Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(aistukas @ 2014 12 10, 23:38)
Mamagabi, kaip del mano klausimo- klausiau apie sofa . Ar negalima pasakyti?


Issamiau pasakytu pati Dea, as tik galiu pasakyti, kad viena sofa ji patenkinta labiau, o kita - maziau ax.gif Jos abi is skirtingu liet. gamintoju, su vienu is ju teko kariauti: vietoje tiesios padare lenkta, todel reikejo keisti kavos staliuko koncepcija - ieskoti ovalo rolleyes.gif Gamintoju tikrai nepasakysiu, nes visu nebegaliu prisiminti doh.gif

QUOTE(dea @ 2014 12 11, 00:00)
mamagabi-profas, visada zino kur kas tinka, netinka ir dar sugeba paaiskinti, pagristi. jauciu ne viskas jai patinka kas pas mane namie, bet jau taip yra, kad mano zodis paskutinis...o as supratimo daug neturiu-apart grazu negrazu, noriu, nenoriu, persigalvojau, vel noriu biggrin.gif


Tikrai per garsiai pasakyta smile.gif As tokia tikrai nesu....Zemiau yra Juodai ivardintas tikslesnis manes apibudinimas lotuliukas.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 11, 00:27)
Bet kaip ją sunku išgaut, kad nebūtų į violetinumą, į mėlynumą, į žalumą 


Jos nereikia isgauti, reikia paleteje ziureti paprasta pilka, kuri buna iskart prie baltu arba juodu spalvu, o ne paletes viduryje smile.gif Dazu salone jums gali ivardinti jusu pasirinkto dazo pigmentu sudeti ir jei matote, kad yra nemazai raudono pigmento, tai zinokite kad bus i violetini atspalvi ir t.t.

QUOTE(femme @ 2014 12 11, 09:56)
Dar labai galvočiau dėl audinio - pigokai tas baltas tiulis atrodo.

Tik toks audinys praleidzia naturalia dienos sviesa, kurios reikia laiptineje dienos metu.


QUOTE(Juodai @ 2014 12 11, 10:24)
Ane?... Kadangi patys nelabai išmanom tų dalykų, turėjom tokią savamokslę pagalbininkę.


Va tai kaip tik apie mane thumbup.gif
As zmonems sakau taip: jus patys galite pasidaryti graiziai, as padaryciau tik siek tiek graziau smile.gif Mano pagalba paprastai padeda moterims, kurios nenori kvarsinti galvos savo vyrams, o nori su kazkuo pasitarti.

QUOTE(TuDa @ 2014 12 11, 10:24)
Įtariu, kad veidrodis pakabintas per aukštai ax.gif bandžiau skaičiuoti- gaunasi veidrodžio apačia nuo grindų virš 1,30,  g.gif gal klystu biggrin.gif


Veidrodis numatuotas tiksliai pagal abieju gan aukstu seimininku matmenis smile.gif
Taip sakant atlikti visi butini primatavimai lotuliukas.gif
Fotkinta is apacios uztai taip gali pasirodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 12 11, 12:49)

iš foto aš tikrai nebūčiau pasirinkus tokio varianto  schmoll.gif

Pirmiausiai tokio stiliaus šviestuvą pastebėjau šioje foto. Poto pamačiau pas pupuka. Nu gražus jie wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 11, 14:58)

Tik toks audinys praleidzia naturalia dienos sviesa, kurios reikia laiptineje dienos metu.


tiesiog smalsu - kas yra už tos sienos? jei laukas, tai tokiems projektuotojams nukapot rankas iki alkūnių doh.gif kaip būtų gražu sudalintas langas per visą aukštį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 12 11, 14:49)
mamagabi- nezinau net ka parasyti, labai  wub.gif man tokia anglija padvekle  ax.gif nors normaliai nesu buvusi, bet jau kiek interjeru macius, tai man angliski- favoritai.


Smagu, aciu 4u.gif Ten yra ir daugiau graziu "momentu", kuo as kaip vaikas dziaugiuosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 11, 13:58)
Jos nereikia isgauti, reikia paleteje ziureti paprasta pilka, kuri buna iskart prie baltu arba juodu spalvu, o ne paletes viduryje smile.gif Dazu salone jums gali ivardinti jusu pasirinkto dazo pigmentu sudeti ir jei matote, kad yra nemazai raudono pigmento, tai zinokite kad bus i violetini atspalvi ir t.t.

Aš dažus Senukuose rinkau, iš jų paletės, tai ten susidūriau, kad nebuvo tokios grynos pilkos, taip pažiūrėjus pilka atrodo, o pridedi prie baltos sienos - melsva, pridedi dar prie kokios kitos spalvos - dar kitokia doh.gif
Gal tik iš kokio 4 karto pavyko tikrą pilką gaut, kuri pilka ir atrodė namie padažius, o tada paaiškėjo, kad per tamsi, tai skiedėm baltais dažais.
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 12 11, 14:49)
Pupuk, bet tai realybėj tas šviestuvas žymiai geriau atrodo nei toj foto  bigsmile.gif iš foto aš tikrai nebūčiau pasirinkus tokio varianto  schmoll.gif bet prisiminus jūsų namų foto (jei čia tas pats, kur pas jus virš stalo kabo), tas šviestuvas atrodė gražiai ir stilingai thumbup.gif

labai smagu tai girdeti biggrin.gif tas pats tas pats 4u.gif

QUOTE(femme @ 2014 12 11, 15:05)
tiesiog smalsu - kas yra už tos sienos? jei laukas, tai tokiems projektuotojams nukapot rankas iki alkūnių doh.gif kaip būtų gražu sudalintas langas per visą aukštį wub.gif

pas mus kolidoriuje panasus, tik biskuteli didesnis ir statmenas, tai del to kad toliau nebegalima buvo leisti, nes grazusis garazo stogas liestusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 15:05)
tiesiog smalsu - kas yra už tos sienos? jei laukas, tai tokiems projektuotojams nukapot rankas iki alkūnių doh.gif kaip būtų gražu sudalintas langas per visą aukštį wub.gif


Uz tos sienos yra garazas, todel langelis yra virs jo stogo ir tokios formos smile.gif
Galejo buti visai belange, o dabar ir dienos sviesos yra ir laiptine "minkstesne"...
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 11, 15:13)
Aš dažus Senukuose rinkau, iš jų paletės, tai ten susidūriau, kad nebuvo tokios grynos pilkos, taip pažiūrėjus pilka atrodo, o pridedi prie baltos sienos - melsva, pridedi dar prie kokios kitos spalvos - dar kitokia  doh.gif
Gal tik iš kokio 4 karto pavyko tikrą pilką gaut, kuri pilka ir atrodė namie padažius, o tada paaiškėjo, kad per tamsi, tai skiedėm baltais dažais.


Dazus geriau rinktis NE Senukuose mirksiukas.gif, o dazu salonuose, kur dazai ant sienos atrodo taip pat, kaip ir mazas lopinelis paleteje smile.gif Ten apie ju sudeti papasakoja issamiau ir tada bent zinote, ko galite tiketis...
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 11, 14:18)
Dazus geriau rinktis NE Senukuose mirksiukas.gif, o dazu salonuose, kur dazai ant sienos atrodo taip pat, kaip ir mazas lopinelis paleteje smile.gif Ten apie ju sudeti papasakoja issamiau ir tada bent zinote, ko galite tiketis...

Ateičiai žinosiu, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 12 11, 14:49)

gal galima butu pamatyti gyvai tas sijonuotas kedes, ir realiai ismatavimus suzinoti.. ir ar tiktu jos jei virsus truputi platejantis? reikia man savo lauko pintas kedes aprenkti... nes dvi nesezonu stovi miegamajame, o kai buna sventes, tai visos prie stalo eina- labiau noreciau ju apredytu, ne pintu...


dar nebaigta jie, nes labai dideli yra ištikrųjų, reikia dar darbo įdėt-apsiut...aš Jums nebet i az imesiu ax.gif
Atsakyti

QUOTE(femme @ 2014 12 11, 13:24)
dabar žiūriu, kad gal ir mūsų apie 4, nes sutampa palangės aukštis su stalviršio kanteliu:
va

O kiek kvadratu Jusu virtuve?
Ir kiek kvadratu Pupuko virtuve?
Projekte,kuri issirinkome, yra 9, bet tikrai mazai, daug laiko praleidziame virtuveje, o dar salos noriu.... wub.gif Todel didinsime erdves...Kazkaip galvoju apie 12...Kaip matot, uzteks? Is savo patirties smile.gif

QUOTE(vilze @ 2014 12 11, 15:01)
Pirmiausiai tokio stiliaus šviestuvą pastebėjau šioje foto. Poto pamačiau pas pupuka. Nu gražus jie  wub.gif
user posted image


Man tokio stiliaus siuo metu labiausiai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2014 12 11, 14:01)
Pirmiausiai tokio stiliaus šviestuvą pastebėjau šioje foto

labai grazus wub.gif kiek kainuoja toks sviestuvas ir kur yra pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 12 11, 13:49)
tuda, jusu kedziu sijonukai siuti, ar jau buvo tokie? kur uz kiek, po kiek? aciu

Vos užmačiau klausimą biggrin.gif jau taip užslaptinus lotuliukas.gif Siuvau aš tuos sijonus, nes mano kėdžių kojos visiškai baltos ir nedera su virtuvės spalva. Bet istorija tokia, kad mūsų Ventoj buvo išpardavimas- kėdė 50 litų lotuliukas.gif , tai kaip neimsi, o ir patogios jos. Sijonus pasiuvo užuolaidų salone Jaukumas. Vienas sijono pasiuvimas 100 litų + audinys.
Papildyta:
Pasiguosiu biggrin.gif nupirkau dailias, paturbintas Led lemputes į žvakinius šviestuvus, bėda ta, kad visi liustrai kurie yra su perjungėjais, markstosi kai šviesa išjungta doh.gif trūksta prie to vaizdo tik sirenų. Paskambinau elektrikui, tai dabar laukiu atsakymo. Ar dar kam buvo taip nutikę. Lempeles ėmiau iš Elmo.
Atsakyti