir dar klausimas..  ten raudonų plytų kamino apdaila matosi? Svetainėje? O po krosnele irgi margos plytelės? Mh, paklausiau ir pati lyg suprantu, kad taip ir yra tikriausiai.. gražu 4u.gif  Ir dar turit raudonų plytų sieną svetainėje.. o iš kokių plytų jos mūrijamos šiais laikais? blush2.gif  Ta prasme, kaip jos vadinamos, kur perkamos?  blush2.gif

Romanetė kabo ties laiptais, ten nemažas langas. Melsva užuolaida su gėlėmis miegamajame smile.gif
Taip, yra raudonų plytų kaminas prie krosnelės ir analogiškų plytų siena, skirianti virtuvės zoną nuo svetainės. Krosnelė irgi svetainėje, o po ja margos plytelės. Plytų siena iš paprastų plytų, pirma galvoaju imti tikras senovines, bet jos labai skirtingų dydžių būna, tai nusprendžiau pirkti naujas, bet tokias lyg sendintas. Nelabai mėgstu tas klinkerines apdailas, ale plytų imitaciją, tai liko tiesiog pasistatyti sieną iš plytų smile.gif



Papildyta:
QUOTE(Liolio @ 2014 12 11, 21:40)
Jusu virtuves plyteles ant mano vonios sienos  thumbup.gif Tik speju, kad pas jus tas ryskesnis variantas, o pas mane blyskesnis.

O del stalvirsio ir palanges. Niekaip nesuprantu, o tai kodel baldu aukstesniu nepadare, kad tiesiai iki lango stalvirsis nueitu?

Aha, maniškės tos ryškenės biggrin.gif

Dėl stalviršio - dabar jis 90 cm aukščio, mano ūgis 171 cm, vyro 183 cm, bet aukštenio stalviršio nenorėjom jau, nebūtų patogu.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 12 11, 23:04)
Net ir nezinau kiek laiko tas garantinis (reikia knist dokumentus), bet dar net metai nepraejo. Matyt, kad teks dar karta laiska rasyt. Pas mus Megrame Medis.

QUOTE(AJIRA @ 2014 12 11, 23:21)
drinks_cheers.gif mediniai yra mediniai, mums Alseka gamino, irgi vienas langas neuzsidarineja cool.gif

O tie langai nepasireguluoja?

QUOTE(Liolio @ 2014 12 11, 23:04)
Va va, i mano namus seni daiktai irgi sunkiai priimami

Nežinau apie kitokias senienas, tačiau tas sietyniukas, kurį neseniai pasikabinom, man jokių blogų emocijų, dėl savo senumo nesukelia schmoll.gif . Kaip suprantu senas ten tik rėmas, kristalai panašu kad pakeisti - gal ne visi unsure.gif . Metalas da metalas, stiklas da stiklas... nei jis apsilaupęs koks, nei smirdi... Toks tikras, nesumeluotas daiktas smile.gif . Naujo kažko tokio niekur nemačiau schmoll.gif .
Aišku, kiekvienam savo drinks_cheers.gif .

QUOTE(AJIRA @ 2014 12 11, 22:47)
Butu tiesiog nepatogu dirbti, jeigu stalvirsis auksciau

QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 12, 00:07)
Dėl stalviršio - dabar jis 90 cm aukščio, mano ūgis 171 cm, vyro 183 cm, bet aukštenio stalviršio nenorėjom jau, nebūtų patogu.

Ar Jūs bandėte dirbti ant aukštesnio stalviršio? Virtuvių temoj irgi ką tik rašiau apie stalviršio aukščius. Nemanau, kad keli cm turėtų didelės reikšmės.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 12, 09:33)

Ar Jūs bandėte dirbti ant aukštesnio stalviršio? Virtuvių temoj irgi ką tik rašiau apie stalviršio aukščius. Nemanau, kad keli cm turėtų didelės reikšmės.


Man asmeniskai dabartinis 91 cm aukstis ( mano ugis 175) - idealus. Nenoreciau net keliais cm aukstesnio, nes kai kocioju tesla ant lentos kokiu 2 cm jau kazkoks diskomfortas kyla, rankos vargsta, per daug sulenktos, reik tarsi laikyt.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 12, 08:33)
Ar Jūs bandėte dirbti ant aukštesnio stalviršio? Virtuvių temoj irgi ką tik rašiau apie stalviršio aukščius. Nemanau, kad keli cm turėtų didelės reikšmės.

Bet kokiu atveju man jau vėlu kelti stalviršio aukštį smile.gif o tuo metu, kai darėm, tai primetėm, kad galėtų aukščiau būti, bet pasirodė, kad bus per aukštai. Ir iki šiol galvoju, kad aukščiau jau nenorėčiau.
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2014 12 11, 22:15)
Na gaubtelius nesunku uždėt ir ant to ebėjinio būtų. Nuimt dalį kristalų ir būtų panašus į pastarąjį.

gera mintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 12, 09:58)
Man asmeniskai dabartinis 91 cm aukstis ( mano ugis 175) - idealus. Nenoreciau net keliais cm aukstesnio, nes kai kocioju tesla ant lentos kokiu 2 cm jau kazkoks diskomfortas kyla, rankos vargsta, per daug sulenktos, reik tarsi laikyt.

Nu va kaip skirtingai unsure.gif . Aš visu 10 cm žemesnė, kočioju sau ant 95cm be jokios lentos ir viskais puikiai smile.gif . Beje, iki sulenktos rankos nuo šio stalviršio man gaunas ~13cm.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 12, 08:33)
O tie langai nepasireguluoja?

reguliuojasi, bet vyras reguliuoja ir vistiek tas pats, zodziu su vienu langu problema g.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 12 12, 09:02)
Nu va kaip skirtingai unsure.gif . Aš visu 10 cm žemesnė, kočioju sau ant 95cm be jokios lentos ir viskais puikiai  smile.gif . Beje, iki sulenktos rankos nuo šio stalviršio man gaunas ~13cm.

Mano 90cm , o ugis kaip jusu ir man atrodo labai patogu dirbti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 12, 10:02)
Nu va kaip skirtingai unsure.gif . Aš visu 10 cm žemesnė, kočioju sau ant 95cm be jokios lentos ir viskais puikiai  smile.gif . Beje, iki sulenktos rankos nuo šio stalviršio man gaunas ~13cm.

Man irgi panasiai biggrin.gif apie 13-14 cm iki lygiagreciai stalui sulenktos rankos. Tai ko gero ne ugis lemiamas dalykas, o ir struktura.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 12, 10:29)
Tai ko gero ne ugis lemiamas dalykas, o ir struktura.

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Buvo dėtas šis puslapis akim paganyti http://www.desiretoi...everything.html
Labai jaukūs namai, tik šį pamačius pirma mintis kilo, kad iš bažnyčios suolą parsinešė hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 12 gruodžio 2014 - 09:48