Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Juodai @ 2014 12 10, 13:43)
Mozaiką, kaip ir visas kitas plyteles, pirkau Vainetoj. Pačios pirmosios mano.

Juodai, kokios kainos Vainetoj mozaikos? Ieškau dabar mozaikos, galvoju ar verta ten vykti.
Atsakyti
Oooo kokia tema radau.Mes ir vis su tom nesibaigianciom statybom ir baldais bei sienom triusiam.Ar priimsit i buri?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 10, 17:16)
Na, dar durys turėtų būti panašu į klasiką blush2.gif ... kiek pamenu, lyg pas Jus veik tokios pat unsure.gif

jo jo, durys pasirodo identiskos lotuliukas.gif

QUOTE(@leja @ 2014 12 10, 18:24)
man tai keistai atrodo, kai lietuvius pradeda lyginti su afrikieciais, meksikieciais ir t.t.

drinks_cheers.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 11, 00:27)
Prašom  4u.gif  tik dienos metu neturiu galimybės fotkint, tai bus prie lempų šviesos, žaliuzės baltut baltutėlės, nors atrodo gelsvos.

aciu uz foto 4u.gif pasirodo as storesniu noreciau, grazu, bet pas mane kitokia situacija unsure.gif mes galvojame isoreje deti, ne viduj, gal taip iseitu g.gif o virtuves lepos kokios grazios man, priminkite is kur emet? jei gerai pamenu labai brangios buvo unsure.gif stalvirsis kaip mano wub.gif

QUOTE(Latifa @ 2014 12 11, 01:00)
noriu sužinoti, kaip jums atrodo toks derinys.

mano akiai netinka 4u.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 12 11, 12:15)
Žiauru  doh.gif

jo, rode ir man ta savo zolota biggrin.gif as jam tiesiai sviesiai pasakiau jau tada, kad baisuma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 13:18)

Kažkas klausė apie baltą lietą stalviršį - pats stalviršis gal ir pusė bėdos, bet jei galvojat liet kriauklę, tai baltą labai jau sunku bus užlaikyt. Jokių nešvarių indų, jokių užmirštų arbatžolių grūdelių ir pan. Yra efektyvių valymo priemonių - paskutinis atradimas, stebuklingos kažkokio mineralo kempinėlės, bet kai spalva balta vistiek matysis spalvos pokyčiai. Pas mus ačiū D praktiškasis margasis biežinis variantas.

Čia mano rašliava smile.gif Šitą bėdą žinau doh.gif Todėl dabar vis mastau mastau. Virtuvę reikės jau pavasarį užsakinėt doh.gif

Kažką naujo užtikau. Va čia vurtuvė neblogai žiūrisi. Kaip suprantu stalviršis medinis g.gif
http://www.delfi.lt/...u.d?id=66628618

Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 23:27)

grazu thumbup.gif labai grazios plyteles, lydausi del tokiu wub.gif o plautuve prie lango wub.gif as ir taip labai norejau, bet nepadarem del priejimo prie lango, galvojom bus nepatogu valyti langa cool.gif dabar gailiuosi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 11, 12:43)
grazu thumbup.gif labai grazios plyteles, lydausi del tokiu wub.gif o plautuve prie lango  wub.gif as ir taip labai norejau, bet nepadarem del priejimo prie lango, galvojom bus nepatogu valyti langa cool.gif  dabar gailiuosi  cool.gif

bet čia gi klasika plautuvė prie lango rolleyes.gif kaip įmanoma susigalvoti tokių kliūčių? negi visas likęs pasaulis nemąsto apie langų valymą? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2014 12 11, 12:35)
Juodai, kokios kainos Vainetoj mozaikos? Ieškau dabar mozaikos, galvoju ar verta ten vykti.

Mums prieš metus su viršum su nuolaida mozaikos 1m2 kainavo 230Lt.

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 11, 12:38)
stalvirsis kaip mano  wub.gif

Ar jau susigyvenot su saviškiu? Kiek pamenu, pradžioje buvote nalabai patenkinta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 11, 11:43)
grazu thumbup.gif labai grazios plyteles, lydausi del tokiu wub.gif o plautuve prie lango  wub.gif as ir taip labai norejau, bet nepadarem del priejimo prie lango, galvojom bus nepatogu valyti langa cool.gif  dabar gailiuosi  cool.gif

Tik dėl palangės žiauriai apsirikau, vis per tą nepatyrimą, būtų buvę tikrai gražiau, jei iš stalviršio palangė būtų, o ne taip, kaip dabar - užleista ant plautuvės doh.gif nu bet ką padarysi, kitos tokių klaidų nekartokit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 11, 12:51)
Mums prieš metus su viršum su nuolaida mozaikos 1m2 kainavo 230Lt.

Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 12:47)
bet čia gi klasika plautuvė prie lango rolleyes.gif kaip įmanoma susigalvoti tokių kliūčių? negi visas likęs pasaulis nemąsto apie langų valymą? cool.gif

Kiek pastebiu, yra žmonių grupė, kuri labai bijo tos plautuvės prie lango, kaip ir kaitlentės saloje. Atrodo, kad jei jie kažką plauna, tai vandens fontanai tyška, dėl to dar ir grindis medines/laminatą bijo virtuvėje dėti, nes juk drėgmė blink.gif ... doh.gif. O jei kažką kepa, tai irgi taškosi į visas keturias puses, ir daros nehigieniška tokiuose namuose gyventi... unsure.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 11:47)
bet čia gi klasika plautuvė prie lango rolleyes.gif kaip įmanoma susigalvoti tokių kliūčių? negi visas likęs pasaulis nemąsto apie langų valymą? cool.gif

drinks_cheers.gif , bet taip gavosi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 11, 12:54)
Tik dėl palangės žiauriai apsirikau, vis per tą nepatyrimą, būtų buvę tikrai gražiau, jei iš stalviršio palangė būtų, o ne taip, kaip dabar - užleista ant plautuvės  doh.gif nu bet ką padarysi, kitos tokių klaidų nekartokit  biggrin.gif

O aš maniau, kad čia specialiai taip g.gif
Atsakyti