Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(AJIRA @ 2014 12 11, 16:02)

ar apie sita kalbat?

apie šitą 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 11, 17:30)


Ačiū už nuorodą ir už nuomonę dėl bra 4u.gif .
Dabar turėsuu reikalų dėl tų žvakinių lempų doh.gif ... ba jau paprastų led pripirko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 11, 12:58)
Issamiau pasakytu pati Dea,

Tikrai per garsiai pasakyta smile.gif As tokia tikrai nesu....

Veidrodis numatuotas tiksliai pagal abieju gan aukstu seimininku matmenis smile.gif

abieju sofu gamintoju nerekomenduociau... vienos direktorius (jauciu nebaiges net 9klasiu) ir vadybininke (bijo paskambinti klientui, pasakyti, kad veluos uzsakymas) - bendravimo prasme tikras kosmaras. sako viena, daro kita, meluoja istisai. 4-6 sav uzsakymas issitese iki 12-18sav. ar pan... va su jais kariavau...galiausiai gavau ne itin kokybiska, brangia sofa, bet laaaabai patogia biggrin.gif
kita kokybiskesne sofa, tvirtesne ir geriau aptraukta, bet pagamino lenkta vietoj tiesios, kai simta kartu kartojau, kad nenoriu lenktos, o ji simta kartu bande man iteikti, kad lenkta graziau. daugiau nei puse metu pas ja uzeidavau (niekaip nebuvau apsisprendus del spalvos, tai vis su paletem laksciau) kiekviena savo apsilankyma teigdavau, kad tik ne lenktos noriu. kai atveze lenkta blink.gif -pasakiau, kad veztusi atgal. gavau atsakyma, kad nauja (tiesiaja) gamins dvigubai ilgiau, ji bus 1000 brangesne, nes per ta laika pabrango medziagos blink.gif niu zodziu...liko pas mus lenkta doh.gif bet dbr jau beveik pripratau ax.gif
tai ar kam nors noretusi kurioj nors is siu imoniu gamintis koki balda
lotuliukas.gif

mamagabi, pagal mane-esi profas wink.gif as su savim lyginu wink.gif

veidrodis tokiam geram aukstyje, kad net mums labai aukstiems tinka. as save matau iki liemens, o vyras (2m) irgi save puikiai jame mato) wink.gif

laiptines uzuolaidai viskas ok, ji juk neparista kaip reikia. fotkintas sviestuvas, ne uzuolaida. kai kada nors fotografas padirbes namuose-nuotraukose viskas atrodys taip kaip reikia. dbr pries padarydama kadra su tel, kad jums parodyt dulkiu nevaliau ir spec aplinkos nedekoravau smile.gif yra taip kaip gyvenam wink.gif uzuolaida taip parista, kad padalkos nesivoliotu ant laiptu, o ne del grozio

pamirsau pries tai parasyti del lempuciu. tai tam valgomojo sietyne - naudojam kaitrines, nes ten intensyvumas sviesos srauto reguliuojasi wink.gif kitokios netinka tam.
o laiptinej is 6 esam isuke tik 2. mums uztenka. ir jos ekonomiskos, per tuos stikliukus nesimato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2014 12 11, 17:27)
apie šitą  4u.gif

Aciu 4u.gif , man tas su gaubteliais labai grazus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJIRA: 11 gruodžio 2014 - 21:50
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 11, 12:16)
Lygiai ko gero nebūtų išėję, būtų reikėję stalviršį aukščiau daryti.
Statėm ne patys, tai lango irgi nelabai būtume galėje keisti aukščio.
Mane nervina, kad palangė ant plautuvės užlipa, tia šitai spręsti gal ir buvo galima ktaip, pvz. daryti palangę iš stalviršio arba iš sienų plytelių ar kokią neišsikišančią, bet šioj vietoj kažkaip užleidau, nepagalvojau ir va, bet aš jau susigyvenau  irnesakyk.gif
Papildyta:

kaip gražu  wub.gif Beje mūsų virtuvių rankenelės analogiškos, tik jos pas mane ant apatinių spintelių  biggrin.gif


Jusu virtuves plyteles ant mano vonios sienos thumbup.gif Tik speju, kad pas jus tas ryskesnis variantas, o pas mane blyskesnis.

O del stalvirsio ir palanges. Niekaip nesuprantu, o tai kodel baldu aukstesniu nepadare, kad tiesiai iki lango stalvirsis nueitu?
Papildyta:
QUOTE(vilze @ 2014 12 11, 13:01)
Pirmiausiai tokio stiliaus šviestuvą pastebėjau šioje foto. Poto pamačiau pas pupuka. Nu gražus jie  wub.gif
user posted image


Aha, va toks sviestuvas ir man grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dea @ 2014 12 11, 18:43)
gavau atsakyma, kad nauja (tiesiaja) gamins dvigubai ilgiau, ji bus 1000 brangesne, nes per ta laika pabrango medziagos blink.gif niu zodziu...liko pas mus lenkta  doh.gif  bet dbr jau beveik pripratau  ax.gif


nors ir 100 000 brangesne. kazkoks briedas. nebent nebeturejot jegu laukt. sutarty parasyta tiesi, suma sudereta ir taskas.

cia kaip man langu firma parase - antra karta garantinis mokamas (ta jau seniai apie juos buvau girdejus). tai aisku, parasiau emaila lb trumpai ir aiskiai, tai dingo visi mokejimai uz garantini. bet taaaaip knieti tokia firma pamokyti del nesaziningu sutarties salygu ir piktnaudziavimo galimybiu sudarimo. tai gi kiti naivus ir sumokes uz garantini blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 gruodžio 2014 - 21:41
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 11, 20:40)
nors ir 100 000 brangesne. kazkoks briedas. nebent nebeturejot jegu laukt. sutarty parasyta tiesi, suma sudereta ir taskas.

cia kaip man langu firma parase - antra karta garantinis mokamas (ta jau seniai apie juos buvau girdejus). tai aisku, parasiau emaila lb trumpai ir aiskiai, tai dingo visi mokejimai uz garantini. bet taaaaip knieti tokia firma pamokyti del nesaziningu sutarties salygu ir piktnaudziavimo galimybiu sudarimo. tai gi kiti naivus ir sumokes uz garantini blink.gif


O kokia cia firma langu? Nes mano vienas langas nebeuzsidarineja i pilno uzdarymo padeti, langai sumontuoti tik birzeli. Parasiau - jokio atsakymo. Kai norejau pirkti tai greitai atsakinedavo. Cia kazin garantija turetu dengti jei langas neuzsidaro?
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 12 11, 21:40)
O del stalvirsio ir palanges. Niekaip nesuprantu, o tai kodel baldu aukstesniu nepadare, kad tiesiai iki lango stalvirsis nueitu?

Butu tiesiog nepatogu dirbti, jeigu stalvirsis auksciau
Atsakyti
Liolio, tai juk nepasieksi bulkos pjaustyt jeigu bus aukstesnis:)) cia ergonomika irgi svarbu. Man siandien idomiai- vaziavau girliandu namui pirkti, nusipirkau veidroduka antikvarini smagu ( moteriskai taip), parsinesiau namo, nuvaliau stikla ir pamislijau, koks puikus stiklas, nekeisiu, bala tu prietaru.. po10 min sunus ji tempe, pastate prie egles o tas nuriedejes suduzo..guodziuosi, kad cia zenklas buvo nauja veidrodi det:))
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 12 11, 22:46)
O kokia cia firma langu? Nes mano vienas langas nebeuzsidarineja i pilno uzdarymo padeti, langai sumontuoti tik birzeli. Parasiau - jokio atsakymo. Kai norejau pirkti tai greitai atsakinedavo. Cia kazin garantija turetu dengti jei langas neuzsidaro?

Tai dar kreipkites! Koks garantinis? Buna kokie 4 metai langams. Nors kiek musu, nezinau lotuliukas.gif Pas mus mediniai langai, tai su jais ypac sudetinga, nes medis vaiksto. Rudupis imone. Langai nerealiai sandarus, tai vargstam del vedinimo doh.gif lotuliukas.gif
O jus butinai kreipkites, jei nepades, tai gi visada yra Vartotoju tarnyba ax.gif Uzteks labai trumpa laiskeli parasyti, kad nesilaiko sutarties salygu del garantinio aptarnavimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 gruodžio 2014 - 22:00
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 11, 20:47)
Butu tiesiog nepatogu dirbti, jeigu stalvirsis auksciau


Tai kad nera vieno standarto stalvirsiu auksciui. Ar cia jau auksciausias padarytas ir seimininkai zemo ugio? Man pastoviai visi stalvirsiai per zemi, nelabai isivaizduoju kaip gali buti per aukstas.

O pas mus atvirkscia situacija - langas padarytas per zemai. Tai buvo tik dvi iseitys - arba daryti nuzemejima ties langu, arba visa virtuve pazeminti (stalvirsi visa pazeminti). Nenorejom to nuzemejimo, darom visa virtuve zemesne. Abi blogybes, jauciu prakeiksiu ta virtuve kai pazeme reikes nuolat dirbti.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 11, 20:59)
Tai dar kreipkites! Koks garantinis? Buna kokie 4 metai langams. Nors kiek musu, nezinau lotuliukas.gif Pas mus mediniai langai, tai su jais ypac sudetinga, nes medis vaiksto. Rudupis imone. Langai nerealiai sandarus, tai vargstam del vedinimo doh.gif  lotuliukas.gif
O jus butinai kreipkites, jei nepades, tai gi visada yra Vartotoju tarnyba ax.gif Uzteks labai trumpa laiskeli parasyti, kad nesilaiko sutarties salygu del garantinio aptarnavimo 4u.gif


Net ir nezinau kiek laiko tas garantinis (reikia knist dokumentus), bet dar net metai nepraejo. Matyt, kad teks dar karta laiska rasyt. Pas mus Megrame Medis. Dar namie visokie laku kvapai, tai visi langai pastoviai ant mikroventiliacijos palikti. Galvoju kokia bus saskaita uz sildyma...
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2014 12 11, 20:58)
Liolio, tai juk nepasieksi bulkos pjaustyt jeigu bus aukstesnis:)) cia ergonomika irgi svarbu. Man siandien idomiai- vaziavau girliandu namui pirkti, nusipirkau veidroduka antikvarini smagu ( moteriskai taip), parsinesiau namo, nuvaliau stikla ir pamislijau, koks puikus stiklas, nekeisiu, bala tu prietaru.. po10 min sunus ji tempe, pastate prie egles o tas nuriedejes suduzo..guodziuosi, kad cia zenklas buvo nauja veidrodi det:))


Na jei iki pazastu tai jau sudetinga butu bulka atpjauti smile.gif))

Va va, i mano namus seni daiktai irgi sunkiai priimami
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2014 12 11, 22:03)
Tai kad nera vieno standarto stalvirsiu auksciui. Ar cia jau auksciausias padarytas ir seimininkai zemo ugio? Man pastoviai visi stalvirsiai per zemi, nelabai isivaizduoju kaip gali buti per aukstas.

Paprastai projektuojant virtuve stalvirsio auksti paderina pagal seimininku ugi, aisku yra ribos
Atsakyti