Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(sania @ 2014 12 11, 08:12)
Labai gražu pas Jus  wub.gif . Gal išduosit paslaptį: koks virtuvinio stalviršis. Iš foto matosi, kad toks"šviesiai-nelygus" Aš vis mastau kokį reikės dėt. Galvojų virtuvinio apačią gal tamsią daryt, viršų balta, o stalviršį liet baltą. Bet bijau, kad bus labai nepraktiška, o užsimarginti su stalviršiu (kai jau ir taip būtų keleta spalvų) nesinori  doh.gif

Ačiū 4u.gif Stalviršis paprastas - LMDP dengta hpl'u. Spalva ale betono imitacija, tik dar toks taris pabraižytas, dėl spalvos tai labai praktiškas.
Aš irgi bijojau ,kad bus per daug margumo, ypač turint omeny sienų plyteles doh.gif bet bendram rezultate gerai žiūrisi, man ne permarga, bet kitam gali būti per marga ax.gif
Fasadai apačioje juodo masyvo, o viršutinės spintelės ir lentynos baltos.
Jei būčiau sau galėjus leisti lietą stalviršį, tikrai būčiau taip ir padarius ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2014 12 11, 10:37)
P.s. aciu uz foto, virtuve nuostabi, bent jos krastelis, pasilieku as prie storesniu, manau bus irgi ok.

Ačiū ir jums smile.gif Platesnės ir man atrodo, kad bus gerai, tiksliau - dar geriau, jei tik išeina jas sumontuoti mirksiukas.gif būčiau ėmus platesnes, jei tik būtų įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 12 11, 00:00)
Jau šiek tiek matytas ir apkalbėtas staliukas ieško kėdžių sau į kompaniją.
noriu sužinoti, kaip jums atrodo toks derinys.
Stalas
user posted image

Man norisi ne kampuotų kėdžių, o apvalintų, t.y. apvalintais atlošais ir norisi medžiagos kėdėse, ne vien medžio g.gif
Atsakyti
Žiauru doh.gif
Zoloto
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 11, 11:15)


pa bagatomu biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dea @ 2014 12 10, 23:00)

jusu vonia atrodo labai labai graziai thumbup.gif ir pritariu, kad labai daug priduoda juoda spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 11, 12:15)

čia gi mūsiškis temos baldžius biggrin.gif

mačiau gyvai tos aukso folijos klijavimo procesą - bet svarbiausia kiek liaupsių FB doh.gif

Kažkas klausė apie baltą lietą stalviršį - pats stalviršis gal ir pusė bėdos, bet jei galvojat liet kriauklę, tai baltą labai jau sunku bus užlaikyt. Jokių nešvarių indų, jokių užmirštų arbatžolių grūdelių ir pan. Yra efektyvių valymo priemonių - paskutinis atradimas, stebuklingos kažkokio mineralo kempinėlės, bet kai spalva balta vistiek matysis spalvos pokyčiai. Pas mus ačiū D praktiškasis margasis biežinis variantas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 11 gruodžio 2014 - 11:22
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 11:18)
čia gi mūsiškis temos baldžius biggrin.gif


kas toksai?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 12:18)
čia gi mūsiškis temos baldžius biggrin.gif

mačiau gyvai tos aukso folijos klijavimo procesą - bet svarbiausia kiek liaupsių FB doh.gif

Na taip, žinau... irgi užsukau FB pasižiūrėti, kas naujo pas jį... ir ten visu savo spindesiu blink.gif doh.gif biggrin.gif . O liaupsės iš lietuvių... unsure.gif. Vat kokia tikrų lietuvių mėgstama spava lotuliukas.gif.

Aš tai bišk pasiilgau jo... niekaip mums plautuvės apdailos nedavažiuoja padaryt verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 11 gruodžio 2014 - 11:23
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 11, 12:20)
kas toksai?

tas pats baldžius, kur darė virtuves man, Pupukui, Žaliai Rūtai, Juodai, jos kaimynei ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 11 gruodžio 2014 - 11:23
Teip teip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 11 gruodžio 2014 - 11:24
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 11:22)
tas pats baldžius, kur darė virtuves man, Pupukui, Žaliai Rūtai, Juodai, jos kaimynei ir t.t.  biggrin.gif


įmeskite fb nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Lamu slėnis pavarčiau internete, koks gražus interjeras nuo 32 psl. wub.gif ir paskui toks tamsesnis nuo 65 psl. bigsmile.gif
Atsakyti