Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 10, 11:22)
Juodai, baisiai busiu dekinga uz kontaktus tu pardaveju  4u.gif arba jei pati jau nori parduoti  biggrin.gif

Nerandu kontaktų... verysad.gif . Taip jau būna, kai telefoną keičiu, prasitrinu adresatus. Draugė ir sesė irgi neturi, bet sesė dar sakė paieškos.
Bet greičiausia Jums teks internete ieškoti. Va čia gera kaina gaunas thumbup.gif . Tik neaišku, ar į LT siunčia. Bet galima ir per tarpininkus smile.gif . Va dar pigiau. Šitam tinklapy radau. 4u.gif
Kažką panašaus SM skelbimuose radau 4u.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 11:47)
Kaip jis dera prie tos mozaikinės sienos  bigsmile.gif  thumbup.gif
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 10, 11:56)
Juodai, kai ilietas tas sviestuvas ten tinka. Kur pirkta mozaika?

Dėkui, mergaitės 4u.gif .
Mozaiką, kaip ir visas kitas plyteles, pirkau Vainetoj. Pačios pirmosios mano.
Papildyta:
Ir va kokias kėdes ir stalą, benaršydama po skelbimus radau. Geros kainos thumbup.gif . Gal kam prireiks 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 10 gruodžio 2014 - 12:40
QUOTE(Juodai @ 2014 12 10, 12:43)

Ir va kokias kėdes ir stalą, benaršydama po skelbimus radau. Geros kainos thumbup.gif . Gal kam prireiks  4u.gif .


musu tokios kedes. Nelabai man patogios kasdieniam naudojimui. Kaip cia issireiskus... labai "issiskete", ir traukant trankosi viena i kita, ypac kojos. Nesirinkciau dabar tokios formos kedziu, nebent atskiram valgomajam stalui prie kurio tik svecius sodint ir per sventes sedet
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 12 10, 14:39)
musu tokios kedes. Nelabai man patogios kasdieniam naudojimui. Kaip cia issireiskus... labai "issiskete", ir traukant trankosi viena i kita, ypac kojos. Nesirinkciau dabar tokios formos kedziu, nebent atskiram valgomajam stalui prie kurio tik svecius sodint ir per sventes sedet

tai gal joms prie stalo vietos mažai ir labai arti viena kitos? g.gif nes mūsiškių forma panaši, kojos irgi išsiskėtę, bet stovi viena nuo kitos per kokių 15-20 cm, tai jokių problemų su tuo biggrin.gif


Juodai, gražu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 10 gruodžio 2014 - 14:07
QUOTE(femme @ 2014 12 10, 15:07)

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 10, 11:18)
Merginos, klausiau, neatsaket: ar prie baltu plintusu derinate tik baltas duris?

Jei klausiat lietuvaiciu, tai 90 proc. atsakys - derinti.
Jei klaustumet amerikonkiu, tai 90 proc. atsakys - nederinti.
Gal su procentais ne visai as cia tiksliai, bet labai zavu, kai zmones nebijo, kai nesirenka tik saugiu variantu ax.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 12 10, 11:39)
dabar sėdėdama ant puodo galiu grožėtis blizgučiais lotuliukas.gif .
4u.gif

Jega, du malonumai vienu metu thumbup.gif biggrin.gif Mano irgi pirmas ispudis - tinka prie mozaikos.
Atsakyti
as kelis kartus varciau jusu vonia, Juodai smile.gif atrodo vonia grynas modernas, apie klasika jokios uzuominos, apart uzuolaidu, bet ineset krikstolini sviestuva ir viskas kaip kitaip suskambejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 10, 14:24)
bet labai zavu, kai zmones nebijo, kai nesirenka tik saugiu variantu ax.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
o jus nepagalvojat, kad kitiems zmonems paprasciausiai grazu pastelines spalvos? kad nuo ryskiu rekianciu daktu jiems akys, ar galva skauda, ar siaip paprasciausiai nepatinka?

Juk jeigu jums grazu rysku, o man ne, tai nereiskia kad as baile smile.gif tiesiog musu kitokie skoniai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 10, 16:04)
o jus nepagalvojat, kad kitiems zmonems paprasciausiai grazu pastelines spalvos? kad nuo ryskiu rekianciu daktu jiems akys, ar galva skauda, ar siaip paprasciausiai nepatinka?

Juk jeigu jums grazu rysku, o man ne, tai nereiskia kad as baile smile.gif tiesiog musu kitokie skoniai smile.gif 4u.gif

Cia tikrai ne jums taikoma buvo 4u.gif Labai daznai sau prisitaikote, tikrai be reikalo 4u.gif
As nerasiau apie ryskius, tai viena mirksiukas.gif O jei ne balta, gali buti spalva, bet nebutinai ryski... Kalbama juk apie balta ir ne balta.
Niekam nereikia teisintis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 10, 14:07)
tai gal joms prie stalo vietos mažai ir labai arti viena kitos? g.gif  nes mūsiškių forma panaši, kojos irgi išsiskėtę, bet stovi viena nuo kitos per kokių 15-20 cm, tai jokių problemų su tuo  biggrin.gif



vietos gal ir galetu but daugiau, tarp raitytu koju 13cm, bet man pati forma nepatinka. Suauge aisku graziai atitraukia pritraukia, bet va vaikas dar neturintis 3 m stumdo ta kede belenkaip ir aisku koja i koja trankos. Kasdienai noreciau ne tokiu skestu kedziu ir kad sedimos dalies krastai butu minksti ne mediniai, tas irgi apsaugotu . Viskas su jom gerai, bet ne prie nuolatos naudojamo stalo su mazais vaikais wink.gif cia tik mano patirtis
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 10, 16:16)
Cia tikrai ne jums taikoma buvo 4u.gif Labai daznai sau prisitaikote, tikrai be reikalo 4u.gif
As nerasiau apie ryskius, tai viena mirksiukas.gif O jei ne balta, gali buti spalva, bet nebutinai ryski... Kalbama juk apie balta ir ne balta.
Niekam nereikia teisintis rolleyes.gif

as tikrai netaikiau sau to, tik siaip kaip pavyzdi paemiau 4u.gif siaip uzklausiau, nes ne viena karta pastebejau, kad smerkiat pastelini pasirinkima, kaip drasos neturejima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 12 10, 15:24)
Jega, du malonumai vienu metu thumbup.gif  biggrin.gif Mano irgi pirmas ispudis - tinka prie mozaikos.

Kuo daugiau malonumų, tuo geriau thumbup.gif . Ačiū 4u.gif .

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 10, 15:31)
as kelis kartus varciau jusu vonia, Juodai smile.gif atrodo vonia grynas modernas, apie klasika jokios uzuominos, apart uzuolaidu, bet ineset krikstolini sviestuva ir viskas kaip kitaip suskambejo  wub.gif

Na, dar durys turėtų būti panašu į klasiką blush2.gif ... kiek pamenu, lyg pas Jus veik tokios pat unsure.gif . Ačiū 4u.gif .

QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 10, 17:08)
siaip uzklausiau, nes ne viena karta pastebejau, kad smerkiat pastelini pasirinkima, kaip drasos neturejima  4u.gif

Man rodos, kad Žalia Rūta yra pati gerokai "nusipastelinus" biggrin.gif ir niekam nieko nerodo...
Atsakyti