Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 13, 21:28)
Pasidalinkit atsakymu..


Būtinai smile.gif Čia, kaip suprantu, sprendimas yra tiesiog indaplovę montuoti žemiau, nes tvirtinant aukščiau, kad valdymo skydelis būtų lygiai su plokšte, tikrai neišeitų normaliai atidaryt. Ir man tikrai neatrodo kažkas sudėtingo montuoti žemiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 13, 20:37)
Gal galite nufotografuoti butent sita vieta?


user posted image

user posted image
Atsakyti
Įdomu, ką tas griovelis duoda. Kristinkos keltoj foto lyg nėra jo.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 12 13, 22:20)
Įdomu, ką tas griovelis duoda. Kristinkos keltoj foto lyg nėra jo.

Tikrai nezinau. As jo net nepastebejus buvau kuri laika. Atsidarysiu indaplove ir paziuresiu, kaip ten viskas apacioje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo On the line: 14 gruodžio 2014 - 08:37
Paziurejau, jei jo nebutu, tai indaplove neatsidarytu.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 12 13, 23:20)
Įdomu, ką tas griovelis duoda. Kristinkos keltoj foto lyg nėra jo.

Kad nesiremtų į cokolį atidaromos indaplovės durelės savo apačia. Dabar jos tiesiog šiek tiek įlenda į paliktą ertmę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 14 gruodžio 2014 - 09:07
Pas mus indaplovei palikta 82 cm aukscio ir bus 4 cm stalvirsis,kitaip neisejo,nes langas prasideda.Bet tikiuosi tilps ta indaplove?
Atsakyti
norėjau dėl programėlių paklausti. ar jose modeliuojamų spintelių matmenys standartiniai visose programėlėse? aš su ikea bandžiau, nieko man ten gero nesigavo doh.gif kurią galėtumėt parekomenduoti?
Atsakyti
Aš su sketch up braižausi viską smile.gif Ten gali kokius tik nori matmenis daryti, bet reikia viską pačiam ir pieštis. Perprasti šiek tiek užtrunka, o paskui grynas malonumas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 12 15, 10:19)
Aš su sketch up braižausi viską smile.gif Ten gali kokius tik nori matmenis daryti, bet reikia viską pačiam ir pieštis. Perprasti šiek tiek užtrunka, o paskui grynas malonumas rolleyes.gif

ačiū, bandysiu thumbup.gif čia kažkas panašaus į autocadą gal?
Atsakyti
Sveiki,

čia dauguma, kiek suprantu,gaminasi virtuves pas baldininkus. O gal atsilieps, kas perka atskiras spinteles ir susideda jas, taip turėtų žymiai pigiau išeiti. Kur perkate, ar įmanoma bendrą stalviršį užsisakyti ir aplamai, ar tenkina rezultatas? Ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 12 15, 10:23)
ačiū, bandysiu  thumbup.gif  čia kažkas panašaus į autocadą gal?


Nebandžiau autocado, tai tiksliai nepasakysiu. Ten esmė ta, kad braižai formas pagal tiksius išmatavimus, tada su specialiu įrankiu juos pakeli ir išeina 3D forma smile.gif Tada gali joje kažką braižyt ir tampyt į visas puses, gali kokias tik nori spalvas dėti, yra nemokama ale parduotuvė, kur gali rasti nuo kranų iki sofų visko. Ikea gal visas asortimentas yra biggrin.gif Iš tiesų kokią Metod virtuvę ir siunčiantis iš tos parduotuvės galima susidėti smile.gif
Atsakyti