Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *238 tema

Asda raudonus saldainius padare uz 4svarus.. Kazi iki kada bus akcija doh.gif Sventem jau nespes, bet gal dar kam reik ju? lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 12 12, 22:34)
Asda raudonus saldainius padare uz 4svarus.. Kazi iki kada bus akcija  doh.gif Sventem jau nespes, bet gal dar kam reik ju?  lotuliukas.gif  4u.gif


Gal kartais Vilniuje kas renkat? rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Tesco nupirkta, ačiū prisijungusioms 4u.gif


o gal kuri turi mažųjų saldainių dėžučių per daug užsipirkus? Rūšis nelabai svarbi blush2.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri iš Panevezio noretu stebuklo, aš tik pabandžiau vakar gavus ir supratau, kad man nereikia, butu 70Lt

Clarins Radiance Plus Golden Glow Booster 15ml
Atsakyti
Mergaites, jei kam dar trūksta kalėdines smukmeneles, turiu kelias atliekamas silikonines formeles. Galeciau persiųsti.

user posted image
Atsakyti
Sveiki,
Renku sportsdirect.com.Kaunas,kitur siųsiu paštu smile.gif
Krepšelius siųsti agnesiuntimas@gmail.com,temoje niką savo įrašykit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 13 gruodžio 2014 - 10:06
QUOTE(Agnyke @ 2014 12 12, 21:53)
Turiu klausima, ar galima pirkti is asdos pvz saldainius ir keleta drabuzeliu kartu?
Ar tai turi buti 2 uzsakymai?

Ir dar ka reiskia tas "choose you slot? " kodel ten skirtingas mokestis? ir ar galima rinktis pigiausia ar kaip?
Sorry uz kvailus klausimus  blush2.gif

Asda groceries, george, direct - skirtingos parduotuvės, skirtingi siuntimai. Nebent kažkas pasikeitė, dar peržiūrėkit siuntimo sąlygas.
"Choose you slot" pasirenkat pristatymo į adresą laiką. Žinoma rinkitės pigiausią, jie pagal laiko populiarumą, pagal užimtumą matyt tuos mokesčius nustato.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2014 12 12, 20:17)
As mielai prisijungciau prie mangouotlet  4u.gif

Ir as prisijungciau.
Atsakyti
Kur man tokią lentą gauti pigiau, gal kur matėt http://www.amazon.de...=A2EBZC6EX4NH0M
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 13 gruodžio 2014 - 13:35
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 12 13, 13:34)
Kur man tokią lentą gauti pigiau, gal kur matėt http://www.amazon.de...=A2EBZC6EX4NH0M

o toks netiktu?
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2014 12 12, 23:34)
Asda raudonus saldainius padare uz 4svarus.. Kazi iki kada bus akcija  doh.gif Sventem jau nespes, bet gal dar kam reik ju?  lotuliukas.gif  4u.gif

As del asdos truputi nesuprantu. Prisiregistravau tuki, gavau uk adresa, prisiregistravau asdoj. Prikroviau tu saldainiu. 4vnt. Kaip suprantu man reikia eit link mokejimo. O raso kad reikia pirkt uz 40 svaru g.gif

Ka ne taip darau?
Atsakyti
QUOTE(valyte_7 @ 2014 12 13, 13:49)
As del asdos truputi nesuprantu. Prisiregistravau tuki, gavau uk adresa, prisiregistravau asdoj. Prikroviau tu saldainiu. 4vnt. Kaip suprantu man reikia eit link mokejimo. O raso kad reikia pirkt uz 40 svaru g.gif

Ka ne taip darau?

tokia minimali suma - už mažiau neleis pirkti 4u.gif
Atsakyti