Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 20

QUOTE(Serra do Mar @ 2014 12 08, 22:43)
man labiau ne orkaite uzkliuvo,bet kokiem galam tas metras ar du palikti? Ar cia vizualizacija nesuderinta?
turiu indaplove dabar taip pastatyta (laikinai) tai didelio nepatogumo nera wink.gif
teko naudotis auksciau esancia orkaite,patogu,dabar indaplove salia kriaukles ant darbastalio uzkelta,tai indaplove pakelta patogiau smile.gif


Ne visos programos visagales, palikta nes ten koridorius smile.gif

Frontera as tik uz varianta su stalu.
O nes varstet kaitlentes sukeisti su aukstu bloku, tai jos nesimatytu nuo svetaines, butu patogus principas: saldytuvas kriaukle kaitlente.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 08, 23:05)
Ne visos programos visagales, palikta nes ten koridorius smile.gif

aisku,bet ir butu taip atvirai? g.gif siaip tada kaitlente kiek stumciau i darbastalio vidu,nes speciau salia orkaites saldytuvas? Butu vietos pasidet tiek produktams is saldytuvo (sakykim pienas kosei,kiausiniai omletui ir pan) o ir butu patogiau pasidet skarda wink.gif
pas mane toks kampas salia indaploves,bet yra palikta koks 30-40cm iki jos,salia 1,5m darbastalis (pries indaplove) ant jo beveik nieko nededu.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 12 07, 23:50)
Gartraukiu pvz:

ir taip toliau...

Man apskritai horizontaliai daug gražiau, ypač, jai spintelės iki lubų bus, tai dar

Jėtau, kokia aš nepastabi iš tikro, nor atrodo taip dabar į visk atkreipiu dėmesį doh.gif Visos parodytos virtuvės n kartų apžiūrėtos, o gartraukiai taip niekad ir neužkliuvo smile.gif Bet dabar tikriausiai turėsiu bėdą- visur juos matysiu biggrin.gif


Šiuo metu ir man smile.gif Taip ir paliksiu, kaip jau apsprendėm. Pagalvojau, ta šaldytuvo auktoji dalis labiausiai matysis tik įėjus iš prieškambario, ten priešais kažkokia prieškambario spinta stovės, Reikės apgalvot ją kažkaip, kad su ta šaldytuvo vizualiai "susidraugautų" jos ir viskas bus ok smile.gif
Ačiū visoms už pamastymus 4u.gif

QUOTE(Frontera @ 2014 12 08, 13:31)
Susideliojo dar vienas variantas.. Reiktu atsisakyti atskiro stalo.


Nei už ką valgomojo stalo neatsisakyčiau unsure.gif Pirmas dalykas pradedant kurt virtuvę buvo tai, kad žinojau, jog valgomasis stalas būtinai bus. Vėl gi iš dabartinės n metų patirties. Turėjom vadinamąją pussalę. Baigėsi bendros vakarienės sad.gif visi už bliūdų ir į savus kampus. Negali susėst vienas prieš kitą, kad matytum, galėtum bevakarieniaujant pasikalbėt, pabendraut. Pusryčius dar paskubom susimesdavo pritūpę ir viskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 09 gruodžio 2014 - 07:50
QUOTE(it's not me @ 2014 12 09, 06:49)
  Pirmas dalykas pradedant kurt virtuvę buvo tai, kad žinojau, jog valgomasis stalas būtinai bus.

O as zinojau, kad jau ko nebus, tai valgomojo stalo lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Tai gal pas jus atskirai yra valgomasis? Nors kiek žmonių, tiek norų.
Pas mus butas, virtuvė kartu su svetaine. tai valgomojo stalas tarp jų įsipaišęs, tiek pusryžiams, vakarienėms, tiek per šventes visiems kartu susėsti bus skirtas smile.gif Didžiausia svajonė smile.gif
Atsakyti
As irgi už stala, nes dabar visi susede vakarieniaujam. Ech kad nauja nama projektuoti tai butu visos svajones ispildytos, o dabar reikai kazkaip suktis.. smile.gif

Del orkaites keitimo su saldytuvu vietomis g.gif ten tada toks kampas uzsleptas gaunasi po kaire.
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2014 12 09, 07:26)
biggrin.gif
Tai gal pas jus atskirai yra valgomasis? Nors kiek žmonių, tiek norų.
Pas mus butas, virtuvė kartu su svetaine. tai valgomojo stalas tarp jų įsipaišęs, tiek pusryžiams, vakarienėms, tiek per šventes visiems kartu susėsti bus skirtas smile.gif Didžiausia svajonė smile.gif

Taip, kiek zmoniu, tiek noru drinks_cheers.gif
Mes ir bute gyvenam, bet pries tai name gyvenom, turejom dideli valgoma stala ir niekada prie jo nesededavom, dulkiu kaupykla buvo ax.gif
Atsakyti
Dėl stalo čia kaip kokie kiekvienos šeimos valgymo ypatumai. Man pvz normalus stalas prisėsti valgymui yra būtinas. Nebūtinai didelis, užtektų 4viečio, bet jis reikalingas, nes ir taip mažai kartu būnam, tik po darbų/darželio vakarais susibėgam, tad tas valgymas kartu susėdus yra tam tikra tradicija, šeimyniškas pabendravimas. Tik namuose net mažam stalui vietos mažoka.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2014 12 09, 12:15)
Dėl stalo čia kaip kokie kiekvienos šeimos valgymo ypatumai. Man pvz normalus stalas prisėsti valgymui yra būtinas. Nebūtinai didelis, užtektų 4viečio, bet jis reikalingas, nes ir taip mažai kartu būnam, tik po darbų/darželio vakarais susibėgam, tad tas valgymas kartu susėdus yra tam tikra tradicija, šeimyniškas pabendravimas. Tik namuose net mažam stalui vietos mažoka.



drinks_cheers.gif 100% . Va būtent tai ir turėjau omeyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2014 12 09, 13:15)


drinks_cheers.gif
Kai sėdame valgyti, dažniausiai tv išjungiamas, o ir pats stalas pas mus nelabai patogioj žiūrėjimui vietoje smile.gif, ir pavalgom visi kartu. Nemėgstu aš nuo kaitlentės porcijuoti kiekvienam atskirai į lėkštes. Padedu patiekalus stalo centre, visi dedas kiek kas ko nori smile.gif.
Ir bute turėjom stalą ir nora jis buvo tikrai per didelis tai patalpai, ir stovėjo truputį man ant kelio darbuojantis virtuvėje, bet buvo intensyviai naudojamas ir tikrai neaigailiu, kad buvo jis, o ne koks pusbaris, ar mini staliukas.
Atsakyti
galvoju apie medines grindis virtuvėje. bet žiūriu, kad kažkaip visi deda plyteles. kodėl? niekaip nesugalvoju, kodėl medinės gali būti blogai. gal kas gali pasidalinti nuomonėmis?
Atsakyti
Aš nežinau, gerai ar blogai, tik žinau, kad gyvenamoj patalpoj nenoriu plytelio vaizdo visai smile.gif Gal ir užsiknisiu valydama, bet bus verta biggrin.gif
Atsakyti