Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *238 tema

QUOTE(happy mammy @ 2014 12 12, 11:19)
Pati vakar labai atsitiktinai pabandziau viena koduka, shiandien jie gal susigriebe, bet vis dar taiko Snieguolei  wub.gif  jos kaina vis dar 12 svaru  smile.gif o rapunzele  jau 15 svaru  unsure.gif






O koduku nepasidalinsit?
Noreciau papirkt:)
Mane vis praleisdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
14VCDEC20 DISNEY KODUKAS
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 12 12, 12:03)
O koduku nepasidalinsit?
Noreciau papirkt:)
Mane vis praleisdavo mirksiukas.gif


Jau parase 4u.gif Parasykit ar jums veiks 4u.gif Dar viena mamyte man rase gal ir surinktumem iki nemokamo, jei kodukas veiktu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy mammy: 12 gruodžio 2014 - 12:09
Kazin disney dar kazkaip imanoma, kad praeitu korta ar jau nelabai, nes man dvieju nepriima, o taip leliu noriu sad.gif(
kurtis nauja accounta ar panasiai? ar yra kam pavyke, kad nepraejo ir praejo, nes jau meginu ne pirma karta pas juos apsiprekinti, su viltim, kad nu gaaaal dabar jau praleis verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(happy mammy @ 2014 12 12, 13:08)
Jau parase   4u.gif Parasykit ar jums veiks  4u.gif  Dar viena mamyte man rase gal ir surinktumem iki nemokamo, jei kodukas veiktu  4u.gif


kodukas man irgi tik snieguolei veikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madampipi: 12 gruodžio 2014 - 12:16
Gal kas Kaune zadate pirkti is cocooncenter? Noreciau ir
as kaika isbandyti...
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2014 12 12, 12:16)
Kazin disney dar kazkaip imanoma, kad praeitu korta ar jau nelabai, nes man dvieju nepriima, o taip leliu noriu sad.gif(
kurtis nauja accounta ar panasiai? ar yra kam pavyke, kad nepraejo ir praejo, nes jau meginu ne pirma karta pas juos apsiprekinti, su viltim, kad nu gaaaal dabar jau praleis  verysad.gif
Papildyta:
kodukas man irgi tik snieguolei veikia...


jei nepraleido jusu kortu, tai nors ir 10 acauntu susikursit, nebepraleis
Face control nepraejot
liudna, bet su disney taip yra

man irgi tik snieguolei veikia
Atsakyti
o tai kokias kortas praleidžia g.gif
Reiktų vienos snieguolės - jei kas nupirktų, ir persiųstų į Klp būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2014 12 12, 13:51)
jei nepraleido jusu kortu, tai nors ir 10 acauntu susikursit, nebepraleis
Face control nepraejot
liudna, bet su disney taip yra

man irgi tik snieguolei veikia


ech, jau ismeginau 4 korteles, nu bet jau ne liudna, o pikta darosi... kazkaip keistai jie ten... sad.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvarta: 12 gruodžio 2014 - 13:57
sveikos, gal zinot kur galima pigiau usisakyti ir atsisiuti vyrisku barzdaskuciu ?aciu
Atsakyti
Sveikos,
kas turit patirties su Cocooncenter.co.uk
Jie atsiunte man laiska. Tai dabar as turiu savo kazkokius dokumentus siusti jiems
blink.gif

You placed an order on our website Cocooncenter.co.uk on 12/11/2014 and we thank you for your trust.

To validate your order and allow you to receive your order as quickly as possible, we need some additional documents proving your identity.
Why do we need these supporting documents?
If your bank card was stolen or lost, if your bank account was hacked, an ill-intentioned person could place an order on your behalf with complete impunity.
Identity verification enables to prevent this significant risk.

Of course, the documents you send us are not kept beyond the complete processing of your order.

Which supporting documents do you need to send?


The double-sided copy of the identity card of the person who made the payment
•National Identity Card (valid)
•or Passport (valid)
•or Driving Licence (valid)

The double-sided copy of the bank card which was used to place the order

To guarantee the total safety of your sending and prevent any use of the card it is important to:
•show only the four first and two last numbers on the front of the card
•hide the cryptogram on the back of the card
•hide the complete number of the bank card which can appear hollow
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2014 12 12, 14:08)
Sveikos,
kas turit patirties su Cocooncenter.co.uk
Jie atsiunte man laiska. Tai dabar as turiu savo kazkokius dokumentus siusti jiems 
blink.gif


man nesiunte tokio
gal uzsakymas sukele itarimo
kadangi jei patys sako, adk visu skaiciu rodyt nereikia, tai gal ir galima siusti
bet apsitikrinkite ar cia tikrai cocoon el pastas del saugumo
Atsakyti