Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *238 tema

QUOTE(jepsius @ 2014 12 15, 10:03)
merginos, mytoys kam siunte, kiek mazdaug laiko eina pastaruoju metu siuntiniai nuo issiuntimo dienos?

gruodzio7uzsakiau siandien gavau
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2014 12 15, 13:33)
gruodzio7uzsakiau siandien gavau

omg.. as uzsakiau gruodzio 3d.. jau matau, kad snd I LT atkeliavo.. bet dar ne pas mane. ilgokai kazkaip... nu tiesa kooperuojantis uzsakymas gavosi uz 2k litu... gal del to, kad toks didelis... bo jau issigandusi buvau, kad kaledu senio maisas bus tuscias...
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 12 15, 07:45)
Renku šiais metais paskutinį užsakymą iš http://www.cocooncenter.co.uk/ (rinksiu iki skubaus siuntimo). Tik Vilnius.
Tvarkingų krepšelių laukiu el. paštu: Viktorija.Vinskute@gmail.com
Atsiėmimas Bajorų kalvose, darbo dienomis: Konstitucijos pr. (prie pc. Europa), Užupyje, prie oro uosto



gal galit pasta parekomenduoti gera suaugusiems ir vaikams?
Atsakyti
Gal norėtumėt įsigyti štai tokių gražių dėžių dovanų pakavimui http://www.supakuota...eze-su-langeliu ? Kuo daugiau perki tuo mažesnė vieneto kaina. Siuntimas iš Vilniaus 12Lt. Mane domina didesnė dėžutė antroje eilutėje. Jei atsirastų norinčių ir pirktume 40vnt. tai už vienetą su siuntimų būtų 3,28Lt, jei pirktume 100vnt. tai viena kainuotų 2,76Lt su siuntimu. Uzsakymas renkamas Kaune 4u.gif
Atsakyti
Renku TESCO rūbus. Kaunas, arba galiu persiųsti. Krepšiukų laukiu sandrute.uogyte eta gmail. Siųsiuos per Tukį.
Tikiuos surinkti 100 sv, kad numinusuotų 25sv. Kuo greičiau tuo geriau, nes prekės dinginėja!!! smile.gif
Atsakyti
Asda dar galiu paimti 4vnt saldainiu raudonu doh.gif Be siuntimu i kitus miestus. Tik, kas galit Kaune atsiimt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 15 gruodžio 2014 - 14:32
QUOTE(auksine @ 2014 12 15, 14:21)
gal galit pasta parekomenduoti gera suaugusiems ir vaikams?

Aš asmeniškai naudoju pakaitomis Elmex ir Opalescence (balinanti). Vaikui valau su Weleda dantų pastą.
kitos mamos pirko elmex vaikams, gal kas daugiau parašys atsiliepimų
Atsakyti
norejau paklausti del tu 25 svaru nuo 100 uzsakymui is ASDOS. Cia visiems uzsakymams tokio dydzio taikoma nuolaida ar tik kokioms salygoms kitoms esant?
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2014 12 15, 15:09)
Gal norėtumėt įsigyti štai tokių gražių dėžių dovanų pakavimui http://www.supakuota...eze-su-langeliu ? Kuo daugiau perki tuo mažesnė vieneto kaina. Siuntimas iš Vilniaus 12Lt. Mane domina didesnė dėžutė antroje eilutėje. Jei atsirastų norinčių ir pirktume 40vnt. tai už vienetą su siuntimų būtų 3,28Lt, jei pirktume 100vnt. tai viena kainuotų 2,76Lt su siuntimu. Uzsakymas renkamas Kaune 4u.gif


nedomina dėžutės, tik manau kainą be PVM'o paskaičiavot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2014 12 15, 16:23)
norejau paklausti del tu 25 svaru nuo 100 uzsakymui is ASDOS. Cia visiems uzsakymams tokio dydzio taikoma nuolaida ar tik kokioms salygoms kitoms esant?

Ar tik nesumaišėt Asdos su Tesco? Dėl Asdos nežinau, nesigilinau, kokios ten dabar nuolaidos. O Tesco -25sv nuo 100, -15 nuo 75, -5 sv nuo 50. Daugiau lyg ir jokių sąlygų, pati netikrinau, bet mergaitės rašė, kad galioja perkant ir SALE prekes.

Gal pirksit Tesco? Priimkit arba junkitės ax.gif Trūksta kompanijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2014 12 15, 16:30)


Gal pirksit Tesco? Priimkit arba junkitės  ax.gif  Trūksta kompanijos biggrin.gif

O iki naujų spėtume gaut? Aš visai norėčiau prisijungt 4u.gif
Atsakyti
gal Vilniuje kas renka tesco ?
Atsakyti