Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

QUOTE(brum @ 2014 12 09, 11:42)
galvoju apie medines grindis virtuvėje. bet žiūriu, kad kažkaip visi deda plyteles. kodėl? niekaip nesugalvoju, kodėl medinės gali būti blogai. gal kas gali pasidalinti nuomonėmis?

pries tai turejom medines ir dabar, minusu neizvelgiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dar du variantai smile.gif

user posted image

Šis pamastymui.. nelabai man tas variantas kad virykle vidury g.gif
user posted image

Pries tai buvo dar sis..
user posted image

Nu kazin kuris dabar geriausias butu g.gif
Atsakyti
o jei saldytuva det i desines puses kampa, o kaires puses darbastali pratest (kaip dabar salos galas) ir ten montuot orkaite?
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 12 09, 13:56)
o jei saldytuva det i desines puses kampa, o kaires puses darbastali pratest (kaip dabar salos galas) ir ten montuot orkaite?



jei saldytuvas kampe gaunasi per didelis atstumas iki virykles..
Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2014 12 09, 14:38)
Šis pamastymui.. nelabai man tas variantas kad virykle vidury g.gif
http://images53.fotk...virtuve4-vi.jpg

Žinokit, labai nesiparinčiau dėl tos kaitlentės padėties... man šitas variantas visai nieko, nes prisėdimas prie pussalės gaunas iš svetainės pusės, o ne ant įėjimo į patalpą, šaldytuvas arčiau įėjimo, tad grįžus su pirkinių krepšiais nereiks maknoti per visą virtuvę, darbinis trikampis sumažėjęs thumbup.gif . Nu žodžiu, pagalvokit apie tai mirksiukas.gif . Jei įkeltumėt patalpos planą su visais matmenimis, gal kartais spėčiau sumesti vizulką blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 09 gruodžio 2014 - 15:29
QUOTE(Juodai @ 2014 12 09, 15:27)
Žinokit, labai nesiparinčiau dėl tos kaitlentės padėties... man šitas variantas visai nieko, nes prisėdimas prie pussalės gaunas iš svetainės pusės, o ne ant įėjimo į patalpą, šaldytuvas arčiau įėjimo, tad grįžus su pirkinių krepšiais nereiks maknoti per visą virtuvę, darbinis trikampis sumažėjęs  thumbup.gif . Nu žodžiu, pagalvokit apie tai  mirksiukas.gif . Jei įkeltumėt patalpos planą su visais matmenimis, gal kartais spėčiau sumesti vizulką blush2.gif



Na nzn del to praejimo sumazinimo, man taip norisi tos erdves... Ta anga i svetaine dar tik bus daroma, tai ja galima kazkiek mazinti/didinti.
Cia planiukas su matmenimis. O su kokia Jus programele dirbat? Gal kur yra atsissiusti nemokama?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frontera: 09 gruodžio 2014 - 15:57
QUOTE(Frontera @ 2014 12 09, 16:55)
Na nzn del to praejimo sumazinimo, man taip norisi tos erdves... Ta anga i svetaine dar tik bus daroma, tai ja galima kazkiek mazinti/didinti.
<...> O su kokia Jus programele dirbat? Gal kur yra atsissiusti nemokama?

Tas praėjimas juk nebus vienintelis įėjimas į svetainę, tad manau, kad neturėtumėt labai nukentėti dėl to. Aš paišau su SkechUp. Taip, ją galima parsisiųsti nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(Frontera @ 2014 12 09, 15:55)
Na nzn del to praejimo sumazinimo, man taip norisi tos erdves... Ta anga i svetaine dar tik bus daroma, tai ja galima kazkiek mazinti/didinti.
Cia planiukas su matmenimis. O su kokia Jus programele dirbat? Gal kur yra atsissiusti nemokama?
user posted image


O tai jus norit ir stalo ir pusiasales? O pusiasale jums kam, nes atrodo, kad turit per mazai darbastalio?
Atsakyti
user posted image
O man taip visai nieko, nuo orkaites i desine saldytuvas, i kaire ukine spinta..
Virs kaitlentes galima ir nedet spinteliu tik grazu gartrauki..
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 09, 17:05)
O tai jus norit ir stalo ir pusiasales? O pusiasale jums kam, nes atrodo, kad turit per mazai darbastalio?




Nezinau dar net noriu ar ne.. pamastymai tokie, svarstau visus galimus variantus, paskui rinksim su vyru kuri tinkamiausias.

Na man saldytuvo norisi kuo arciau kriaukles del to kad dzniausias veiksmas yra darzoviu paemimas is saldytuvo ir tada nesimas iki kriaukles.. kriakle kampe, g.gif nzn
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frontera: 09 gruodžio 2014 - 17:51
QUOTE(Frontera @ 2014 12 09, 17:50)
Nezinau dar net noriu ar ne.. pamastymai tokie, svarstau visus galimus variantus, paskui rinksim su vyru kuri tinkamiausias.

Na man saldytuvo norisi kuo arciau kriaukles del to kad dzniausias veiksmas yra darzoviu paemimas is saldytuvo ir tada nesimas iki kriaukles.. kriakle kampe,  g.gif  nzn


tai sitam variante saldytuvas jau taip arti kad net arciau neimanoma (per 60cm), kriaukle ne kampe o salia kampo..
Papildyta:
Man sis jusu variantas - patinka viskas labai tvarkinga..

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 09, 19:14)

Man sis jusu variantas - patinka viskas labai tvarkinga..




Labai aciu uz vizualizacija 4u.gif .. Man sis graziau, nei pries tai Jusu pasiulytas mirksiukas.gif
Atsakyti