Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Truputi ne i tema blush2.gif

Gal kas turit Tiffany stiliaus torsera? Labai idomu, kaip realiai atrodo. Gal musuose yra kur paziureti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 gruodžio 2014 - 12:51
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 11, 12:37)
va tep smile.gif

https://www.facebook...8...e=1

mes jau statybos pradzioje skaiciavome blokelius kad iesitu taip, del to is isores virtuves langas yra aukstesnis uz kitoj pusej duru esanti darbo kambario langa, bet man dzin, man sitokia kombinacija buvo svarbiau biggrin.gif

4u.gif labai gerai kai statant nama turejote savo virtuves vizija, dabar puikiai igyvendinote savo plana thumbup.gif jusu kokia 20 cm auksciau palange
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 11, 12:01)
o galima vaizdinę medžiagą, nelabai įsivaizduoju ax.gif

4
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 11, 14:01)
4u.gif labai gerai kai statant nama turejote savo virtuves vizija, dabar puikiai igyvendinote  savo plana thumbup.gif jusu kokia 20 cm auksciau palange

mes labai ilgai laukeme leidimo statybai, popieriai labai ilgai uztruko, nes gyvename vienkiemyje, "ukininkai" biggrin.gif tai iki kol laukeme, as viska turejau galvoje biggrin.gif pas mane labai laki vaizuote, tai as viska nusipiesiu ten biggrin.gif

ir langas mano turejo toks buti ir sala butinai tokia, skaiciavome, namo kvadratura, kad tilptu biggrin.gif ir norejau inkilo virs iejimo duru, tai del to pagrindine vonia bus kaip sokiu sale, bet dzin, bus vietos biggrin.gif zodziu yra lengviau kai turi vizija, tik baisiai skaudu buna, kai neatitinka tavo vaizduotes tikras vaizdas biggrin.gif (va su isore, norejau smelinio namo, o isejo geltonas doh.gif bet yra kaip yra lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 11, 12:08)
paaiskinkit g.gif  kad palange butu lygiai su stalvirsiu cool.gif

Lygiai ko gero nebūtų išėję, būtų reikėję stalviršį aukščiau daryti.
Statėm ne patys, tai lango irgi nelabai būtume galėje keisti aukščio.
Mane nervina, kad palangė ant plautuvės užlipa, tia šitai spręsti gal ir buvo galima ktaip, pvz. daryti palangę iš stalviršio arba iš sienų plytelių ar kokią neišsikišančią, bet šioj vietoj kažkaip užleidau, nepagalvojau ir va, bet aš jau susigyvenau irnesakyk.gif
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 12:24)
dabar žiūriu, kad gal ir mūsų apie 4, nes sutampa palangės aukštis su stalviršio kanteliu:
va

kaip gražu wub.gif Beje mūsų virtuvių rankenelės analogiškos, tik jos pas mane ant apatinių spintelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 11, 13:09)


vaizdą pagavau smile.gif
klausimas, turinčias šokolado ir tamsesnės spalvos plyteles vonioje: ar labai tenka su jomis vargti, jeigu jos toje sienoje, kur kriauklė?
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2014 12 10, 21:57)

Visos pasinese ant tu blizganciu sviestuvu- grazu man i juos paziureti....bet- ne man...arba dar prie to nepribrendau smile.gif  Mano nuomone dar gali daug keistis, bet kol kas galvoju, jog desiu sviestuvus su gaubteliais ir keliais kabanciais dzinguliukais- kristaliukais- man jie be proto grazus wub.gif

Paskaicius Jusu tema, kuo toliau, tuo graziau pilkos sienos.....Bet bijociau smile.gif Kaip kazkuri sake, mes ,lietuviai, tikriausiai bijom prisigrybauti- todel tenkinames visokiais rusvais ir kakaviniais atspalviais biggrin.gif Nu bet tikrai, ech, kaip grazu wub.gif

Man kai apskritai gražu visokie blizgučiai, tai tokie šviestuvai ypač, kaip ir tokie
user posted image

QUOTE(femme @ 2014 12 11, 10:22)
tas pats baldžius, kur darė virtuves man, Pupukui, Žaliai Rūtai, Juodai, jos kaimynei ir t.t.  biggrin.gif

O sakykit kurios darėtės pas jį virtuves, kas suplanavo, kokia bus ir kur kas stovės?
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2014 12 11, 14:30)
Man kai  apskritai gražu visokie blizgučiai, tai tokie šviestuvai ypač, kaip ir tokie
user posted image
O sakykit kurios darėtės pas jį virtuves, kas suplanavo, kokia bus ir kur kas stovės?

mano sviestuvas biggrin.gif

turi jis tokia projektuotoja, kuri paiso jusu noru ir pridelioja kas kaip tinka 4u.gif
Atsakyti
Dekui visoms uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif dabar apmastysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 11, 12:12)
Man norisi ne kampuotų kėdžių, o apvalintų, t.y. apvalintais atlošais ir norisi medžiagos kėdėse, ne vien medžio  g.gif


nu medžiagai aš tikrai nesiryšiu lotuliukas.gif bent jau artimiausius dešimt metų, kol namuose yra mažų riebaluotų/ košiuotų ir dar visokių kitokių pirščiukų biggrin.gif
buvau šiandien gyvai tų anksčiau aprašytų kėdžių pažiūrėt - tai irgi pasirodė netinkamos. Kažkaip buklete jos man dar atrodė visai įmanomas variantas, bet realybėje - schmoll.gif
bet užmačiau dar ir tokio tipo
user posted image

Na, jos odinės, tai bent jau dėl valymo būtų ramu biggrin.gif bet turbūt irgi per daug kampuotos? g.gif



Pupuk, bet tai realybėj tas šviestuvas žymiai geriau atrodo nei toj foto bigsmile.gif iš foto aš tikrai nebūčiau pasirinkus tokio varianto schmoll.gif bet prisiminus jūsų namų foto (jei čia tas pats, kur pas jus virš stalo kabo), tas šviestuvas atrodė gražiai ir stilingai thumbup.gif
Atsakyti
mamagabi- nezinau net ka parasyti, labai wub.gif man tokia anglija padvekle ax.gif nors normaliai nesu buvusi, bet jau kiek interjeru macius, tai man angliski- favoritai.

QUOTE(dives @ 2014 12 11, 08:56)
aš prie tokio stalo panaudojau senas kėdes su sijonais, man patinka ir spalviškai tinka, tik tiek kad kėdės per masyvios, na bet artimaiusius kelis matus nežadu vistiek dar jų keist, o vėliau bus matyt...mano sijonai tokie, o spalva antic

http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG


gal galima butu pamatyti gyvai tas sijonuotas kedes, ir realiai ismatavimus suzinoti.. ir ar tiktu jos jei virsus truputi platejantis? reikia man savo lauko pintas kedes aprenkti... nes dvi nesezonu stovi miegamajame, o kai buna sventes, tai visos prie stalo eina- labiau noreciau ju apredytu, ne pintu...
tuda, jusu kedziu sijonukai siuti, ar jau buvo tokie? kur uz kiek, po kiek? aciu
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 11, 12:37)
mano sviestuvas biggrin.gif

turi jis tokia projektuotoja, kuri paiso jusu noru ir pridelioja kas kaip tinka  4u.gif

Aha, panašus. Šitą lyg ir iš ebay išsisaugojus. O gal ir ne g.gif
aišku, ačiū 4u.gif
Atsakyti