Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Elle_ @ 2014 12 10, 10:28)
Carpe diem, o galima foto jusu vonios?

Buvau dėjus praeitoj temoj, tik gavau pylos ir du už nekokybę ir blogą kampą biggrin.gif geresnių foto nepadariau iki šiol, tai parodysiu, kokią turiu, iš karto pasakau, kad į eklektiką taikau ax.gif
user posted image
Tiesa, jau pakabintos medinės žaliuzės ant šio lango ax.gif bet veidrodžiai vis dar nepakelti, dar mąstau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 10 gruodžio 2014 - 10:45
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 11:30)
Jei norit baltų plintusų, o nenorit baltų durų, gražiai žūrisi tamsios durys, bet jų apvadai turi būti vis tiek balti.

drinks_cheers.gif . Daug tokių variantų mačiau seriale Hauss off cards - išties gražu wub.gif .
Va nuotraukyčių:
Viena
Kita
Trečia
O šita kaip suprantu, tai trečiosios variantas before smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 10 gruodžio 2014 - 10:45
QUOTE(Juodai @ 2014 12 10, 10:39)
Jei kam dar įdomu, galit paveizėti, prikėliau nuotraukų visais rakursais biggrin.gif, nešviečiantį, šviečiantį - su LED ir su kaitrinėmis ax.gif . Iki [b]

Kaip jis dera prie tos mozaikinės sienos bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 12 10, 06:28)
Liolio, parodykit bent nameli savo - atsimenu pries griovima, labai smalsu, koks rezultatas blush2.gif jauciu silpnybe tokiems...


Butinai, tik tokia jau esu kad negaliu fotkint kai kieme dar kruva visokiu siuksliu statybiniu guli, kai viduj bardakas ir pan. Bet Kaledu proga galvoju pagaliau susitvarkyt ir tada jau bent isore nufotkint. O viduj po truputi, kai bent kazkoks baldas atsiras, nes tuscias sienas tai nelabai ir yra ka rodyt. Nors va atsivezem jau kai kuriuos baldus is UK, kad ir spyriojausi pries laikinus, bet pabodo visai be baldu gyvent ir po truputi namus aplanke laikinieji...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 12 10, 10:39)
Carpe diem[/b] ar kitų virtuozių lygio man dar toli, ale vistiek smagu...

Baikit, kad šioj temoj yra iš ko mokytis, tai faktas, bet aš tikrai ne iš tų, aš iš tų, kur pačiai gražu ir gerai, o tam daug nereikia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Elle_ @ 2014 12 10, 10:44)
O pas mus LT yra tokiu duru su baltais apvadais pirkti?
Ir dar klausimas: ar vwrta deti baltus apvadus, jeigu 3 dienu tapetai vanilla spalvos, o 4 siena su bezines spalvos juostom?

Manau, reikų gamintis, gatavų nebus.
Dėl sienų ir apvadų - o kodėl ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 10 gruodžio 2014 - 10:53
Juodai, kai ilietas tas sviestuvas ten tinka. Kur pirkta mozaika?
Carpe diem, bendro vaizdo bematau, o ta ka matau labai grazu
Papildyta:
Man balti plintusai graziausiai atrodo au bezinem sienom kai yra kontrastas. Bijau, kad susilies tos baltos mano sienos su baltais plintusais
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 11:44)
Tiesa, jau pakabintos medinės žaliuzės ant šio lango  ax.gif bet veidrodžiai vis dar nepakelti, dar mąstau  doh.gif  lotuliukas.gif

man tai cia labai grazu smile.gif labai idomu zaliuzes, kas ir kaip ir po kiek? mes vis dar kaupiames joms g.gif ar isejo storos pakabinti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2014 12 09, 17:53)
Dekui 4u.gif
  Na man labai grazu tie langai, noreciau. O apie langu valyma iskart pagalvojau  doh.gif Bet jie mediniai pas dauguma ,kur nuotraukose maciau??? Ar buna tokiu ir plastikiniu? Pas vienus zmones buvom namo apziureti, langai plastikniai, balti, o viduje idetas tok profilis su tais langiukais, bet auksines spalvos ir metaliniai- is tolo nieko atrodo, bet is arti nelabai... schmoll.gif
  O isoreje tokie langai irgi balti, ar kitokios spalvos???


Bet koks metalas dedamas i lango vidu juk yra tikras salcio perleidejas. Nors pas mane tokie mediniai su isoriniais skirtukais, bet manau buna ir plastikiniai. Tie skirtukai tiesiog klijuojami ant lango, tai jokio skirtumo is ko padaryti. Lygiai taip pat ir del spalvos. Jei langai mediniai, tai jum gali nudazyti kokios tik norit spalvos is placios paletes
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 10, 10:56)
man tai cia labai grazu smile.gif labai idomu zaliuzes, kas ir kaip ir po kiek? mes vis dar kaupiames joms g.gif ar isejo storos pakabinti? bigsmile.gif

Ačiū ax.gif
Žaliuzes pirkau iš Ardenos, lango plotas apie 1 kv.m., su matavimu, montavimu ir t.t. du panašūs langai kainavo 455 Lt, tai šis apie 200 Lt, o virtuvės kiek didesnis, tai ko gero 250 Lt.
Plačių nepavyko sudėti, nes tada nebūtume galėję lango atidaryti doh.gif
Ypač man jos virtuvėj patinka ir tinka, vonioj irgi nieko, patogu tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 10 gruodžio 2014 - 11:23
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 12:22)
Ačiū  ax.gif
Žaliuzes pirkau iš Ardenos, lango plotas apie 1 kv.m., su matavimu, montavimu ir t.t. du panašūs langai kainavo 455 Lt, tai šis apie 200 Lt, o virtuvės kiek didesnis, tai ko gero 250 Lt.
Plačių nepavyko sudėti, nes tada nebūtume galėję lango atidaryti  doh.gif
Ypač man jos virtuvėj patinka ir tinka, vonioj irgi nieko, patogu tikrai.

mano langas identiskas jusiskiam vonioje, ir spintoje toks pat, please please parodyk kaip atrodo bigsmile.gif nes mes irgi tik apie plonas galvojame, nes storos neina del atsidarymo g.gif zodziu baisia laukiu vaizdines medziagos bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupukas24 @ 2014 12 10, 11:26)
mano langas identiskas jusiskiam vonioje, ir spintoje toks pat, please please parodyk kaip atrodo bigsmile.gif nes mes irgi tik apie plonas galvojame, nes storos neina del atsidarymo g.gif zodziu baisia laukiu vaizdines medziagos  bigsmile.gif  4u.gif

Tas atrodymas tai žinokit nu toks paprastas biggrin.gif žaliuzės ir tiek, tikrai nieko įspūdingo iš tokio paprasto dalyko biggrin.gif gerai, pasistengsiu pafotkint ir įdėt.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 12 10, 12:37)
Tas atrodymas tai žinokit nu toks paprastas biggrin.gif žaliuzės ir tiek, tikrai nieko įspūdingo iš tokio paprasto dalyko biggrin.gif gerai, pasistengsiu pafotkint ir įdėt.

man visvien labai idomu biggrin.gif
pas mane vonioj spintele is zaliuziniu dureliu po kriaukle, galvoju ir tikru langui zaliuzes, tik bijau kad per daug priderinta nebutu g.gif
Atsakyti