Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(rabuska@ @ 2014 12 11, 15:59)
Ir kiek kvadratu Pupuko virtuve?

pas mus virtuve kartu su valgomuoju, tai 30 kazkur

QUOTE(TuDa @ 2014 12 11, 16:44)
. Ar dar kam buvo taip nutikę. Lempeles ėmiau iš Elmo.

jo, ten reikia tik laideli nukirpti jungtuke, kad jis nesviestu, tada ir lemputes nebetrumpins smile.gif mums kai kuriuose buvo taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 11, 15:46)
jo, ten reikia tik laideli nukirpti jungtuke, kad jis nesviestu, tada ir lemputes nebetrumpins smile.gif mums kai kuriuose buvo taip 4u.gif

Ačiū, išgelbėjai ir mane ir Elmo nuo prekių grąžinimo vargų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 12 11, 16:44)
Pasiguosiu biggrin.gif nupirkau dailias, paturbintas Led lemputes į žvakinius šviestuvus, bėda ta, kad visi liustrai kurie yra su perjungėjais, markstosi kai šviesa išjungta doh.gif trūksta prie to vaizdo tik sirenų.

doh.gif man vakar irgi tokia pat istorija nutiko - net išsigandau blink.gif ... Taigis pradžioj buvom susukę į savo krištolinį vonioje led lemputes, ale kad tie led'ai visai neatskleidžia to sietyniuko grožio, tad prisirinkau per namus kaitrinių lempų ir pakeičiau. Na, o tas led susukau ten, kur buvo kaitrinės. Vat ir stoviu sau virtuvėj ir matau trečia akim, kad kažkas kažkur mirksi - atsispindi stalviršyje unsure.gif . Pasirodo mirksėjo ta led lemputė virš stalo, nors jungikliai (irgi perjungikliai) abu išjungti. Tai nepalikau visą dieną mirksėt, pakeičiau vėl atgal į kaitrinę.

Sakykit, o kaip Jums tos led lemputės/žvakutės? Susukom į sietyniuką vaikų vonioje, tai kai pieskė į viršų doh.gif ... atrodo, kad jos į šonus šviesos visai nesklaido verysad.gif . Pas mus Ekoled firmos lemputės. Tai dabar galvoju, pasikabinsiu svetainėj didelį sietyną, susujsiu tuos led'us, ir plieks man jie viršun, kur visai nereikia g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 11, 17:15)
Sakykit, o kaip Jums tos led lemputės/žvakutės?

pas mumis phillips alia zvakuciu tipo, tai normaliai sviecia, man grazu smile.gif as tas skaidrias emiau su dar tokiu pagrazinimui viduj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 11, 17:20)
pas mumis phillips alia zvakuciu tipo, tai normaliai sviecia, man grazu smile.gif as tas skaidrias emiau su dar tokiu pagrazinimui viduj  biggrin.gif

Jos LED? Ar tos taupiosios? Galit kokią nuorodą įmesti?


Gal kas galit patarti dėl sieninių šviestuviukų vonioje?
Buvau tikra, kad prie to sietyno man visai gerai tiks va tokie, ar kažkas panašaus, bra, ir žadėjau juos puošti gaubteliais. Tačiau susidėliojau piešinuką - nu nelabai man g.gif ... pradingsta toksmetalas mozaikoje unsure.gif .
Ko ieškoti? Gal tokių , o gal kaip tik šviesių g.gif ...
Primenu bendrą vaizdą ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 11 gruodžio 2014 - 16:28
QUOTE(Juodai @ 2014 12 11, 17:26)
Jos LED? Ar tos taupiosios? Galit kokią nuorodą įmesti?
Gal kas galit patarti dėl sieninių šviestuviukų vonioje?
Buvau tikra, kad prie to sietyno man visai gerai tiks va tokie, ar kažkas panašaus, bra, ir žadėjau juos puošti gaubteliais. Tačiau susidėliojau piešinuką - nu nelabai man g.gif ... pradingsta toksmetalas mozaikoje unsure.gif .
Ko ieškoti? Gal tokių , o gal kaip tik šviesių  g.gif ...
Primenu bendrą vaizdą ...

jo LED, va tokios pas mane

http://www.philips.l...8718291765882/-

o del jusu sieniniu sviestuvu, tai man kai iviena ziuriu, tai pirmas variantas labai liuks,bet is piesinuko akurat nelabai tinka, tada rinkciausi antra varianta, bet tikrai ne sviesius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 11, 16:20)
pas mumis phillips alia zvakuciu tipo, tai normaliai sviecia, man grazu smile.gif as tas skaidrias emiau su dar tokiu pagrazinimui viduj  biggrin.gif

Aš tai šitų prisipirkau biggrin.gif http://www.elmo.lt/l...lta-sviesa.html
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 11, 14:35)
labai grazus wub.gif kiek kainuoja toks sviestuvas ir kur yra pirkti  g.gif

Suradau kad butent tas kur pirmąjį parodžiau yra iš ebay. 5 lempų kainuoja 79 £, 8 lempų- 100£. Siuntimas UK nemokamas.
Atsakyti
[quote=mamagabi,2014 12 11, 13:58]
Issamiau pasakytu pati Dea, as tik galiu pasakyti, kad viena sofa ji patenkinta labiau, o kita - maziau ax.gif Jos abi is skirtingu liet. gamintoju, su vienu is ju teko kariauti: vietoje tiesios padare lenkta, todel reikejo keisti kavos staliuko koncepcija - ieskoti ovalo rolleyes.gif Gamintoju tikrai nepasakysiu, nes visu nebegaliu prisiminti doh.gif



Aciu, mamagabi. wub.gif
Dea, pleaze, placiau apie sopkes. Lyg ir brestu pirkti is bfp, bet vis dar ner tas idealus variantas, tad dairaus visur, kol nevelu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 11, 13:15)

bigsmile.gif Oi, tikrai, kad žiauru doh.gif
Bet tai tas jūsų girtas (ta prasme, išgirtas biggrin.gif) nugirtas meistriukas gi padarė.. neperkalbėjo, nepatarė.. kodėl? unsure.gif
Ir dar.. tokių neskoningų šviestuvų dar paieškoti reikia unsure.gif

Juodai vonios šviestuvo forma tokia įdomi, ypatinga. Man asmeniškai įdomesnė nei grynai klasikinių "šompano kamščių" ( nu panašu gi blush2.gif biggrin.gif). O toje erdvėje ypač gražiai įsilieja 4u.gif

Carpe diem, kur kabo Morris'o romanetė? Ta prasme, kokiam kambaryje? ax.gif Ir bijūnai ar rožės ar kokie ten kvietkai mėlynam dugne? Aš apie langų rūbus, nužiūrėtus jūsų albumėlyje.. Labai jaukūs visi jūsų vaizdai 4u.gif
Ai, ir dar klausimas.. ten raudonų plytų kamino apdaila matosi? Svetainėje? O po krosnele irgi margos plytelės? Mh, paklausiau ir pati lyg suprantu, kad taip ir yra tikriausiai.. gražu 4u.gif Ir dar turit raudonų plytų sieną svetainėje.. o iš kokių plytų jos mūrijamos šiais laikais? blush2.gif Ta prasme, kaip jos vadinamos, kur perkamos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli upė @ 2014 12 11, 17:43)
bigsmile.gif  Oi, tikrai, kad žiauru doh.gif
Bet tai tas jūsų girtas (ta prasme, išgirtas biggrin.gif) nugirtas meistriukas gi padarė.. neperkalbėjo, nepatarė.. kodėl? unsure.gif



Matot, kaip jis pats sakos, ne dizaineris jis... kaip užsakovas pageidauja, teip ir daro smile.gif. O šituo atveju, kiek suprantu, užsakovai rusiakalbiai... pinigėlius žarsto, pa bolše zolota prašo... tai kaip nedarysi biggrin.gif


QUOTE(tyli upė)
Juodai vonios šviestuvo forma tokia įdomi, ypatinga. Man asmeniškai įdomesnė nei grynai klasikinių "šompano kamščių"  ( nu panašu gi blush2.gif biggrin.gif).  O toje erdvėje ypač gražiai įsilieja  4u.gif


Ačiū 4u.gif . Būtent dėl tos formos ir vyras nesipriešino, ir jam patiko smile.gif. Tik juokias dabar iš manęs, sako, pažiūrėsiu, kaip tu dulkes nuo jo valysi...
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2014 12 11, 16:40)
Suradau kad butent tas kur pirmąjį parodžiau yra iš ebay. 5 lempų kainuoja 79 £, 8 lempų- 100£.  Siuntimas UK nemokamas.

user posted image
ar apie sita kalbat?
Atsakyti