Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių *238 tema

QUOTE(gaaabriele @ 2014 12 11, 00:59)
Gal kas iš šiauliečių lankosi pc Bruklinas ir galėtų man pagelbėti? Šiame prekybos centre vyks kalėdinė mugė ir iš ten norėčiau vienos dovanėlės (vaikiškų megztų tapukų). Gal kas dažnokai tenai būna, galėtų nupirkti ir persiųsti? Prašymas toks nekuklus, bet gal kam nors viskas būtų pakeliui ir nesusitrukdytų daug laiko? Laukčiau tada žinių į AŽ 4u.gif


gaila anksciau nepamaciau zinutes doh.gif siaip pirmadieni dar ten busiu ,jei nerasit 4u.gif
QUOTE(Maja Di @ 2014 12 11, 01:34)
Nieko negirdėjau, kad kažkokia mugė bus g.gif , ar čia stalai tokie prieš Kalėdas priešais Norfą kai būna g.gif ? O kituose prekybcentriuose argi tas pats ax.gif? Galėčiau pagelbėt, jei žinočiau kur ir kokių ieškot ax.gif , kartais apsipirkinėju ax.gif

taip yra Brukline, pagrindiniam take ( ten salia Kikos ) einant link Norfos kaip tik siandien buvau, bet nepasakyciau kad didele muge g.gif Akropolyje didesne buna...
Atsakyti
gal ruošiates pirkti iš
https://www.escentua.../checkout/cart/

norėčiau prisijungti ir pabandyti Clarins stebuklą pabandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2014 12 11, 19:24)
SOS!!!

padekit kas greitai surasti parsisiusti iki Kaledu spaudimo matavimo aparata. Ar net neverta siustis toki dalyka. Nebuna taip kad parvaziuotu sugede?

Camelijoj 40%
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2014 12 11, 21:26)
40% nebuna, dazniausiai 20-25 % nuolaida, 30% tai jau didele svente  biggrin.gif
Ir free delivery i LT nebuna


supratau....
škias daugiau jau nebesutaupysiu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2014 12 11, 21:33)
gal ruošiates pirkti iš
https://www.escentua.../checkout/cart/

norėčiau prisijungti ir pabandyti Clarins stebuklą pabandyti  4u.gif

ir mane domina biggrin.gif
Atsakyti
Ar Kaune gap.eu jau niekas nebepirks su 20pr. off?
Atsakyti
Sveikos, daug apie kavos aparatus kalbėjot, tai gal kas žinot kur nusipirkti (iš užsienio ar Lietuvoje) šokolado pabarstymui ant latte. Net nežinau kaip užvardinti, nes šokolado gabaliukai jau eina tokie per stambūs, o kokie šokolado milteliai - irgi atrodo jau kažkoks gėrimas...
Atsakyti
QUOTE(Luna888 @ 2014 12 11, 21:54)
ir mane domina  biggrin.gif


nu bigsmile.gif gal kas pirktų... bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas zinot.
reikia amazonui grazint batus, Jie sutiko padengti siuntimo islaidas. O kaip jiems issiuti kvito kopija?ar uzteks nufotografot?
Atsakyti
Labas. Sugalvojau kad vyrui reik pinigine nauja itaisyt. Kazin iki svenciu dar realu gaut is kur nors ar ieskot geriau cia vietoj ? Reik odines ,kad tilptu I galine dzinsu kisene
biggrin.gif
Man grazios guess ar ck ,na svarbu kad ne kokia ten versace padielke smile.gif)))
O gal uzmatet kur ar siaip parekomenduot kokia gali ,gal visai bereikalo uzsiskiedziau kazko is tu 2...
Atsakyti
Mangooutlet ziuriu kodukas duotas,tipo 60 proc.,bet man nieko neminusuoja,gal ka ne taip darau g.gif Ar bandet kas pirkti?Gaunasi?Pamokinkit ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krystiana: 11 gruodžio 2014 - 23:11
QUOTE(krystiana @ 2014 12 11, 23:10)
Pamokinkit ax.gif

Ne outlet, o tiesiog Mango.
Atsakyti