Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

QUOTE(Frontera @ 2014 12 09, 19:44)
Labai aciu uz vizualizacija  4u.gif ..  Man sis graziau, nei pries tai Jusu pasiulytas  mirksiukas.gif


Cia toks lempinis bet gal jums patiks ar kil kokiu minciu.. Man visada smagu, kai yra galimybe prieiti prie lango ir valgyti ne kampe o prie lango smile.gif

user posted image
Atsakyti
Klaipedieciu statybininkiu temoje uzmaciau info apie siuos gamintojus
http://www.liovirtuv.../baldu-galerija

tai atkreipiai demesi i garintuvus - visur graziai imontuoti taip kaip jus anksciau raset, man visai patiko
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 12 10, 13:02)
Klaipedieciu statybininkiu temoje uzmaciau info apie siuos gamintojus
http://www.liovirtuv.../baldu-galerija

tai atkreipiai demesi i garintuvus - visur graziai imontuoti taip kaip jus anksciau raset, man visai patiko

man beveik visi gražūs bigsmile.gif gaila,kad toli jie..
Atsakyti
Sveikos, as irgi bandau prisiprojektuoti kazka panasaus i virtuve, palei langa is kaires: kriaukle, indaplove ir kampine didele spintele.. kazkaip ikejoj pasirinkimu pasirode mazoka (o gal fantazijos kaip pritaikyt) user posted image
user posted image
patarimu baisiai noreciau smile.gif ka sumastyt protingiau
Atsakyti
Ka Jūs visai protingai čia viską dėliojate... Tik gal tų pakabinamų spintelių šaldytuvo kairėje nesukčiau prie lango sienos, o tiesiog ant šaldytuvo sienos ir ant priešais esančios sienos.
O ką daugiau bepatart g.gif ... Na, jei ptalpod planą įkeltumėt, gal ir kiltų dar kokių minčių kam g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 10 gruodžio 2014 - 16:45
QUOTE(Juodai @ 2014 12 10, 17:42)
Ka Jūs visai protingai čia viską dėliojate... Tik gal tų pakabinamų spintelių šaldytuvo kairėje nesukčiau prie lango sienos, o tiesiog ant šaldytuvo sienos ir ant priešais esančios sienos.
O ką daugiau bepatart  g.gif ... Na, jei ptalpod planą įkeltumėt, gal ir kiltų dar kokių minčių kam g.gif

oi visada prasom smile.gif kaminas sutrumpejes tik, nuo sienos iki kamino -215cm, ale vistiek jis man kaip rakstis vienoj vietoj ... user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VINIpooch: 10 gruodžio 2014 - 16:45
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 09, 17:30)
user posted image
O man taip visai nieko, nuo orkaites i desine saldytuvas, i kaire ukine spinta..
Virs kaitlentes galima ir nedet spinteliu tik grazu gartrauki..

prie baltu baldu as desiu svieisios spalvos orkaites ir kaitlentes pavirsius 4u.gif
kaip jums toks variantas?

QUOTE(Frontera @ 2014 12 09, 17:50)
Nezinau dar net noriu ar ne.. pamastymai tokie, svarstau visus galimus variantus, paskui rinksim su vyru kuri tinkamiausias.

Na man saldytuvo norisi kuo arciau kriaukles del to kad dzniausias veiksmas yra darzoviu paemimas is saldytuvo ir tada nesimas iki kriaukles.. kriakle kampe,  g.gif  nzn

mane jau vyras ismokino jau nuplautas darzoves deti i saldytuva, visai patogu dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VINIpooch @ 2014 12 10, 17:44)

Nu praktiškai prie nieko prisikabinti negaliu notworthy.gif . Gal tik stalą pasukčiau 90 laipsnių kampu, bet, jis toks mobilus daiktas, kad galėsit išbandyti visas galimas jo stovėjimo variacijas biggrin.gif .
Dėl plautuvės padėklo, ar jos nestatymo prie lango nesakysiu nieko - tikiu, kad esate perskaičius ne vieną temą ir puikiai atsirinkote, kas Jums yra geriau drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2014 12 04, 20:40)
Skaičiau diskusijas apie kriaukles su ar be padėklo. Turėjau be ir su (tikrai labai kalkės matydavosi). Dabar bus be (meistras patarė, motyvavo kad indaplovė bus). Šiandien pamačiau internete tokią džiovyklę  wub.gif kažin Ikea yra? Nors vien dėl jos

Kiek ziurejau ikea neturi. Nebent internete ne viskas sudeta.

kur darot virtuve? pamenu kad kaimynai ( ir buve ir esami ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2014 12 10, 17:49)
mane jau vyras ismokino jau nuplautas darzoves deti i saldytuva, visai patogu dabar ax.gif

įkišiu trigrašį vėl ne į temą, ale nuplautos daržovės trumpiau laikosi nesugedusios blush2.gif
nebent greit sunaudojat.
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2014 12 10, 23:11)
Kiek ziurejau ikea neturi. Nebent internete ne viskas sudeta.

kur darot virtuve? pamenu kad kaimynai ( ir buve ir esami ) ax.gif


Gaila verysad.gif

Tikrai taip, kaimynai ir virtuvinį daro galima sakyt kaimynas (pasirodo gyvena mūsų kaimuke) biggrin.gif
Šiandien buvo atvažiavęs paskutinį kartą pamatuoti ir kitą savaitę norėtų jau atvežt baldus bet mes nespėjam blush2.gif Pasirodo vandentiekio vamzdžius MB išvedė ne visai ten, netelpa indaplovė, reik lupt ir prailginti nes nenoriu kriauklės prie kaitlentės. Šiandien nuliūdino kad gartraukį daro visada 75cm nuo kaitlentės ir ne žemiau (dar ir MB jam pritarė) tai net nežinau ir "karūnos" tokio atspalvio kaip fasadai neturi reik išsirinkti šviesesnę ar tamsesnę doh.gif Gerai bent kad Naujus sutiksim jau su virtuve gal ir ne visai svajonių bet geriau nei buvo ax.gif
Jūs jau įsikūrėt? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2014 12 11, 02:09)
Gaila  verysad.gif

Tikrai taip, kaimynai ir virtuvinį daro galima sakyt kaimynas (pasirodo gyvena mūsų kaimuke)  biggrin.gif
Jūs jau įsikūrėt?  4u.gif

Mes dar dulkese smile.gif bet kaminiuka kurenam ax.gif sviesytes deginam smile.gif aisku virtuvinio dar metukus teks palaukt verysad.gif

O tas kaimynas gal Eugenijus g.gif jis lyg ten dirbtuves turi g.gif

Reiks isiprasyt, kai jau turesit, gyvai apziuret. ax.gif blush2.gif
Atsakyti