Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Latifa @ 2014 12 11, 08:15)
Tuda, ta virtuvytė, kurią matėt anksčiau - ne mano (nors mano erdvė ne ką didesnė), tiesiog stalas pakeitė šeimininką   mirksiukas.gif
o jeigu analogiškas kėdės modelis būtų visas baltas, tada būtų geriau ar ir pats modelis nelabai tinkamas jums atrodo?

Tai ir galvoju, kad kažkas čia kitaip su tuo stalu, o pasirodo jis pakeitė šeimininkus biggrin.gif Kėdė visų pirma turi būti patogi Jums. Galima pasižiūrėti Ikėjoj, ten man vienas modeliukas ypač patinka, visa kėdė apvilkta sijonu wub.gif tik nebuvau prisėdus, tai apie patogumą nekalbu. Va čia tinklaraštininkės straipsnis apie apklabamas kėdes. http://simpledetails...sdal-chair.html

Kita vertus, kai geriau pagalvoji, tai prie to stalo kėdės turėtų būti smulkesnės, nes jis toks kompaktiškas pas Jus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 11 gruodžio 2014 - 08:37
QUOTE(TuDa @ 2014 12 11, 09:28)
Tai ir galvoju, kad kažkas čia kitaip su tuo stalu, o pasirodo jis pakeitė šeimininkus biggrin.gif  Kėdė visų pirma turi būti patogi Jums. Galima pasižiūrėti Ikėjoj, ten man vienas modeliukas ypač patinka, visa kėdė apvilkta sijonu wub.gif tik nebuvau prisėdus, tai apie patogumą nekalbu. Va čia tinklaraštininkės straipsnis apie apklabamas kėdes. http://simpledetails...sdal-chair.html


aš prie tokio stalo panaudojau senas kėdes su sijonais, man patinka ir spalviškai tinka, tik tiek kad kėdės per masyvios, na bet artimaiusius kelis matus nežadu vistiek dar jų keist, o vėliau bus matyt...mano sijonai tokie, o spalva antic

http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2014 12 10, 22:27)
kaip tik siandien buvau mb uzvedusi diskusijai, kas formuoja musu ivaizdi (aplinkos, asmenini) - mes patys ar vistik marketingas  verysad.gif .

ech, skausminga diskusija sad.gif man visgi atrodo, kad daugeliu atveju mums marketingas tik sukuria laisvo pasirinkimo iliuziją...

QUOTE(TuDa @ 2014 12 10, 22:50)
Aaa, va todėl ir užkliuvo tas keistas parišimas....


man asmeniškai pirminis suplanuotas variantas nepalyginamai geresnis, jaučiasi idėja, jos atitikimas esamai situacijai, o antrasis - na toks diletantiškas, kaip išėjo, taip gerai biggrin.gif bet gi pakeisti užsimanius nesudėtinga wink.gif
Dar labai galvočiau dėl audinio - pigokai tas baltas tiulis atrodo.

QUOTE(mamagabi @ 2014 12 10, 23:16)
Man zymiai idomesnis pasirode paskutiniuose "Zmonese" esantis butukas palepeje - kiekviena detale trauke aki apziureti ir visumoje viskas atrode graziai bei jaukiai (cia turbut viskas del tos juodos lotuliukas.gif ):



drinks_cheers.gif
aš ir šiaip jaučiu slaptą aistrą senamiesčio palėpėms wub.gif gal kada, senatvėje..... tongue.gif

QUOTE(dea @ 2014 12 11, 00:00)

juoda spalva ir as dievinu (gailiuosi, kad vienos patalpos juodai neisdaziau), bet va lubas juodas turiu  thumbup.gif user posted image

va čia tai wau bigsmile.gif labai gražu, o šviestuvai wub.gif
Atsakyti
Carpe diem žinojau kad mūsų vonios kažkuo panašios, bet pamačiau Jūsų virtuvę .. vos neišgriuvau smile.gif pataikyk gi man taip biggrin.gif ..smagu matyt, nes iki šiol vis kirba man kirminas kaip čia bus , bet atrodo bus visai gerai thumbup.gif .. tiesa virtuvėj aš iki šiol mąstau apie kažkokią ale užuolaidų imitaciją, pas mus nėra nuo ko langus uždenginėt smile.gif ..dėkui kad parodėt wub.gif

o dėl spalvų interjere.. bent jau man asmeniškai reikėjo tam pribręsti..kaip ir prieiti tą laikotarpį, kai tau dzin ką kiti pasakys.. esu gyvenime turėjus ir bordavas sienas, ir žalią virtuvę.. ir pas tėvus buvo persikinė su mėlynu.. tai buvo ,,madinga" . manau šis laikotarpis taip išlaisvino madą kad mados reikšmė labai išsipletė.. man asmeniškai iš viso mados neegzistuoja.. man madinga viskas kas man gražu . nors žinau kad iš esmės šie posakiai skiriasi ir net labai, bet nesu aš tas žmogus kuriam duotas mados pojūtis, todėl bandau dėlioti viską pagal tą kitą jausmą.šiuo metu man gražu spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 10, 22:35)
Retai prisidedu prie pagyru, bet sikart nuosirdziai sakau, kad Juodai sviestuvas liuks - gan modernia vonia sviestuvas tarsi nusviete savo spinduliais ir susilde thumbup.gif

Ačiū 4u.gif . Labai smagu sulaukti gerų komentarų iš profesionalų lūpų blush2.gif .

QUOTE(dea @ 2014 12 11, 00:00)
juoda spalva ir as dievinu (gailiuosi, kad vienos patalpos juodai neisdaziau), bet va lubas juodas turiu  thumbup.gif

Jūsų namai labai labai thumbup.gif. Ačiū kad rodotės 4u.gif .
Mūsų planuose irgi buvo juodos lubos vaikų vonioj, tačiau vietoj šlaitinių lubų statybininkai sumeistravo lygias, gana neaukštai. Tad nerizikavom jų dažyti juodai. Pabijojom slėgimo efekto. O planas buvo išties netradicinis...
Truputį gaila, kad šitos temos neatradau anksčiau... Čia pamačiau tokių sprendimų, kurių norėtųsi, tačiau jau nebeišeina pas save pasidaryti. Na ką, ieškau toliau... smile.gif .

QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 11, 00:27)
Prašom  4u.gif

Jau tie šviestuvai virš plautuvės kaip gerai atrodo thumbup.gif, plytelių visur grožis wub.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 11 gruodžio 2014 - 09:13
QUOTE(Juodai @ 2014 12 11, 10:09)
Tad nerizikavom jų dažyti juodai. Pabijojom slėgimo efekto. O planas buvo išties netradicinis...



kiek esu skaičiusi, tamsi lubų spalva kaip tik sukuria gelmės efektą....
Atsakyti
Temos paįvairinimui 4u.gif http://www.desiretoi...everything.html
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 10:19)
kiek esu skaičiusi, tamsi lubų spalva kaip tik sukuria gelmės efektą....

Ane?... Kadangi patys nelabai išmanom tų dalykų, turėjom tokią savamokslę pagalbininkę. Juodos lubios buvo jos idėja, bet tuo pačiu perspėjo, kad jei lubos bus lygios, ne nuolaidžios, kaip pradžioj buvo planuota, jos gali atrodyti slegiančios... Lubų aukštis toje vonioje 260cm g.gif .
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 08:56)
va čia tai wau bigsmile.gif 

Įtariu, kad veidrodis pakabintas per aukštai ax.gif bandžiau skaičiuoti- gaunasi veidrodžio apačia nuo grindų virš 1,30, g.gif gal klystu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 11 gruodžio 2014 - 09:27
QUOTE(TuDa @ 2014 12 11, 10:20)

Och, kokie galingi blūdai virš stalo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 11, 09:19)
kiek esu skaičiusi, tamsi lubų spalva kaip tik sukuria gelmės efektą....

Turbut reiketu pritarti, nes mano virtuves siena juoda, ir ziurint is svetaines tikrai gylis kazkoks jauciasi, nera slegimo, nezinau koks efektas butu mazoje erdveje. Zinoma juodos lubos sakyciau turetu buti tik bendroje, sveciu vonioje, o ne seimininku, nes vis tik tamsina.
P.s. aciu uz foto, virtuve nuostabi, bent jos krastelis, pasilieku as prie storesniu, manau bus irgi ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rabambule: 11 gruodžio 2014 - 10:39
O kur as galeciau pamatyti isgirta Carpe diem virtuve, tikriausiai kazka praleidau...? blush2.gif
Atsakyti