Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Rasytee @ 2014 12 10, 00:12)
beja man taip pat padejo mamagabi  wub.gif
ji jauciu mane noretu issitrint jau is emeilo adresu , kiek as jai nervu prigadinus  lotuliukas.gif  blush2.gif


Na jau, na jau - viskas normaaaliai friends.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 10:18)
Įdomus sprendimas su užuolaida, labai įdomu, kodėl būtent taip sugalvojot, kai langas sąlyginai mažas  ax.gif


Klausime ir nuskambejo atsakymas 4u.gif
Tokios formos ir dydzio langelis, tokios formos ir aukscio laiptineje atrodytu kaip cia graziau pasakius... g.gif
Todel reikejo ta plika ir auksta siena uzpildyti ir ta langeli pridengti taip, kad sviesa visgi sklistu. Striuka maza uzuolaidele atrodytu daugiau nei apverktinai "padebesiuose", tamsintu langa ir prie jos neprieitum, o su ilga gali menevruoti - ji suminkstino siena, susvelnino astriu laiptu kontura, inese baltos spalvos, kuri kartojasi ir kitur...Mano uzmanymas buvo siek tiek kitoks, su menu tarp uzuolaidu, bet visgi Dea nusprende, kad jai grazu su vienu parisimu i ilgesni sona. Dabar parista taip todel, kad dar nera iiiilgo ir grazaus kuto, kuris ja prilaikytu viename sone/asimetriskai mirksiukas.gif

Planuota buvo taip:
user posted image

Kas turit vaizduote, viska nuimkit ir pridekir "rauktus pantalonus" virsuje - ziauru doh.gif O dabartiniu atveju net laaabai grazu biggrin.gif

Veidrodziai ar veidrodeliai pries laiptus yra ne-ge-rai...


QUOTE(vida777 @ 2014 12 10, 11:24)
dea, labai labai grazu, jau vien detales ko vertos, nebesvarbu net ta visuma  wub.gif  !
O jei dar ir mamagabi prie to prisidejo, uz tai jai didelis PLIUSAS  4u.gif . Super! Bet is karto matosi, pas ka ir uz kiek...
Mamagabi, laikyk savo kartele  4u.gif


Aciu aciuks.gif, labai stengiuos ta daryti pioneer.gif

Papildyta:
Retai prisidedu prie pagyru, bet sikart nuosirdziai sakau, kad Juodai sviestuvas liuks - gan modernia vonia sviestuvas tarsi nusviete savo spinduliais ir susilde thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 10, 21:35)
Dabar parista taip todel, kad dar nera iiiilgo ir grazaus kuto, kuris ja prilaikytu viename sone/asimetriskai mirksiukas.gif


Aaa, va todėl ir užkliuvo tas keistas parišimas.... Prisidedu su pagyrom 4u.gif labiausiai dėl juodos spalvos panaudojimo wub.gif , kurią labai vertinu dekoruojant erdves.
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 12 10, 22:50)
Aaa, va todėl ir užkliuvo tas keistas parišimas.... Prisidedu su pagyrom  4u.gif labiausiai dėl juodos spalvos panaudojimo  wub.gif , kurią labai vertinu dekoruojant erdves.


Aciu, as juoda irgi bais myyyyliu wub.gif Ji suteikia kazkokio nenusakomo dramatizmo, sarmo...Mano aki juoda interjere patraukia vi-sa-da smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Daubarė @ 2014 12 10, 20:51)
Kaip jums šis modernios klasikos interjeras?

http://www.manonamai...e.d?id=66580776


Dabar daug tokiu smile.gif As kazkaip apie tokius net nelabai galeciau diskutuoti.
Man atrodo, kad sioje temoje tokio interjero aistruoliu nera daug g.gif
Kaip kazkas sake "ne man" smile.gif Virtuve gal dar net nebaigta rolleyes.gif

Man zymiai idomesnis pasirode paskutiniuose "Zmonese" esantis butukas palepeje - kiekviena detale trauke aki apziureti ir visumoje viskas atrode graziai bei jaukiai (cia turbut viskas del tos juodos lotuliukas.gif ):
http://foto.vz.lt/in...=...8Dinskaitė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 10 gruodžio 2014 - 22:18
Man ir patinka juodi akcentai interjere wub.gif Mamagabi, kaip del mano klausimo- klausiau apie sofa . Ar negalima pasakyti?
Atsakyti
Aciu uz atsakymus de langu 4u.gif Tik nesuprantu kodel viduje tie profiliukai salcio pralaidunai??? unsure.gif Seip viduje daug praktiskiau atrodo...

Visos pasinese ant tu blizganciu sviestuvu- grazu man i juos paziureti....bet- ne man...arba dar prie to nepribrendau smile.gif Mano nuomone dar gali daug keistis, bet kol kas galvoju, jog desiu sviestuvus su gaubteliais ir keliais kabanciais dzinguliukais- kristaliukais- man jie be proto grazus wub.gif

Paskaicius Jusu tema, kuo toliau, tuo graziau pilkos sienos.....Bet bijociau smile.gif Kaip kazkuri sake, mes ,lietuviai, tikriausiai bijom prisigrybauti- todel tenkinames visokiais rusvais ir kakaviniais atspalviais biggrin.gif Nu bet tikrai, ech, kaip grazu wub.gif
Atsakyti
mamagabi-profas, visada zino kur kas tinka, netinka ir dar sugeba paaiskinti, pagristi. jauciu ne viskas jai patinka kas pas mane namie, bet jau taip yra, kad mano zodis paskutinis...o as supratimo daug neturiu-apart grazu negrazu, noriu, nenoriu, persigalvojau, vel noriu biggrin.gif

parketo "eglute" labai norejau, visko del to galejau atsisakyti, nes pati augau ant dazyto kartono grindu ir visiems draugams pavydejau, pas ka toks parketas buvo ...tai ispildziau savo svajone. rankenu durims irgi norejau butent tokiu ir niekas nebutu manes sulaikes, net langu rankeneliu reikejo man spec. tokie namai, sukurti mano pacios sentimentu ir mamagabi profesionalumo man ypac brangus, ir gali jie niekam daugiau nepatikti irnesakyk.gif

juoda spalva ir as dievinu (gailiuosi, kad vienos patalpos juodai neisdaziau), bet va lubas juodas turiu thumbup.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 10, 23:16)
Man zymiai idomesnis pasirode paskutiniuose "Zmonese" esantis butukas palepeje - kiekviena detale trauke aki apziureti ir visumoje viskas atrode graziai bei jaukiai (cia turbut viskas del tos juodos lotuliukas.gif ):

O va cia tai akims skausmas del rastu, formu. Kaip vienas is optiniu apgauliu.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 10, 21:35)
Klausime ir nuskambejo atsakymas 4u.gif
Tokios formos ir dydzio langelis, tokios formos ir aukscio laiptineje atrodytu kaip cia graziau pasakius... g.gif
Dabar parista taip todel, kad dar nera iiiilgo ir grazaus kuto, kuris ja prilaikytu viename sone/asimetriskai mirksiukas.gif
Planuota buvo taip:

Gerokai aiškiau 4u.gif
Man planuotas variantas patinka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2014 12 10, 22:16)
Man zymiai idomesnis pasirode paskutiniuose "Zmonese" esantis butukas palepeje - kiekviena detale trauke aki apziureti ir visumoje viskas atrode graziai bei jaukiai (cia turbut viskas del tos juodos lotuliukas.gif ):

Mačiau jį ir žurnale, man jis labai įdomus ir jaukus pasirodė, norėčiau tokiam gyvent ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rabuska@ @ 2014 12 10, 22:57)
Paskaicius Jusu tema, kuo toliau, tuo graziau pilkos sienos.....

Bet kaip ją sunku išgaut, kad nebūtų į violetinumą, į mėlynumą, į žalumą ir t.t. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dea @ 2014 12 10, 23:00)
juoda spalva ir as dievinu (gailiuosi, kad vienos patalpos juodai neisdaziau), bet va lubas juodas turiu  thumbup.gif

wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Rabambule @ 2014 12 10, 19:07)
Laukiu zaliuziu foto, labai labai, nes siandien matavo, pasirinkau placias, dabar parinuosi kad vonioje bus per placios.

Prašom 4u.gif tik dienos metu neturiu galimybės fotkint, tai bus prie lempų šviesos, žaliuzės baltut baltutėlės, nors atrodo gelsvos.
1
2
3
4
Atsakyti
jei galima, klausimas truputį ne į šviestuvų temą lotuliukas.gif
Jau šiek tiek matytas ir apkalbėtas staliukas ieško kėdžių sau į kompaniją.
noriu sužinoti, kaip jums atrodo toks derinys.
Stalas
user posted image



kėdės modelio foto deja neturiu, bet modelis būtų beveik toks pats kaip žemiau esančioj foto, tik viršutinė dalis (virš to sukryžiavimo) yra šiek tiek lenkta, o ne užsibaigia tiesiai kaip šitoj foto.
user posted image

o spalviškai būtų toks variantas: sėdimoji dalis - natūralus medis (kaip stalo stalviršis), visa kita balta kaip kad šitoj foto.
user posted image

Balsuojam lotuliukas.gif tinka ar netinka? Ir jei jums atrodo, kad netinka, gal galit patarti, kas (kokio modelio kėdės) jūsų nuomone, tiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Latifa @ 2014 12 11, 00:00)
Balsuojam  lotuliukas.gif tinka ar netinka? Ir jei jums atrodo, kad netinka, gal galit patarti, kas (kokio modelio kėdės) jūsų nuomone, tiktų  4u.gif

Ieškoti toliau 4u.gif Jeigu stalas dviejų spalvų, tai kėdės turėtų atkartoti stalviršio, arba jo kojos vieną iš spalvų. Sėdimą dalį- paminkštinimą- derinti su kėdžių medine dalimi, kad kuo mažiau spalviškumo būtų. Pamenu, kad labai maža virtuvytė pas Jus, todėl tą ir siūlau mirksiukas.gif
Nors galima ir taip tongue.gif

Vaizdas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TuDa: 11 gruodžio 2014 - 08:13
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 11, 01:27)

Labai gražu pas Jus wub.gif . Gal išduosit paslaptį: koks virtuvinio stalviršis. Iš foto matosi, kad toks"šviesiai-nelygus" Aš vis mastau kokį reikės dėt. Galvojų virtuvinio apačią gal tamsią daryt, viršų balta, o stalviršį liet baltą. Bet bijau, kad bus labai nepraktiška, o užsimarginti su stalviršiu (kai jau ir taip būtų keleta spalvų) nesinori doh.gif
Atsakyti
Tuda, ta virtuvytė, kurią matėt anksčiau - ne mano (nors mano erdvė ne ką didesnė), tiesiog stalas pakeitė šeimininką mirksiukas.gif
o jeigu analogiškas kėdės modelis būtų visas baltas, tada būtų geriau ar ir pats modelis nelabai tinkamas jums atrodo?

Ir gaila, kad nerodo jūsų paveiksliuko, nors suprantu, kad turėjo būti kažkas juokingo? bigsmile.gif
va, dabar jau rodo paveiksliuką smile.gif nu toks variantas nužudytų ir stalą ir mano mažą erdvę lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Latifa: 11 gruodžio 2014 - 08:18