Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

thumbup.gif jau montuoja siand mums virtuvike bigsmile.gif kaip laukiu galutinio rezultato bigsmile.gif
Atsakyti
Laukiam ir mes thumbup.gif
Atsakyti
Pamatavau plyteles grindines tai apie 1 cm plius klijai. Tai max 2 cm pasikels grindys. Stalvirsis bus kazkas apie 93 cm man su 1.64 smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 12 12, 21:35)
Pamatavau  plyteles grindines tai apie 1 cm plius klijai. Tai max 2 cm pasikels grindys. Stalvirsis bus kazkas apie 93 cm man su 1.64 smile.gif


Oi, kokio Jūs nuostabumo! smile.gif Ačiū labai, kad nepatingėjot 4u.gif Kažkas panašaus ir pas mane gausis, tik aš biški didesnė biggrin.gif

Tai dabar tik dėl stalviršio beliko galvos skausmą išspręst, vel paletę parsivilkau doh.gif Kad mažiau blaškymosi būtų, tik vieną pasiėmiau, bet pasirodo ne tą, kurioje anksčiau išsirinktas buvo, tai palygint negaliu biggrin.gif Jaučiu meistrui kantrybė greit su manim truks doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 12 gruodžio 2014 - 22:08
Kalbėjau su baldžiais, kuriuos greičiausiai samdysime, ir paklausiau dėl čia kažkada minėto mažesnio cokolio prie aukštesnio stalviršio, tai man sakė, pas juos stalvirščio aukšsio standartas, atrodo, 86 ar 87 ir 91 cm ir prie to didesnio cokolis gali būti tik 15 cm. Kažkaip tikrai daug, įtariu neatrodo gražiai g.gif Priežastis, atrodo, čia irgi kažkada minėta – neatsidarys indaplovė. Ir neatrodė, kad perkalbami būtų, sakė, yra taip ir viskas, nebūna kitaip g.gif

Parašykit, kas netingit ir turit virš 90 cm stalviršius, kokio aukščio pas jus cokoliai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 13 gruodžio 2014 - 14:35
QUOTE(Justesea @ 2014 12 13, 13:32)
Parašykit, kas netingit ir turit virš 90 cm stalviršius, kokio aukščio pas jus cokoliai 4u.gif

beveik 16cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 12 13, 14:32)
Parašykit, kas netingit ir turit virš 90 cm stalviršius, kokio aukščio pas jus cokoliai 4u.gif

11cm
Atsakyti
Dėkoju už atsakymus 4u.gif On the line, o pas jus yra įmontuota indaplovė?
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 12 13, 20:03)
Dėkoju už atsakymus 4u.gif On the line, o pas jus yra įmontuota indaplovė?

taip, prie indaploves ten dar toks griovelis padarytas. Ismatavau ta auksti, tai 9,5cm
Atsakyti
QUOTE(On the line @ 2014 12 13, 20:08)
taip, prie indaploves ten dar toks griovelis padarytas. Ismatavau ta auksti, tai 9,5cm


Gal galite nufotografuoti butent sita vieta?
Papildyta:
QUOTE(Justesea @ 2014 12 13, 14:32)
Kalbėjau su baldžiais, kuriuos greičiausiai samdysime, ir paklausiau dėl čia kažkada minėto mažesnio cokolio prie aukštesnio stalviršio, tai man sakė, pas juos stalvirščio aukšsio standartas, atrodo, 86 ar 87 ir 91 cm ir prie to didesnio cokolis gali būti tik 15 cm. Kažkaip tikrai daug, įtariu neatrodo gražiai g.gif Priežastis, atrodo, čia irgi kažkada  minėta – neatsidarys indaplovė. Ir neatrodė, kad perkalbami būtų, sakė, yra taip ir viskas, nebūna kitaip g.gif

Parašykit, kas netingit ir turit virš 90 cm stalviršius, kokio aukščio pas jus cokoliai 4u.gif


nebandet parodyt sitos foto
user posted image
kaip jie pakomentuotu...
Atsakyti
Ačiū už foto, pabandysiu nusiųst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 12 13, 21:08)
Ačiū už foto, pabandysiu nusiųst smile.gif


Pasidalinkit atsakymu..
Atsakyti