Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *238 tema

Jūs geriau ne batus, o saldainius kas nors Kaune pirkit lotuliukas.gif
Atsakyti
Jūs geriau moteriškus batus pirkit smile.gif

Šiandien mieste pasivaikščiojau ir supratau, kad noriu šiltų kojelių, šiltuose batuose smile.gif
Kur dabar gera kaina ir greitai nupirkti bearpaw, emu g.gif
Gal kur matėt?
Atsakyti
Ar tie vyriški batai odinukai , viršus ir kazin dydzius atitinka? ax.gif 4u.gif kaina tikrai gera!!!
Atsakyti
Ar cocooncenter.co.uk yra pirmo apsipurkimo nuolaidu kuponas? g.gif niekur nerandu..
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 12 06, 18:36)
Ar cocooncenter.co.uk yra pirmo apsipurkimo nuolaidu kuponas? g.gif niekur nerandu..

nėra jokių kodų, per visą laikotarpį vieną kartą buvo tik 5 proc. nuolaida, kuri pirmame puslapyje buvo nurodyta
ir taip geros kainos
Atsakyti
Kas trečiadienį pirko iš GAP.EU (kai buvo tie marškinėliai po 5 eu) - ar jums jau išsiuntė?
Nes man šįkart kažkaip labai jau keistai (bent jau iš gap'ų to nesitikėjau) - išsiųsti kol kas tik 2 daiktai, o ir tie nuo ketvirtadienio nejuda g.gif (pagal sekimo informaciją, dhl gavo informaciją apie paketą, bet iki šiol jo net nepaėmė doh.gif)


O va dėl zulily - kas su manimi pirko - jau gavau pranešimą, kad viskas išsiųsta, tai manau, PA adresu tikrai atkeliaus iki penktadienio, o tada ramiai ir laiku visko sulauksim Kalėdoms smile.gif
Atsakyti
Renku rieker vyrisku batus thumbup.gif thumbup.gif reiktu bent 4 poru kad siuntimas i UK gautusi 2,50 4u.gif
http://www.amazon.de...p;pf_rd_i=typ01
Siusiu per Tuki 1kg 1,50 svaro 4u.gif
Alytus kam tinka persiusiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 12 06, 16:53)
O kodėl 2,5 euro siuntimas?
Man rodos,kad bus 4,99 euro kiekvienai porai
Ar dar kokia nuolaida yra? g.gif

Labai faini,
Gaila,kad 47 nėra
O gal rizikuoti su 46,bet gali būt maži mano  "kudikiui" biggrin.gifg.gif

vienam komentare kiek išverčiau ir supratau, kad didinti, jei neklystų g.gif

QUOTE(japoniuke1 @ 2014 12 06, 17:31)
Ar tie vyriški batai odinukai , viršus ir kazin dydzius atitinka?  ax.gif  4u.gif kaina tikrai gera!!!

googlėj verčia oda 4u.gif

bbiitute, kiek porų jau turite? Jugiausi prie vienos mergaitės, bet ji nebeatrašo, gal nebepirks g.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 12 06, 19:16)


bbiitute, kiek porų jau turite? Jugiausi prie vienos mergaitės, bet ji nebeatrašo, gal nebepirks  g.gif

pakolkas 1 savo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 12 06, 18:03)
Kas trečiadienį pirko iš GAP.EU (kai buvo tie marškinėliai po 5 eu) - ar jums jau išsiuntė?
Nes man šįkart kažkaip labai jau keistai (bent jau iš gap'ų to nesitikėjau) - išsiųsti kol kas tik 2 daiktai, o ir tie nuo ketvirtadienio nejuda g.gif (pagal sekimo informaciją, dhl gavo informaciją apie paketą, bet iki šiol jo net nepaėmė doh.gif)



Nejuda ir pas mane g.gif Issiustas tik vienas daiktas, o kita parasyta, kad issius veliau verysad.gif
Atsakyti
Renku Sportsdirect.com uzsakyma.Kaunas,kitur siust galiu pastu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 12 06, 18:03)
Kas trečiadienį pirko iš GAP.EU (kai buvo tie marškinėliai po 5 eu) - ar jums jau išsiuntė?
Nes man šįkart kažkaip labai jau keistai (bent jau iš gap'ų to nesitikėjau) - išsiųsti kol kas tik 2 daiktai, o ir tie nuo ketvirtadienio nejuda g.gif (pagal sekimo informaciją, dhl gavo informaciją apie paketą, bet iki šiol jo net nepaėmė doh.gif)
O va dėl zulily - kas su manimi pirko - jau gavau pranešimą, kad viskas išsiųsta, tai manau, PA adresu tikrai atkeliaus iki penktadienio, o tada ramiai  ir laiku visko sulauksim Kalėdoms smile.gif

Mano užsakymo GAP dar neišiuntė, nors dažniausia gaudavau per 1-2 dienas.
Atsakyti